Алға ауданының әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімінің 2023 жылғы 24 қазандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қазанда № 8416 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алға ауданының әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3548 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алға ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімі Н. Ержанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алға аудандық аумақтық комиссиясы
Алға ауданы әкімінің
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Алға ауданы әкімінің
2013 жылғы "28" ақпандағы
№ 01 шешіміне қосымша
Алға ауданының аумағындағы сайлау учаскелері № 157 сайлау учаскесі Алға қаласы, Ленин көшесі, № 128, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Алға мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Абай көшесі: № 2/1, 2/2, 2/3,2,3, 6, 6 А, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 113, 115, 115 А, 117, 119, 127, 121, 125, 129, 131, 133, 135, 135 А, 137, 139, 141, 147 А, 149 А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189,191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
Рахметолла Ағниязов көшесі № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137,138, 139, 140, 141,142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164,165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;

О внесении изменения в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков на территории Алгинского района"
Решение акима Алгинского района Актюбинской области от 24 октября 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 октября 2023 года № 8416
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков на территории Алгинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3548) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алгинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгинского района Н. Ержанов
"СОГЛАСОВАНО"
Алгинская районная
территориальная комиссия
Приложение к решению акима
Алгинского района
от 24 октября 2023 года № 1
Приложение к решению акима
Алгинского района
от "28" февраля 2013 года № 01
Избирательные участки на территории Алгинского района Избирательный участок № 157 город Алга, улица Ленина, № 128 Коммунальное государственное учреждение "Алгинская школа-сад № 1" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка
улица Абая: № 2/1, 2/2, 2/3,2,3, 6, 6 А, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 113, 115, 115 А, 117, 119, 127, 121, 125, 129, 131, 133, 135, 135 А, 137, 139, 141, 147 А, 149 А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189,191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
улица Рахметолла Агниязова: № 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117,118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135,136, 137,138, 139, 140, 141,142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164,165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;

Республика көшесі № 88 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124,125, 126, 127, 129, 130 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
Жастық көшесі № 66, № 68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97 А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 А, 223 Б, 224 Б, 224 А, 224 В, 225, 225 А, 226, 227, 228, 229, 229 А, 230, 231/1, 231/2, 232, 233, 234/1, 234/2, 235, 236, 236/2, 238/1, 238/2, 238/2, 240;
Көкпекті көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 30 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 66;
Елек көшесі № 1, 1/2, 1 А, 1 Б, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А, 26 Б, 26 В, 26 Г, 28 А, 28 Б, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2;
Казақ көшесі № 1, 1 Б, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 47, 49, 51 А,55;
САРЫАРҚА көшесі 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 13;
АЛАШ көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 7, 9/1, 9/2, 10, 12, 12/1, 12/2, 14;
ТЕРЕКТІ көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12;
САЙРАМ көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;

улица Республика: № 88 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124,125, 126, 127, 129, 130 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
улица Жастық: № 66, № 68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81,82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97 А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 А, 223 Б, 224 Б, 224 А, 224 В, 225, 225 А, 226, 227, 228, 229, 229 А, 230, 231/1, 231/2, 232, 233, 234/1, 234/2, 235, 236, 236/2, 238/1, 238/2, 238/2, 240;
улица Көкпекті: № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 30 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 66;
улица Елекская: № 1, 1/2, 1 А, 1 Б, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А, 26 Б, 26 В, 26 Г, 28 А, 28 Б, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2;
улица Казахская: № 1, 1 Б, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 А, 42, 47, 49, 51 А, № 55;
улица САРЫАРҚА: 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 13;
улица АЛАШ: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 7, 9/1, 9/2, 10, 12, 12/1, 12/2, 14;
улица ТЕРЕКТІ: 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица САЙРАМ: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17;

ҚҰМЖАРҒАН көшесі 1, 3, 5, 7, 11, 11 А, 13А, 15А, 2, 4, 8;
№ 158 сайлау учаскесі Алға қаласы, С.Сейфуллин көшесі, № 6, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "В.И.Пацаев атындағы № 2 Алға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекаралары:
5 шағын аудан, Б.Мухамбетов тұйық көшесі № 32;
5 шағын аудан № 5, 6, 7, 8;
Кемер көшесі № 10, 12, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 22 А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75;
Ықылас көшесі № 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 А, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60; 63, 64, 66;
Шаңырақ көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
Тұлпар көшесі № 26, 28, 30 А, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
Шамшырақ көшесі № 1А, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 31, 32, 34, 36, 37 А, 38, 41, 43.
Жағалау көшесі № 2, 3, 4, 5, 5 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 А, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52; № 10, 32
Ақбұлақ көшесі: № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 35, 36, 38;
Балдырған көшесі: № 1,2 А, № 3, 4 А, 5, 6 А 8 А, 2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2;
Шиелі көшесі: № 7, 7 А, 8/1, 8/2, 9, 9 А, 10, 11, 11 Б, 12/1, 12/2, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 31 Б, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
Рақымжан Көлбаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 А;
А.Байтұрсынов көшесі: № 9, 10, 10 А;
Ш.Уәлиханов көшесі: № 20.
№ 159 сайлау учаскесі Алға қаласы, Жеңіс көшесі, № 1 "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алға балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ш.Уалиханов көшесі № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17,18, 19, 19 А, 21, 22;

улица ҚҰМЖАРҒАН: 1, 3, 5, 7, 11, 11 А, 13А, 15А, 2, 4, 8;
Избирательный участок № 158 город Алга, улица С.Сейфуллина, № 6, Коммунальное государственное учреждение "Алгинская средняя школа № 2 имени В.И.Пацаева" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
5 микрорайон, переулок Б.Мухамбетова № 32;
5 микрорайон: № 5,6,7,8;
улица Кемер: № 10, 12, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 22 А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56 А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75;
улица Ықылас: № 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 А, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 63, 64, 66;
улица Шаңырақ: № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
улица Тұлпар: № 26, 28, 30 А, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Шамшырақ: № 1А, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 31, 32, 34, 36, 37 А, 38, 41, 43.
улица Жағалау: № 2, 3, 4, 5, 5 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 А, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52 № 10, 32
улица Ақбұлақ: № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 35, 36, 38;
улица Балдырған: № 1,2 А, 3, 4 А, 5, 6 А, 8 А, 2, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2;
улица Шиелі: № 7, 7 А, 8/1, 8/2, 9, 9 А, 10, 11, 11 Б, 12/1, 12/2, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 31 Б, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
улица Рақымжан Көлбаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,49А;
улица А.Байтурсынова № 9, 10, 10 А;
улица Ш.Уалиханова № 20.
Избирательный участок № 159 город Алга, улица Жеңіс, № 1 Коммунальное государственное учреждение "Алгинская детско-юношеская спортивная школа" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Ш.Уалиханова: № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17,18, 19, 19 А, 21, 22;

Дос көшесі № 1, 15;
Шапағат көшесі: № 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7,20/8,21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 25/1, 25/2, 27, 29/1, 29/2;
С.Сейфуллин көшесі № 28;
А.Байтурсынов көшесі № 13;
Жангельдин көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Желтоқсан көшесі № 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8;
М.Атаниязов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 54.
№ 160 сайлау учаскесі Алға қаласы, Наурыз көшесі, № 1, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 Алға қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Азаттық көшесі: № 1, 1 А, 2/2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 13, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 31,32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53,54, 55, 56/1, 56/2, 57, 58,59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91,93, 97;
Желтоксан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 А, 32 А, 33 А, 34 А, 35А, 36 А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,53, 54, 56, 57, 58, 60, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74 А/1, 74 А/2, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 86/3, 88/1, 88/2,88;
Пацаев көшесі: № 11, 15, 17/1, 17/2, 23, 25/1, 25 А, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35, 37/1, 37/2, 38, 41, 43;
Иманов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 65/4, 65/5, 65/6, 65/7, 65/8, 65/9, 65/10, 65/11, 65/12, 65/13, 65/14, 65/15, 65/16, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 68, 69/1, 69/2, 70, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 73/1, 73/2, 75, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1,84/2, 86, 88/1, 88/2;

улица Дос: № 1, 15;
улица Шапағат: № 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 25/1, 25/2, 27, 29/1, 29/2;
улица С.Сейфуллина: № 28;
улица А.Байтурсынова: № 13;
улица Жангельдина: № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Желтоқсан: № 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8;
улица Атаниязова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 54.
Избирательный участок № 160 город Алга, улица Наурыз, № 1 Коммунальное государственное учреждение "Алгинская казахская средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Азаттық: № 1, 1 А, 2/2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 13, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 31,32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53,54, 55, 56/1, 56/2, 57, 58,59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91,93, 97;
улица Желтоксан: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 А, 32 А, 33 А, 34 А, 35А, 36 А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,53, 54, 56, 57, 58, 60, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 74 А/1, 74 А/2, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 86/3, 88/1, 88/2,88;
улица Пацаева: № 11, 15, 17/1, 17/2, 23, 25/1, 25 А, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35, 37/1, 37/2, 38, 41, 43;
улица Иманова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 65/2, 65/4, 65/5, 65/6, 65/7, 65/8, 65/9, 65/10, 65/11, 65/12, 65/13, 65/14, 65/15, 65/16, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 68, 69/1, 69/2, 70, 71/1, 71/2, 72, 72/1, 73/1, 73/2, 75, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 84/1,84/2, 86, 88/1, 88/2;

Ауезов көшесі: № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2,28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36,37, 38, 40, 42, 44,46, 4;
Наурыз көшесі: № 1/1/1, 1/1/2, 1/1/3, 1/1/4, 1/2/1, 1/2/2, 1/2/3, 1/2/4, 1/2/5, 1/3/1, 1/3/2, 1/3/3, 1/3/4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
Ғ.Мұратбаев көшесі: № 16/1, 16/2, 17/1, 17 А, 18/1, 18/2, 19/1, 19 А, 20/1, 20/2, 21 А, 21/1, 22, 22/1, 23/1,23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 37;
І.Мәмбетов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108,109, 110, 112, 113,114;
Серпін тұйық көшесі: № 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2;
Тамды шоссесі № 2, 3;
Б.Мухамбетов тұйық көшесі: № 19, 26, 30;
Есет Батыра көшесі: № 20, 21, 25,25 А, 27;
А.Байтурсынов көшесі: № 15 А.
№ 161 сайлау учаскесі Алға қаласы, А.Байтұрсынов көшесі, № 42, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алға мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Есет Батыр көшесі: № 27 А, 27 Б, 28, 29, 29 а,30 А, 30 Б, 31, 33,34, 35,36, 38, 40,42,44,46,30 в;
А.Байтұрсынов көшесі: № 17, 17 А, 19, 21,22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26,28,29 А, 29 в,31, 33,34,35,36, 37, 38,41,43, 45,47, 49, 49 а,51, 53, 55, 57,59,61, 63, 65, 67, 69;
2-мөлтек аудан № 2;
Шаттық көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Қырмызы көшесі: 2, 46, 8, 10, 12, 14;
Серуен көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;17, 19, 21, 23;
Сұлусай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
Қайнар көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21;
Бозай көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Керемет көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Кереге көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
Шалғын көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

улица Ауезова: № 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 4;
улица Наурыз: № 1/1/1, 1/1/2, 1/1/3, 1/1/4, 1/2/1, 1/2/2, 1/2/3, 1/2/4, 1/2/5, 1/3/1, 1/3/2, 1/3/3, 1/3/4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
улица Ғ.Мұратбаев: № 16/1, 16/2, 17/1, 17 А, 18/1, 18/2, 19/1, 19 А, 20/1, 20/2, 21 А, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 37;
улица И.Мәмбетова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108,109, 110, 112, 113,114;
переулок Серпін: № 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2;
Тамдинское шоссе № 2, 3;
переулок Б.Мухамбетова: № 19, 26, 30;
улица Есет Батыра: № 20, 21, 25,25 А, 27;
улица А.Байтурсынова: № 15 А.
Избирательный участок № 161 город Алга, улица А. Байтурсынова, № 42 Коммунальное государственное учреждение "Алгинская школа-гимназия" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Есет Батыра: № 27 А, 27 Б, 28, 29, 29 а,30 А, 30 Б, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40,42,44,46,30 в;
улица А.Байтурсынова: № 17, 17 А, 19, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 28, 29 А, 29 в, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
2-микрорайон: № 2;
Улица Шаттық: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Қырмызы: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Серуен: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;17, 19, 21, 23;
улица Сұлусай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Қайнар: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21;
улица Бозай: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Керемет: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Кереге: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
улица Шалғын: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

Қанағат көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Сүмбіле көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Лашын көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Жалын көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;34, 36, 38, 40, 42;
Сыбаға көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
Асау барақ көшесі:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;30, 31, 32, 33, 34;
№ 2 Тұрғын үй алабы: 33, 43, 77, 79, 80, 81, 83, 104, 109, 111, 114, 121, 132, 139, 145, 152, 156, 158, 159, 161, 163, 171, 227, 233, 239, 255, 262, 297;
Химик көшесі: № 1, 2, 2 А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 50, 52, 54;
Әбубәкір көшесі: № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12 А, 14, 16, 17, 21, 23, 26, 28, 29, 30,33, 34, 38, 38 А, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47;
№ 162 сайлау учаскесі Алға қаласы, 4 шағын аудан 9 үй, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 Алға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Сайлау учаскесінің шекаралары:
4-мөлтек аудан: № 3, 5, 6, 6 А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
А.Байтұрсынов көшесі № 14, 15, 16, 18.
№ 163 сайлау учаскесі Алға қаласы, Жәдігер көшесі, № 3, "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алға аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны,
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сарыжайлау көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;
С.Сейфуллин көшесі: № 1 А, 2 А, 2 В, 5, 11, 19, 21, 22, 24;
Жеңіс көшесі: № 6 А, 6 Б, 8, 10, 12, 12 А, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Р.Айымбаев көшесі: № 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Жібек жолы көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2, 2 А, 3/1, 3/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Ә.Молдагұлова көшесі: № 1, 6, 7 А, 13, 15, 17, 17/1;
Байтақ көшесі № 2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49;
Жамбыл тұйық көшесі: № 2, 2 А, 5, 8, 10, 12;
Көкжар көшесі: № 8;
Жәдігер көшесі: № 7, 7 А.
№ 164 сайлау учаскесі Тоқмансай ауылдық округі, Тоқмансай ауылы, Төлеу Жаманбаев көшесі, № 25, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқмансай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:

улица Қанағат: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Сүмбіле : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Лашын: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Жалын: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;34, 36, 38, 40, 42;
улица Сыбаға: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
улица Асау барак :1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;30, 31, 32, 33, 34;
Жилой массив № 2: 33, 43, 77, 79, 80, 81, 83, 104, 109, 111, 114, 121, 132, 139, 145, 152, 156, 158, 159, 161, 163, 171, 227, 233, 239, 255, 262, 297;
улица Химика: № 1, 2, 2 А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 50, 52, 54;
улица Абубакира: № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12 А, 14, 16, 17, 21, 23, 26, 28, 29, 30,33, 34, 38, 38 А, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47;
Избирательный участок № 162 город Алга, 4 микрорайон дом 9, Коммунальное государственное учреждение "Алгинская средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
4-микрорайон: № 3, 5, 6, 6 А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
улица А.Байтурсынова: № 14, 15, 16, 18
Избирательный участок № 163 город Алга, улица Жәдігер, № 3 Коммунальное государственное казенное предприятие "Алгинский районный дом культуры" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта" телефон: 8/71337/4-37-55;
Границы избирательного участка:
улица Сарыжайлау: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;
улица С.Сейфуллина: № 1 А, 2 А, 2 В, 5, 11, 19, 21, 22, 24;
улица Жеңіс: № 6 А, 6 Б, 8, 10, 12, 12 А, 14, 14 А, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Р.Айымбаева: № 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Жібек жолы: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2, 2 А, 3/1, 3/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица А.Молдагуловой: № 1, 6, 7 А, 13, 15, 17, 17/1;
улица Байтақ: № 2/1, 2/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49;
переулок Жамбыл: № 2, 2 А, 5, 8, 10, 12;
улица Көкжар: № 8;
улица Жәдігер: № 7, 7 А.
Избирательный участок № 164 Токмансайский сельский округ, село Токмансай, улица Толеу Жаманбаева, № 25, Коммунальное государственное учреждение "Токмансайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:

Жеңіс көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2,10, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 29, 30;
Төлеу Жаманбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5, 6, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18;
Тамды көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
№ 165 сайлау учаскесі Тоқмансай ауылдық округі, Қайнар ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, № 25, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқмансай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Таңатар Алдашев көшесі № 1/1, 1/2, 1/1, 1/1 А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5 А, 7/1, 7/2, 7 А, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9 А, 9 Б, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17;
Әлия Молдағұлова көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2,12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 18/1, 18/2, 20/1, 22/1;
Мұхтар Әуезов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/0, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10 А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2;
Жарылқап Ізбасқанов көшесі № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4,5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9/2, 9/1,10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17,17 А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37;
Абай Құнанбаев көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Ахмет Жұбанов көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1,14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1 ,21/2, 22/1, 22/2;
Әліби Жангельдин көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10 А, 11/1, 11/2;
Жамбыл Жабаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Күләш Байсейтова көшесі № 1, 6, 8, 10, 12, 12 А;
Тоқмансай станциясы
Темір жол көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 27/1, 27/2, 27/3.
№ 166 сайлау учаскесі Бесқоспа ауылдық округі, Есет батыр Көкіұлы ауылы, Шоқан Уалиханов көшесі, № 27, "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Есет батыр ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Әлия Молдағұлова көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 65, 70, 72, 74, 89, 90, 93, 94, 95, 98;

улица Жеңіс № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 29, 30;
улица Толеу Жаманбаева № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Тамды № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 165 Токмансайский сельский округ, село Кайнар, улица Әлия Молдағұлова, № 25, Коммунальное государственное учреждение "Токмансайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Таңатара Алдашева № 1/1, 1/2, 1/1, 1/1 А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5 А, 7/1, 7/2, 7 А, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9 А, 9 Б, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17;
Улица Әлия Молдағұлова № 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2,12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 18/1, 18/2, 20/1, 22/1;
улица Мухтара Ауезова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/0, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10 А, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2;
улица Жарылкапа Избасканов № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4,5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9/2, 9/1,10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17,17 А, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37;
улица Абай Қунанбаева № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ахмет Жубанова № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1,14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1 ,21/2, 22/1, 22/2;
улица Алиби Жангельдина № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10 А, 11/1,11/2;
улица Жамбыла Жабаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Куляш Байсейтовой № 1, 6, 8, 10, 12, 12 А;
станция Токмансай
улица Теміржол № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 27/1, 27/2, 27/3.
Избирательный участок № 166 Бескоспинский сельский округ, село Есет батыр Көкіұлы, улица Шокана Уалиханова, № 27, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Есет батыр" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
Границы избирательного участка:
улица Алии Молдагуловой № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 65, 70, 72, 74, 89, 90, 93, 94, 95, 98;

Шоқан Уалиханов көшесі № 1/3, 1/1-2, 2/1, 2/2, 2 А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 7, 9, 11, 13, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1/2, 28/3, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1/2, 32/3, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 71,75, 72/1/2, 72/3, 73, 84; 79;
Есболай Мусин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22 А, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50 А, 51,53, 61;
Қамрадин Нургалиев көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2;
Сағи Сарин көшесі № 1, 2, 4/1, 4/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 8, 10, 11/1, 11/2, 14, 18, 23/1, 23/2, 27, 28, 33, 44, 46;
Сүндет Мынтаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 А, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 20, 22, 23, 23 А;
Евгений Дмитриенко көшесі № 1 ,2, 4, 4 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23 А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 77, 79;
Николай Кортюков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10,/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 13 А, 14, 16, 17/1, 17/2, 19, 19А, 21, 22, 22 Б, 23, 23 А, 23 В, 24, 25, 26, 26Б, 27, 27 А, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 40, 47, 51,57, 59,63;
Тәуелсіздік көшесі № 1, 2, 2 Б, 5/1, 5/2, 8/1, 8/2, 6/1/2, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 30;
Құрылысшылар көшесі № 1/1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 6;
№ 1 көшесі № 1, 9, 15.
№ 167 сайлау учаскесі Тамды ауылдық округі, Талдысай ауылы, Желекті көшесі, № 13, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдысай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Досым көшесі № 6, 13/1, 13/2, 41, 43/1, 43/2, 44 Б, 45, 45 А, 46, 49, 53, 56, 56 Д, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
Желекті көшесі № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 48, 53, 61, 62.
№ 168 сайлау учаскесі Тамды ауылдық округі, Тамды ауылы, Т.Ахтанов көшесі, № 5 "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тамды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Д.Қонаев көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4/1, 4/2, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20 А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29 А, 31, 32, 33, 34, 36, 36 А, 39, 58, 59;

улица Шокана Уалиханова № 1/3, 1/1/2, 2/1, 2/2, 2 А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 7, 9, 11, 13, 17, 18, 18 А, 19, 20, 20 А, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1/2, 28/3, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1/2, 32/3, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 71,75, 72/1-2, 72/3, 73, 84; 79;
улица Есболай Мусина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22 А, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50 А, 51,53, 61;
улица Камрадина Нургалиева № 1, 1 А, 1 Б, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2;
улица Саги Сарина № 1, 2, 4/1, 4/2, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 8, 10, 11/1, 11/2, 14, 18, 27, 23/1, 23/2, 28, 33,44, 46;
улица Сундета Мынтаева № 1, 2,3, 4,5, 6,7 А, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 20, 22, 23, 23 А;
улица Евгения Дмитриенко № 1, 2, 4, 4 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 77, 79;
улица Николай Кортюкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10,/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 13 А, 14, 16, 17/1, 17/2, 19, 19А, 21, 22, 22 Б, 23, 23 А, 23 В, 24, 25, 26, 26Б, 27, 27 А, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 40, 47, 51,57, 59,63;
улица Тәуелсіздік № 1, 2, 2 Б, 5/1, 5/2, 8/1, 8/2, 6/1/2, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 30;
улица Құрылысшылар № 1/1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3, 6.
улица № 1: № 1, 9, 15.
Избирательный участок № 167 Тамдинский сельский округ, село Талдысай, улица Желекті, № 13, Коммунальное государственное учреждение "Талдысайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Досым № 6, 13/1, 13/2 ,41, 43/1, 43/2, 44 Б, 45, 45 А, 46, 49, 53, 56, 56 Д, 57, 58, 59,60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Желекті № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 48, 53, 61, 62.
Избирательный участок № 168 Тамдинский сельский округ, село Тамды, улица Т.Ахтанова, № 5, Коммунальное государственное учреждение "Тамдинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Д.Қонаев № 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2 А, 3, 4/1, 4/2, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20 А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29 А, 31, 32, 33, 34, 36, 36 А, 39, 58, 59;

М.Маметова көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2 А, 3/1, 3/2, 4, 4 А, 5/1, 5/2, 5 А, 6/1, 6/2, 6 А, 7/1, 7/2, 8, 8 А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21 А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32;
Жаңа құрылыс көшесі № 1, 3, 4;
А.Жұбанов тұйық көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7;
А.Құнанбаев көшесі № 1, 1 А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4 А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Достық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20;
Елек көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ж.Кереев көшесі № 1, 1 А, 2, 2/1, 3, 4 А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 В, 25, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49 А, 50, 50 В, 51/1, 51/2, 51 А, 52, 53/1, 53/2, 53 Б, 54 А, 55/1, 55/2, 55 В, 55/3, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 59/1, 59/2, 61/1, 61 А, 62/1, 62/2, 64, 65, 66;
Б.Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4/1, 4 А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28;
Жастар көшесі № 2, 2 А, 4, 7, 8;
Ж.Жабаев тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4;
Т.Ахтанов көшесі № 1, 2, 2 А, 6, 8;
Наурыз көшесі № 4, 4 А, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 20;
Тәуелсіздік көшесі № 41, 42, 43;
Есет батыр Көкіұлы көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3 А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5 А, 6, 6 А, 7/1, 7/2, 7 А, 9/1, 9/2, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 38 А, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 50 А, 52, 53, 53 А, 53 Б, 54/1, 54/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Қобыланды батыр көшесі № 1 Г, 1 В, 3, 7, 9, 17 Б, 23, 23 В, 25, 30, 33/1, 33/2, 35, 35 А, 37 Б, 38, 39;
Ә.Молдагулова көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/3, 4, 4 А, 5, 6, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 13 В, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17 А, 17 В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 Б, 25, 25 А, 26, 26 А, 27, 28, 29/1, 29/2, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 30 Б, 31/1, 31/2, 31 Б, 32, 33 А, 33 Б, 34, 36, 37, 38, 41, 41 Б, 41 В, 42/1, 42/2, 42 А, 43, 43 Д/1, 43 Д/2, 43 А, 44, 45, 45 Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 А, 56, 57/1, 57/2, 57 А, 57/2, 58 А, 59, 60/1, 60/2, 61, 61 А/1, 61 А/2, 62, 62 А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 75, 76, 78/1, 78/2, 79, 80/1, 80/2, 81, 82/1,
82/2, 84, 84 А, 84 Б, 85, 85 А, 86/1, 86/2, 87, 88/1, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 115/1, 115 В, 116/1, 116 Б, 117, 117 А, 118, 118 Б.

улица М.Маметовой № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2 А, 3/1, 3/2, 4, 4 А, 5/1, 5/2, 5 А, 6/1, 6/2, 6 А, 7/1, 7/2, 8, 8 А, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21 А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32;
улица Жаңа құрылыс № 1, 3, 4;
переулок А.Жұбанов № 1, 2, 4, 5, 6, 7;
улица А.Құнанбаев № 1, 1 А, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4 А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Достық № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20;
улица Елек № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Кереев № 1, 1 А, 2, 2/1, 3, 4 А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 В, 25, 28, 29, 29 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49 А, 50, 50 В, 51/1, 51/2, 51 А, 52, 53/1, 53/2, 53 Б, 54 А, 55/1, 55/2, 55 В, 55/3, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 59/1, 59/2, 61/1, 61 А, 62/1, 62/2, 64, 65, 66;
улица Б.Момышұлы № 1, 2, 3, 4/1, 4 А, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28;
улица Жастар № 2, 2 А, 4, 7, 8;
переулок Ж.Жабаев № 1, 2, 3, 4;
улица Т.Ахтанова № 1, 2, 2 А, 6, 8;
улица Наурыз № 4, 4 А, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 20;
улица Тәуелсіздік № 41, 42, 43;
улица Есет батыр Көкіұлы № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3,3 А, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5 А, 6, 6 А, 7/1, 7/2, 7 А, 9/1, 9/2, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 38 А, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 50 А, 52, 53, 53 А, 53 Б, 54/1, 54/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Қобыланды батыр № 1 Г, 1 В, 3, 7, 9, 17 Б, 23, 23 В, 25, 30, 33/1,33/2 35, 35 А, 37 Б, 38, 39;
улица А.Молдагуловой № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/3, 4, 4 А, 5, 6, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 13 В, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17 А, 17 В, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 Б, 25, 25 А, 26, 26 А, 27, 28, 29/1, 29/2, 29 А, 29 Б, 30, 30 А, 30 Б, 31/1, 31/2, 31 Б, 32, 33 А, 33 Б, 34, 36, 37, 38, 41, 41 Б, 41 В, 42/1, 42/2, 42 А, 43, 43 Д/1, 43 Д/2, 43 А, 44, 45, 45 Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 А, 56, 57/1, 57/2, 57 А, 57/2, 58 А, 59, 60/1, 60/2, 61, 61 А/1, 61 А/2, 62, 62 А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 75, 76, 78/1, 78/2, 79, 80/1, 80/2, 81, 82/1, 82/2, 84, 84 А, 84 Б, 85, 85 А, 86/1, 86/2, 87, 88/1, 88/2, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 115/1, 115 В, 116/1, 116 Б, 117, 117 А, 118, 118 Б.

№ 169 сайлау учаскесі Тамды ауылдық округі, Еркінкүш ауылы, Нұрлы көшесі, № 6, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еркінкүш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Көктем көшесі № 2, 8, 10, 12, 14, 20, 24, 26, 29, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 47;
Нұрлы көшесі № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 14 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 50.
№ 170 сайлау учаскесі Қарағаш ауылдық округі, Самбай ауылы, Ақсарай көшесі, № 2А, "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Самбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жұбанов көшесі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Абай көшесі № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 21, 23, 27;
Молдағұлова көшесі № 1, 10, 11/1, 11 Б, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 2 А, 3, 6, 7, 9/1;
Ақсарай көшесі № 1, 2, 3, 3/А, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 28;
Сейфуллин көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 3 А, 4, 5, 5 Д, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 37;
Ахмет керей көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 Б, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 30, 32, 34;
Құндақтықыр қыстағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 171 сайлау учаскесі Қарағаш ауылдық округі, Нұрбұлақ ауылы, Шарапат көшесі, № 49Б, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Арна көшесі № 52, 69, 69 А, 69 Б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81, 81 А, 82, 84, 84 А, 86, 87, 90, 92;
Шарапат көшесі № 1, 54 Ж, 36, 38, 40, 42, 44, 49, 52 А, 54, 54 Г, 54 Д, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65 А, 68, 104;
Жастар көшесі № 30, 32, 34, 46, 48, 50, 85, 85 А, 86, 88, 90;
Шипагер көшесі № 1, 1 А, 2, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21/1, 21/2;
Достық көшесі № 1/2, 1/4, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 27 А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 46 А;
Өрлеу көшесі № 55, 56 В, 56 Г, 58, 58 Б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 56 Д;
Жәнібек Атыраубаев көшесі № 41, 41 А, 41 В, 43, 45, 47, 51, 53, 96, 97, 98, 53 Д;

Избирательный участок № 169 Тамдинский сельский округ, село Еркинкуш, улица Нұрлы, № 6, Коммунальное государственное учреждение "Еркинкушская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Көктем № 2, 8, 10, 12, 14, 20, 24, 26, 29, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 47;
улица Нұрлы № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 14 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 25, 28, 30, 31, 33, 50.
Избирательный участок № 170 Карагашский сельский округ, село Самбай, улица Ақсарай, № 2А, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Самбай" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
Границы избирательного участка:
улица Жубанова № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Жамбула № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Абая № 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 20, 21, 23, 27;
улица Молдагуловой № 1, 10, 11/1, 11 Б, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 2 А, 3, 6, 7, 9/1;
улица Ақсарай № 1, 2, 3, 3/А, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 28;
улица Сейфуллина № 1, 1 А, 2, 2 А, 3 А, 4, 5, 5 Д, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35/1, 35/2, 37;
улица Ахметкерея № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 Б, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 30, 32, 34;
Зимовка Қундактыкыр № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 171 Карагашский сельский округ, село Нурбулак, улица Шарапат, № 49Б, Коммунальное государственное учреждение "Нурбулакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Арна № 52, 69, 69 А, 69 Б, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78 А, 79, 80, 81, 81 А, 82, 84, 84 А, 86, 87, 90, 92;
улица Шарапат № 1, 54 Ж, 36, 38, 40, 42, 44, 49, 52 А, 54, 54 Г, 54 Д, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65 А, 68, 104;
улица Жастар № 30, 32, 34, 46, 48, 50, 85, 85 А, 86, 88, 90;
улица Шипагер № 1, 1 А, 2, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21/1, 21/2;
улица Достық № 1/2, 1/4, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 27 А, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 46 А;
улица Орлеу № 55, 56 В, 56 Г, 58, 58 Б, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 56 Д;
улица Жанибек Атыраубаева № 41, 41 А, 41 В, 43, 45, 47, 51, 53, 96, 97, 98, 53 Д;

Болашақ көшесі № 26, 28, 31, 32.
№ 172 сайлау учаскесі Бестамақ ауылдық округі, Бесқоспа ауылы, Жиделі көшесі, № 3 Б, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бесқоспа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мамбетов көшесі № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 32, 33, 34, 36;
Е. Мусин көшесі № 1, 2, 5, 5А, 6, 7, 9, 12/1, 13, 16, 15, 18/2, 18/1, 19, 22, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 11;
Сарин көшесі № 3, 5А, 7А, 7 Д, 7, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23 А, 25, 26, 37А;
Жиделі көшесі № 1, 3, 3 А, 5А, 7, 9, 11, 13, 17 А, 21, 23, 25, 29, 30, 15 А, 31, 37А.
№ 173 сайлау учаскесі Бестамақ ауылдық округі, Бестамақ ауылы, Бөкенбай батыр көшесі, № 54, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестамақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бөкенбай батыр көшесі № 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 48/12, 48/13, 48/14, 48/15, 48/16, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12, 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60/8, 60/9, 60/10, 60/11, 60/12, 60/13, 60/14, 60/15, 60/16, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 61/5, 61/6, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 62/8, 62/9, 62/10, 62/11, 62/12 62/13, 62/14, 62/15, 62/16, 62/17, 62/18, 63/1, 63/2, 63/4, 63/5, 63/6, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/10, 64/11, 64/12, 64/13, 64/14, 64/15, 64/16, 64/17, 64/18, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5, 65/6, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 69/14, 69/15, 68/18, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69/13, 69/16, 69/17, 69/18;
Есет батыр көшесі № 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;

улица Болашақ № 26, 28, 31, 32.
Избирательный участок № 172 Бестамакский сельский округ, село Бескоспа, улица Жиделі, № 3 Б Коммунальное государственное учреждение "Бескоспинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Мамбетова № 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 16, 17/1, 17/2, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 32, 33, 34, 36;
улица Е.Мусина № 1, 2, 5, 5А, 6, 7, 9, 12/1, 13, 16, 15, 18/2, 18/1, 19, 22, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 11;
улица Сарина № 3, 5А, 7, 7А, 7 Д, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23 А, 25, 26, 37А;
улица Жиделі № 1, 3, 3 А, 5А, 7, 9, 11, 13, 17 А, 21, 23, 25, 29, 30, 15 А, 31, 37А.
Избирательный участок № 173 Бестамакский сельский округ, село Бестамак, улица Бокенбай батыра, № 54, Коммунальное государственное учреждение "Бестамакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Бокенбай батыра № 48/1, 48/2, 48/3,48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/9, 48/10, 48/11, 48/12, 48/13, 48/14, 48/15, 48/16, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/13, 50/14, 50/15, 50/16, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12, 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60/8, 60/9, 60/10, 60/11, 60/12, 60/13, 60/14, 60/15, 60/16, 61/1, 61/2, 61/3, 61/4, 61/5, 61/6, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 62/5, 62/6, 62/7, 62/8, 62/9, 62/10, 62/11, 62/12 62/13, 62/14, 62/15, 62/16, 62/17, 62/18, 63/1, 63/2, 63/4, 63/5, 63/6, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/10, 64/11, 64/12, 64/13, 64/14, 64/15, 64/16, 64/17, 64/18, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5, 65/6, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6, 67/7, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 67/12, 67/13, 67/14, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 68/13, 68/14, 68/15, 68/16, 68/17, 69/14, 69/15, 68/18, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/11, 69/12, 69/13, 69/16, 69/17, 69/18;
улица Есет батыра № 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16, 74/17, 74/18, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;

Алға көшесі № 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;
Темір жол көшесі № 1,1 В, 1 Г, 1/1,1/1, 1/2, 2/1, 3, 3А,3А/1, 3/1, 3/2, 3 Б, 4/1, 4/2, 4 А, 5,5/1, 5 А, 5 Б, 5 В/1, 5 В/2, 6 А, 6/2, 7 А/1, 7 А/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7 Д, 8,9, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12/2, 12/1, 12А/1, 12 А/2, 13/1, 13/2, 14,15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 20, 20 А, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/2, 25/1, 26/1, 26/2, 28/1, 32, 33, 39, 41 Б, 43 Б, 45 Б, 45-2, 48, 53/1, 54,55 А, 55/1, 56/1, 170/2, 172;
Вокзал үйі № 1, 2, 3, 4, 5;
Достық көшесі № 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 Б, 8/1, 8/2, 10,14, 15, 17, 18, 18 А, 19, 20, 22, 24, 26/2, 50 А, 50В, 50 Г, 50 Д, 52 А, 58 Б, 58 В, 62Д, 69 Д;
Жеңіс көшесі № 1/1, 1/2, 2, 6,6 А, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10, 14, 14 Б, 16, 18, 28, 32, 60 А, 60Б, 68/2, 68 А, 69, 69В, 69 Г, 71, 72 А, 73, 74, 74 А, 76, 78, 80;
42 разъезд № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 4, 5, 8, 14.
№ 174 сайлау учаскесі Бестамақ ауылдық округі, Бестамақ ауылы, Бөкенбай батыр көшесі, № 46 "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестамақ ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бөкенбай батыр көшесі № 3А, 1, 1 А, 2/1, 2 А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6 А, 7/1, 7/2, 8, 8 А, 9/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 57/1, 57/2, 59/2, 59 Г, 73, 75 А, 75, 77, 59;
Бекқұл көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 Г, 1 В, 1 М, 2, 2/1, 2 А, 2Б, 2 В, 2 Е, 2 Д, 3 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8,9, 9 А, 10, 10/5,11, 11 Б, 11 В, 12, 12 А, 12 В/1, 12 В/2, 12 Б, 12 К, 13, 13 А, 14, 15,15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19,20, 21, 23, 25, 27, 27 А;
Елек көшесі № 1, 1 А, 1/2, 1 В, 2/1, 2/2, 2А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3/1, 3/2, 3 Б, 4/1, 4/2, 4Д, 4 Е, 5/1, 5/2, 6 А, 6 Д, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8 А, 8 Д, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 11 А, 12,12 Д, 13/1, 13/2, 13 Б, 13 В, 14,14 Д, 15;
Алға көшесі № 1 А, 1 Б, 1 А/1, 1/1, 1/2, 2/1, 2, 3/1, 3/2, 3 Д/2, 3/1, 4, 4 В, 4 А, 4/1, 5/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7 А, 8/1, 8, 9/2, 9, 10, 10/2, 10/5, 11, 11 А, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21 А, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27 А, 28, 29/1, 29, 30, 32, 33, 34, 35/1,35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2,48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 56, 55/1, 55, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 71 А, 72/1, 72, 74/1, 74/2, 73/2, 73 А, 75/1, 75/2, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84 А, 85, 85 А, 86, 87, 88, 90, 71 Б, 71 В;
Есет батыр көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 Д, 1 К/1, 1 К/2, 1/2, 3, 7 Б, 11/1, 11/2, 5/1, 5/2, 3/1, 3 А/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 21/1, 21/2, 23/1, 13/2, 57/1, 57/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 59/1, 59/2, 59 А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 56 А, 58 Б, 60, 12/1, 12/2, 25, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 31 А, 33, 37 Б, 37/1, 37/2, 37 А, 39/1, 39 Б, 41, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 78, 80, 82, 84, 84 А, 84 Б, 110;

улица Алгинская № 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 76/5, 76/6, 76/7, 76/8, 76/9, 76/10, 76/11, 76/12, 76/13, 76/14, 76/15, 76/16, 76/17, 76/18;
улица Темир жол № 1,1 В, 1 Г, 1/1,1/1, 1/2, 2/1, 3, 3А, 3А/1, 3/1, 3/2, 3 Б, 4/1, 4/2, 4 А, 5,5/1, 5 А, 5 Б, 5 В/1, 5 В/2, 6 А, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7 А/, 7 А/2, 7 Д, 8,9, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12/2, 12/1, 12А/1, 12 А/2, 13/1, 13/2, 14,15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 20, 20 А, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/2, 25/1, 26/1, 26/2, 28/1, 32, 33, 39, 41 Б, 43 Б, 45 Б, 45-2, 48, 53/1, 54,55 А, 55/1, 56/1, 170/2, 172;
дом Вокзала № 1, 2, 3, 4, 5;
улица Достык № 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 Б, 8/1, 8/2, 10,14, 15, 17, 18, 18 А, 19, 20, 22, 24, 26/2, 50 А, 50В, 50 Г, 50 Д, 52 А, 58 Б, 58 В, 62Д, 69В, 69 Д;
улица Женис 1/1, 1/2, 2, 6,6 А, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10, 14, 14 Б, 16, 18, 28,32, 60 А, 60Б, 68/2, 68 А, 69, 69 Г, 71, 72 А, 73, 74, 74 А, 76, 78, 80;
42 разъезд № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 4, 5, 8, 14.
Избирательный участок № 174 Бестамакский сельский округ, село Бестамак, улица Бокенбай батыра, № 46 Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры села Бестамак" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
Границы избирательного участка:
улица Бокенбай батыра № 3 А, 1, 1 А, 2/1, 2 А, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6 А, 7/1, 7/2, 8, 8 А, 9/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 57/1, 57/2, 59/2, 59 Г, 73, 75 А, 75, 77, 59;
улица Бекқұл № 1, 1 А, 1 Б, 1 Г, 1 В, 1 М, 2, 2/1, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Е, 2 Д, 3 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8,9, 9 А, 10, 11, 11 Б, 11 В, 12, 12 А, 12 В/1, 12 В/2, 12 Б, 12 К, 13, 13 А, 14, 15,15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19,20, 21, 23, 25, 27, 27 А;
улица Елекская 1, 1 А, 1/2, 1 В, 2/1, 2/2, 2А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3/1, 3/2, 3 Б, 4/1, 4/2, 4 Д, 4 Е, 5/1, 5/2, 6 А, 6 Д, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8 А, 8 Д, 9/1, 9/2, 10, 10/5, 11/1, 11/2, 11 А, 12,12 Д, 13/1, 13/2, 13 Б, 13 В, 14,14 Д, 15;
улица Алгинская 1 А, 1 Б, 1 А/1, 1/1, 1/2, 2/1, 2, 3/1, 3/2, 3 Д/2, 3/1, 4, 4 В, 4 А, 4/1, 5/1, 5, 6/1, 6/2, 7, 7 А, 8/1, 8, 9/2, 9, 10/2, 10, 11, 11 А, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21 А, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27 А, 28, 29/1, 29, 30, 32, 33, 34, 35/1,35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2,48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 А, 54, 56, 55/1, 55, 57/1, 57/2, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 71 А, 72/1, 72, 74/1, 74/2, 73/2, 73 А, 75/1, 75/2, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84 А, 85, 85 А, 86, 87, 88, 90, 71 Б, 71 В;
улица Есет Батыра № 1, 1 А, 1 Г, 1 Б, 1 Д, 1 К/1, 1/2, 1 К/2, 3, 7 Б, 11/1, 11/2, 5/1, 5/2, 3/1, 3 А/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 16, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 21/1, 21/2, 23/1, 13/2, 57/1, 57/2, 30/1, 30/2, 32 32/1, 59/1, 59/2, 59 А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 56 А, 58 Б, 60, 12/1, 12/2, 25, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 31 А, 33, 37 Б, 37/1, 37/2, 37 А, 39/1, 39 Б, 41, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 78, 80, 82, 84, 84 А, 84 Б, 110;

И.Мамбетов тұйық көшесі № 3, 4, 6, 9, 10, 16, 18, 20;
Т.Әубәкіров тұйық көшесі № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2,
Мектеп тұйық көшесі № 3, 3 А, 5/2, 5/1.
№ 175 сайлау учаскесі Үшқұдық ауылдық округі, Жерұйық ауылы, Бірлік көшесі, № 10 "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жерұйық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Бірлік көшесі № 1, 2, 4, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16 А, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26 А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 62;
Бейбітшілік көшесі № 38 В, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53.
№ 176 сайлау учаскесі Үшқұдық ауылдық округі, Үшқұдық ауылы, Комсомол көшесі, № 14, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшқұдық мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Комсомол көшесі № 1, 2, 2 А, 4, 4 А, 4 Б, 4 В, 4 Г, 5, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 Б, 11, 12, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 16 А, 16 В, 17, 17 А, 19, 19 А, 19 Б, 19 Г, 20, 21, 21 Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35 А 36, 37, 37 А, 39, 41, 43, 47;
Садовая көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 3, 4, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 28 Б, 30, 31;
Центральная көшесі № 1, 1 А, 2, 4, 3, 6, 7, 7 А, 9, 11, 12, 12 Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 21 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 Б, 46 В, 47,48, 48 Б, 49,51, 53;
Новая көшесі № 1, 2, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 10,11, 12, 13/1, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 35 А, 35 Б, 36, 37, 39, 41, 43;
М.Горький көшесі № 1, 1 А, 1 Б, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 23 А, 24, 25, 26, 26 Б, 27, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 30 В, 31, 32, 33, 33 А, 34, 36, 39, 41;
Овражный көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
Казахская көшесі № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 18;
Молодежный көшесі № 1, 2, 3 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 10/1, 10/2, 14;
Центральная көшесі № 12, 13, 15, 16, 18, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 36, 42, 60, 62, 63, 65;
Ақсазды ауылы:
Еңбекші көшесі № 1, 2, 7, 8, 10;
Жасыл көшесі № 44, 48, 50;
Мектеп көшесі № 52, 54, 56,58.
№ 177 сайлау учаскесі Қарақобда ауылдық округі, Құмсай ауылы, Достық көшесі, № 33, "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алға аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Құмсай медициналық пункті";
Сайлау учаскесінің шекаралары:

переулок И.Мамбетова № 3, 4, 6, 9, 10, 16, 18, 20;
переулок Т.Аубакирова № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2;
переулок Мектеп № 3, 3 А, 5/2, 5/1.
Избирательный участок № 175 Ушкудыкский сельский округ, село Жеруйык, улица Бірлік, № 10, Коммунальное государственное учреждение "Жеруйыкская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Бірлік № 1, 2, 4, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16 А, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26 А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 62;
улица Бейбітшілік № 38 В, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53.
Избирательный участок № 176 Ушкудыкский сельский округ, село Ушкудык, улица Комсомольская, № 14, Коммунальное государственное учреждение "Ушкудыкская школа-сад" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Комсомольская № 1, 2, 2 А, 4, 4 А, 4 Б, 4 В, 4 Г, 5, 7, 8, 8 А, 9, 10, 10 Б, 11, 12, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 16 А, 16 В, 17, 17 А, 19, 19 А, 19 Б, 19 Г, 20, 21, 21 Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35 А 36, 37, 37 А, 39, 41, 43, 47;
улица Садовая № 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2 А, 3, 4, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 28 Б, 30, 31;
улица Центральная № 1, 1 А, 2, 4, 3, 6, 7, 7 А, 9, 11, 12, 12 Б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 21, 21 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 Б, 46 В, 47,48, 48 Б, 49,51, 53;
улица Новая № 1, 2, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 10,11, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35 А, 35 Б, 36, 37, 39, 41, 43;
улица М.Горького № 1, 1 А, 1 Б, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 21 А, 22, 22 А, 23, 23 А, 24, 25, 26, 26 Б, 27, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 30 В, 31, 32, 33, 33 А, 34, 36, 39, 41;
улица Овражная № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Казахская № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Молодежная № 1, 2, 3 4/1, 4/2, 5, 8, 10, 10/1, 10/2, 14;
улица Центральная № 12, 13, 15, 16, 18, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 36, 42, 60, 62, 63, 65;
село Аксазды:
улица Еңбекші № 1, 2, 7, 8, 10;
улица Жасыл № 44, 48, 50;
улица Мектеп № 52, 54, 56, 58.
Избирательный участок № 177 Карахобдинский сельский округ, село Кумсай, улица Достық, № 33, "Кумсайский медицинский пункт" коммунального государственного предприятия "Алгинская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области";
Границы избирательного участка:

Достық көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 43, 46, 48, 51, 52, 56, 58,61, 63, 64, 65, 68, 69.
№ 178 сайлау учаскесі Қарақобда ауылдық округі, Қарақобда ауылы, Мектеп тұйық көшесі, № 9, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарақобда мектеп-бала бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Р. Ағниязов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
К.Абилов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Кұрманалина көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15;
Ә.Жангелдин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ы.Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 4 А, 5, 7;
Т.Әубәкіров көшесі № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17;
Мектеп тұйық көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 5, 6, 7;
Ерназар ауылы:
Нұрғали Ашықбаев көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14 А, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25 А.
№ 179 сайлау учаскесі Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Әйтеке би көшесі, № 138 Б, "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1 А, 2, 3, 3 А, 4 А, 5, 6 А, 49, 50;
Бауыржан Момышұлы көшесі № 126, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 123, 133, 124, 125;
Әйтеке би көшесі № 52, 7, 8/2, 8/1,10 А, 11 А, 12 А, 13 А, 14 А, 16 А, 17 А, 18 А, 19 А, 20 А, 21 А, 22 А, 23, 24, 25, 73, 78, 28, 29, 87;
Әлия Молдағұлова көшесі № 54, 55, 56, 57, 58, 59, 68;
Мәншүк Маметова көшесі № 27, 40, 41, 71, 72;
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі № 65, 66, 69, 70;
Есет Көкіұлы көшесі № 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 43, 44, 46, 93, 95, 96, 98/2, 98/1, 99, 100, 101, 102,132, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
Абай Құнанбаев көшесі № 60, 61, 62, 63, 64, 80;
Сәкен Сейфуллин көшесі № 42, 45, 74, 75, 76, 77, 82, 83, 85, 86, 88, 89, 90, 129.
№ 180 сайлау учаскесі Қарабұлақ ауылдық округі, Амангелді ауылы, Әбілхайыр хан көшесі, № 12, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Амангелді негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:

улица Достық № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 43, 46, 48, 51, 52, 56, 58,61, 63, 64, 65, 68, 69.
Избирательный участок № 178 Карахобдинский сельский округ, село Карахобда, переулок Мектеп, № 9, Коммунальное государственное учреждение "Карахобдинская школа-детский сад" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Р.Агниязова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица К.Абилова № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Курманалиной № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15;
улица А.Жангелдина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ы.Алтынсарина № 1, 2, 3, 4 А, 5, 7;
улица Т.Аубакирова № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок Мектеп № 1, 1 А, 2, 3, 5, 6, 7;
село Ерназар
улица Нұрғали Ашықбаев № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14 А, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25 А.
Избирательный участок № 179 Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Әйтеке би, № 138 Б, Коммунальное государственное казенное предприятие "Карабулакский сельский клуб" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
Границы избирательного участка:
улица Махамбет Өтемісұлы № 1 А, 2, 3, 3 А, 4 А, 5, 6 А, 49, 50;
улица Бауыржан Момышұлы № 126, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 123, 133, 124, 125;
улица Әйтекеби № 52, 7, 8/2, 8/1,10 А, 11 А, 12 А, 13 А, 14 А, 16 А, 17 А, 18 А, 19 А, 20 А, 21 А, 22 А, 23, 24, 25, 73, 78, 28, 29, 87;
улица Әлия Молдағұлова № 54, 55, 56, 57, 58, 59, 68;
улица Мәншүк Мәметова № 27, 40, 41, 71, 72;
улица Құрманғазы Сағырбайұлы № 65, 66, 69, 70;
улица Есет Көкіұлы № 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 43, 44, 46, 93, 95, 96, 98/2, 98/1, 99, 100, 101, 102,132, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
улица Абай Құнанбаев № 60, 61, 62, 63, 64, 80;
улица Сәкен Сейфуллин № 42,45, 74, 75, 76,77, 82, 83, 85,86, 88, 89, 90, 129.
Избирательный участок № 180 Карабулакский сельский округ, село Амангельды, улица Әбілхайыр хан, № 12, Коммунальное государственное учреждение "Амангельдинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:

Шоқан Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Ыбырай Алтынсарин көшесі № 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24,25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 33;
Әбілхайыр хан көшесі № 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 58.
№ 181 сайлау учаскесі Сарыхобда ауылдық округі, Болгарка ауылы, Кердері Әбубәкір көшесі, № 16, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Болгар мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10;
Наурыз көшесі № 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 25;
Жастар көшесі № 28, 29, 31;
Кердері Әбубәкір көшесі № 35, 36, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91;
Жұмысшы көшесі № 38, 40, 41, 43;
Қарымсақ Теңізбаев көшесі № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71;
Достық көшесі № 74 ,76;
Орталық көшесі № 77, 78, 95, 135, 138;
Ерлік көшесі № 97, 102, 103, 105, 111;
Тәуелсіздік көшесі № 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 139, 140, 141, 141 А, 142, 143, 144;
Жағалау көшесі № 145, 146, 147, 148, 149, 150.
№ 182 сайлау учаскесі Сарықобда ауылдық округі, Сарықобда ауылы, Жастар көшесі, № 21 Б, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарықобда орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары: Орталық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28 А, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 73, 75, 77, 96;
Жастар көшесі № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 38, 42;
Әлия Молдағұлова көшесі № 2, 3 Б, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 39.
№ 183 сайлау учаскесі Қарақұдық ауылдық округі, Тікқайын ауылы, Жас дәурен көшесі, № 47 "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тікқайын негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Толқын көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Жас дәурен көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 59;
Балауса көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 33, 35;

улица Шоқан Уәлиханов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ыбырай Алтынсарин № 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24,25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 33;
улица Әбілхайыр хан № 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 58.
Избирательный участок № 181 Сарыхобдинский сельский округ, село Болгарка, улица Кердері Әбубәкір, № 16, Коммунальное государственное учреждение "Болгарская школа-сад" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Желтоксан № 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10;
улица Наурыз № 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 25;
улица Жастар № 28, 29, 31;
улица Кердері Әбубәкір № 35, 36, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91;
улица Жұмысшы № 38, 40, 41, 43;
улица Қарымсақ Теңізбаев № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71;
улица Достық № 74, 76;
улица Орталық № 77, 78, 95, 135, 138;
улица Ерлік № 97, 102, 103, 105, 111;
улица Тәуелсіздік № 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 139, 140, 141, 141 А, 142, 143, 144;
улица Жағалау № 145, 146, 147, 148, 149, 150.
Избирательный участок № 182 Сарыхобдинский сельский округ, село Сарыхобда, улица Жастар, № 21 Б, Коммунальное государственное учреждение "Сарыкобдинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Орталық № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28 А, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35 А, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 73, 75, 77, 96;
улица Жастар № 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 20, 24, 25, 26, 28, 30, 33, 38, 42;
улица Әлия Молдағұлова № 2, 3 Б, 4, 5, 7, 10, 11, 12,16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 39.
Избирательный участок № 183 Каракудыкский сельский округ, село Тікқайын, улица Жас дәурен, № 47 Коммунальное государственное учреждение "Тиккайынская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Толқын № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Жас дәурен № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 59;
улица Балауса № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 33, 35;

Самал көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15
Абай көшесі № 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 58, 60.
№ 184 сайлау учаскесі Қарақұдық ауылдық округі, Көктоғай ауылы, Кемеңгер көшесі, № 48А "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктоғай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Шырайлы көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38;
Кемеңгер көшесі № 2, 2Б, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 48, 48А, 49;
Көксай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 27, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 62;
Сарытоғай қыстағы № 1, 3.
№ 185 сайлау учаскесі Қарақұдық ауылдық округі, Қарақұдық ауылы, Федорченко көшесі, № 59А "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарақұдық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Өркен көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10;
Федорченко көшесі № 1, 1А, 2, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41А, 42, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 67А/1, 67А/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79;
Күншуақ көшесі № 1, 1А, 1В, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Бейбітшілік көшесі № 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 41А, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 54, 55, 56, 57;
Кең дала көшесі № 1В, 2В, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 32А, 33, 35, 39А, 40, 42, 43А, 44, 45, 46, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 67, 74, 88,.
Тұрғын үй алабы 2, 3, 9, 13, 38, 81, 130, 182, 197, 236, 294, 366, 410, 478, 480, 482, 484, 497, 516, 520, 522.
№ 186 сайлау учаскесі Ақай ауылдық округі, Ақай ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 94 А, "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;
Сайлау учаскесінің шекаралары:

улица Самал № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15
улица Абай № 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 58, 60.
Избирательный участок № 184 Каракудыкский сельский округ, село Көктоғай, улица Кемеңгер, № 48А Коммунальное государственное учреждение "Коктогайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Шырайлы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38;
улица Кемеңгер № 2, 2Б, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 48, 48А, 49;
улица Көксай № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 16, 27, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 62;
зимовка Сарытоғай № 1, 3.
Избирательный участок № 185 Каракудыкский сельский округ, село Қарақұдық, улица Федорченко, № 59А Коммунальное государственное учреждение "Каракудыкская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Өркен № 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10;
улица Федорченко № 1, 1А, 2, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41А, 42, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 66/1, 66/2, 67, 67А/1, 67А/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79;
улица Күншуақ № 1, 1А, 1В, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3Б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Бейбітшілік № 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15А, 16, 17А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 41А, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Кең дала № 1В, 2В, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 32А, 33, 35, 39А, 40, 42, 43А, 44, 45, 46, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 67, 74, 88, .
Жилой массив 2, 3, 9, 13, 38, 81, 130, 182, 197, 236, 294, 366, 410, 478, 480, 482, 484, 497, 516, 520, 522.
Избирательный участок № 186 Акайский сельский округ, село Акай, улица Ә.Молдағұлова, № 94 А, Коммунальное государственное казенное предприятие "Акайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
Границы избирательного участка:

В.Фоменко көшесі № 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 133, 48, 50, 31 А, 52;
Желтоқсан көшесі № 163, 164, 165, 186 А, 166, 167, 167 А, 168, 169, 170, 171, 172;
Ә.Молдағұлова көшесі № 53, 54, 55, 57 А, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Қарақыпшақ Қобыланды көшесі № 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183;
Тама Есет Көкіұлы көшесі № 8,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 20, 30, 13, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 56, 135, 136, 137, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 162;
Бәйтерек көшесі № 184, 185, 186, 187, 188, 189;
Достық көшесі № 190, 191, 193, 194.
№ 187 сайлау учаскесі Ақай ауылдық округі, Көлтабан ауылы, Береке көшесі, № 21, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлтабан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Береке көшесі № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21 А, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45.
№ 188 сайлау учаскесі Маржанбұлақ ауылдық округі, Маржанбұлақ ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, № 71, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Маржанбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Атаусыз көше № 1, 4,7,8, 9, 10, 11, 21, 22,25, 30, 31, 32, 37, 39, 40, 41,42, 43, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 75, 76, 78, 79,80, 82, 84, 85, 86, 87, 91, 94, 96, 97, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113,116, 117, 118, 119,122, 124, 133, 134, 139, 140,143, 147, 156, 159, 161, 162,166, 167, 171, 172, 173, 177, 178, 179, 183, 186,187, 189, 191, 192, 193, 193А, 194, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 204, 206, 207 ,208, 209,211, 212, 213, 215, 216, 218 , 222, 223, 229, 232, 233, 235, 236, 237, 239, 240, 241, 242, 243,245, 245А , 247, 248, 248А, 249, 252, 253, 257, 258, 262, 264, 265, 270, 271, 272, 273,275, 276, 280,285/1, 286А, 293, 294, 295, 296, 299, 303, 305, 306, 307, 308, 309, 309А,313,314, 316, 317, 318, 322, 323,324, 324А, 324Б, 324В, 324М, 325, 331, 331/1, 333, 334, 335, 339, 340, 341,341А,344, 345, 347, 354, 363, 364, 366, 367, 371, 373, 374, 377, 378,380,381, 388, 389,391,401, 412, 418, 419, 421, 423, 424, 426, 428, 431/1, 433,438, 450,466,480, 482, 489, 490, 491, 493, 499, 501, 504, 506, 508, 510, 515, 524, 526, 528, 530,537, 540, 546, 553, 556, 557, 561, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 571, 578, 582, 584,598, 620,634, 635, 640, 656 А, 657, 673, 678, 684, 685, 688А, 689, 726/1, 726 Б,726В, 726 Г,727А, 751, 752, 756, 757, 758, 759,760, 765, 768, 769, 770, 771, 773, 774, 775, 779, 780, 784 Б, 1238, 1256, 1271, 1279, 1286, 1287, 1297, 1305, 1306, 1331, 1357, 1370, 1373,1374,1378, 1393, 1395, 1397, 1401, 1410,1418,1425;

улица В.Фоменко № 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 133, 48, 50, 31 А, 52;
улица Желтоқсан № 163, 164, 165, 186 А, 166, 167, 167 А, 168, 169, 170, 171, 172;
улица Ә.Молдағұлова № 53, 54, 55, 57 А, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 А, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
улица Қарақыпшақ Қобыланды № 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183;
улица Тама Есет Көкіұлы № 8,102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 20, 30, 13, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 56, 135, 136, 137, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 162;
улица Бәйтерек № 184, 185, 186, 187, 188, 189;
улица Достық № 190, 191, 193, 194.
Избирательный участок № 187 Акайский сельский округ, село Культабан, улица Береке, № 21, Коммунальное государственное учреждение "Культабанская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области";
Границы избирательного участка:
улица Береке № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 45.
Избирательный участок № 188 Маржанбулакский сельский округ, село Маржанбулак, улица Абай Құнанбаев, № 71, Коммунальное государственное учреждение "Маржанбулакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
Безымянная улица № 1, 4,7,8, 9, 10, 11, 21, 22,25, 30, 31, 32, 37, 39, 40, 41,42, 43, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 75, 76, 78, 79,80, 82, 84, 85, 86, 87, 91, 94, 96, 97, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 113,116, 117, 118, 119,122, 124, 133,134, 139, 140, 143,147, 156, 159, 161, 162,166, 167, 171, 172, 173, 177, 178, 179, 183, 186,187, 189, 191, 192, 193, 193А, 194, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 204, 206, 207 ,208, 209,211, 212, 213, 215, 216, 218 , 222, 223, 229, 232, 233, 235, 236, 237, 239, 240, 241, 242, 243,245, 245А , 247, 248, 248А, 249, 252, 253, 257, 258, 262, 264, 265, 270, 271, 272, 273,275, 276, 280,285/1, 286А, 293, 294, 295, 296, 299, 303, 305, 306, 307, 308, 309, 309А,313,314, 316, 317, 318, 322, 323, 324, 324А, 324Б, 324В, 324М, 325, 331,331/1, 333, 334, 335, 339, 340, 341,341А,344, 345, 347, 354, 363, 364, 366, 367, 371, 373, 374, 376, 377, 378,380,381, 388, 389,391,401, 412, 418, 419, 421, 423, 424, 426, 428, 431/1, 433, 438, 450,466, 480,482, 489, 490,491, 493, 499, 501, 504, 506, 508, 510, 515, 524, 526, 528, 530,537, 540, 546, 553, 556, 557, 561, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 571, 578, 582, 584,598, 620,634, 635, 640, 656 А, 657, 673, 678, 684, 685, 688А, 689, 726/1, 726 Б,726В, 726 Г,727А, 751, 752, 756, 757, 758, 759,760, 765, 768, 769, 770, 771, 773, 774, 775, 779, 780, 784 Б, 1238, 1256, 1271, 1279, 1286,1287, 1297, 1305, 1306, 1331, 1357, 1370, 1373,1374,1378, 1393, 1395, 1397,1401, 1410,1418, 1425;

Абай Құнанбаев көшесі № 1, 2, 2 А, 4, 5 А, 7, 7А, 8 А, 9, 10 А, 11,12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 19 У, 21, 22, 23,24, 25, 27 ,27 А, 28, 29, 30,30/1 31, 33,35, 35/1, 35/3,36 А, 37, 37 А, 38, 39 ,40, 41, 41 А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55 А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86 А, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92 А, 93, 94, 94 А, 95, 96,97, 99, 100, 101, 101 А, 103, 104, 105,108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 124, 130, 132;
Ә. Жангелдин көшесі № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7 А, 8, 9, 10, 11, 11 А, 11 Б, 12, 13, 15, 17 ,17 А, 18, 20, 21, 22, 22 А, 22В, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27,28, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 43, 45 А, 49, 49 А;
Д. Қонаев көшесі № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7 ,8, 8А, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17, 15/4, 72;
Шернияз көшесі № 1 А, 2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25;
Мектеп көшесі № 1, 2, 5, 5 А, 7;
Достық тұйық көшесі № 1, 2;
Тәуелсіздік көшесі № 1, 3;
А.Байтұрсынов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10 А, 14;
Қобланды батыр көшесі № 4, 5, 6, 9;
Диханшылар көшесі№ 1, 3, 5, 11, 15, 17, 23, 25, 26, 27;
Құрылысшылар көшесі № 3, 7, 9, 15, 17, 19;
Н.Байғанин көшесі № 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Ш.Қалдаяқов көшесі № 3, 5, 760
Есет Батыр Көкіұлы көшесі № 11, 11А.
№ 189 сайлау учаскесі Маржанбұлақ ауылдық округі, Қайыңдысай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 2А, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайындысай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ақыраб көшесі № 1, 2, 4, 6, 7, 71;
Ы.Алтынсарин көшесі№ 1, 1 А, 1Б, 2, 3 Б, 3 А, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10,11, 12,
13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28,42 А;
Маржанбұлақ көшесі № 2, 3, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 18 А, 24, 26, 28, 30, 58,
66, 68;
Бейбітшілік көшесі № 1, 1/1, 2, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/2, 6, 6/1, 7/1, 8, 9, 9/1, 27, 31, 36;
М. Оспанов көшесі № 43, 45, 46, 49, 52, 55;
Атаусыз көше № 30, 33, 34, 49, 263, 4А, 378;
Қарағандысай елді мекенінде:
М. Ауезов көшесі № 1, 6, 8;
Төле би көшесі № 7, 26, 27;
Т.Рысқұлов көшесі № 8, 12, 15, 20, 21, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42.
№ 190 сайлау учаскесі Маржанбұлақ ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 69, "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Маржанбұлақ ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны;
Сайлау учаскесінің шекаралары:

улица Абай Құнанбаев № 1, 2, 2 А, 4, 5 А, 7, 7А, 8 А, 9, 10 А, 11,12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 19 У, 21, 22, 23,24, 25, 27 ,27 А, 28, 29, 30,30/1 31, 33,35, 35/1, 35/3,,36 А, 37, 37 А, 38, 39 ,40, 41, 41 А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55 А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86 А, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92 А, 93, 94, 94 А, 95, 96,97, 99, 100, 101, 101 А, 103, 104, 105,108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 124, 130, 132;
улица Ә.Жангелдин № 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7 А, 8, 9, 10, 11, 11 А, 11 Б, 12, 13, 15, 17 ,17 А, 18, 20, 21, 22, 22 А, 22В, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27,28, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 43, 45 А, 49, 49 А;
улица Д.Қонаев № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17, 15/4, 72;
улица Шернияза № 1 А, 2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25;
улица Мектеп № 1, 2, 5, 5 А, 7;
переулок Достық № 1, 2;
улица Тәуелсіздік: № 1, 3;
улица А.Байтұрсынов № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10 А, 14;
улица Қобланды батыр № 4, 5, 6, 9;
улица Диханшылар № 1, 3, 5, 11, 15, 17, 23, 25, 26, 27;
улица Құрылысшылар № 3, 7, 9, 15, 17, 19;
улица Н.Байғанин № 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Ш.Қалдаяқов № 3, 5, 760
Есет Батыр Көкіұлы көшесі № 11, 11А.
Избирательный участок № 189 Маржанбулакский сельский округ, село Кайындысай, улица Ы. Алтынсарина, № 2 А, Коммунальное государственное учреждение "Кайындысайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области"
Границы избирательного участка:
улица Акыраб № 1, 2, 4, 6, 7, 71;
улица Ы.Алтынсарин № 1, 1 А, 1Б, 2, 3 Б, 3 А, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 42 А;
улица Маржанбұлақ № 2, 3, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 18 А, 24, 26, 28, 30, 58, 66, 68;
улица Бейбітшілік № 1, 1/1, 2, 2/2, 3, 3/1, 4, 4/2, 6, 6/1, 7/1, 8, 9, 9/1, 27, 31, 36;
улица М.Оспанов № 43, 45, 46, 49, 52, 55;
Безымянная улица № 30, 33, 34, 49, 263, 4А, 378;
населенный пункт Карагандысай:
улица М.Ауезова № 1, 6, 8;
улица Төлеби № 7, 26, 27;
улица Т.Рысқұлов№ 8, 12, 15, 20, 21, 31, 32, 34, 36, 38,39, 40, 42
Избирательный участок № 190 село Маржанбулак, улица Абай Құнанбаев, № 69, Коммунальное государственное казенное предприятие "Маржанбулакский сельский дом культуры" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта";
Границы избирательного участка:

Тұрғын үй алабы № 798, 801 А, 802,806, 808 А, 808 Д, 810, 819, 820, 821,836, 836/1,836/2, 836Г, 836 Б, 836В,837,837А,844, 844А, 844 В,844Е,869А, 881, 905 Г, 920 А, 920 Б,920В, 920Г, 922, 923 А, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 950, 951, 952, 954, 956, 959, 960, 962, 963, 964, 965, 967, 968, 969, 970, 972, 973,974, 975, 976, 977, 977А, 977Б, 977Г, 977Е, 977П, 993, ,977Н, 977 В, 977Р, 977Ю, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 989А, 990, 991, 993, 995, 996, 997, 997Д, 997Е, 998, 999, 1000, 1001, 1001А, 1002, 1003, 1005, 1009, 1011, 1010, 1014, 1015, 1016,1017,1018, 1021, 1022, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1040, 1042, 1043, 1044, 1047, 1048, 1049, 1050,1051,1152, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1061, 1062, 1 063, 1064, 1070,1070А, 1072, 1073, 1074,1076, 1077, 1078, 1078Б, 1079, 1080, 1081, 1083, 1084, 1085, 1085А, 1086,1088, 1090, 1091, 1092, 1094, 1095, 1096, 1097, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103,1104, 1105, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116 1117, 1118, 1120, 1122,1124, 1126, 1127, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1135, 1136, 1137, 1138, 1140, 1141, 1142,1143, 1144,1145, 1146, 1147, 1148, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158,1160;
М.Маметова көшесі № 1, 2, 6, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12;
Сәңкібай батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 12, 14, 21, 23, 24, 25, 29, 30;
Б.Момышұлы көшесі№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б,16, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22 Е, 22 Д, 23, 24, 26, 27, 28 А, 29, 30Б, 31, 31/1, 31/2, 33, 33А, 34, 35А, 35 Б, 38, 39, 39 А, 40, 40/1, 40/2, 42, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55/3, 56, 58, 59А,60, 64, 64/2, 64/4, 120, 122;
Әбілхайыр хан көшесі№ 1, 2, 1/1, 1/2, 2,2 А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 18 А, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 30 Б, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37;
Ұлан тұйық көшесі № 1, 1 А, 3, 23;
А.Иманов көшесі № 1, 3, 4А, 7, 9, 11, 12, 13, 15 А, 17, 19 А, 21, 23, 25, 25 А, 27, 31, 39;
Ә.Молдағұлова көшесі № 3, 3 А, 7;
Ж.Жабаев көшесі № 1, 4А, 5, 5/1, 5/6, 5/7,5 А/4, 5 А, 5 Б, 6, 7, 8, 9, 11, 11 А, 13, 13 А, 15, 17А, 17 Б, 23, 25;
Ш.Берсиев көшесі № 2, 4, 6, 6А, 10, 12, 14, 14/1, 16, 20, 20 А, 22, 24, 26, 30, 32, 38, 40;
Ж.Кереев көшесі № 1, 1А, 5, 7, 9, 9 У, 13, 15;
Ы.Алтынсарин көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,35, 36, 38;

Жилой массив № 798, 801 А, 802,806, 808 А, 808 Д, 810, 819, 820, 821,836, 836/1,836/2, 836Г, 836 Б, 836В,837,837А,844, 844А, 844 В,844Е,869А, 881, 905 Г, 920 А, 920 Б,920В, 920Г, 922, 923 А, 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930, 931, 932, 933, 950, 951, 952, 954, 956, 959, 960, 962, 963, 964, 965, 967, 968, 969, 970, 972, 973,974, 975, 976, 977, 977А, 977Б, 977Г, 977Е, 977П, 993, ,977Н, 977 В, 977Р, 977Ю, 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984, 985, 986, 987, 988, 989, 989А, 990, 991, 993, 995, 996, 997, 997Д, 997Е, 998, 999, 1000, 1001, 1001А, 1002, 1003, 1005, 1009, 1011, 1010, 1014, 1015, 1016,1017, 1018, 1021, 1022, 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031, 1032, 1033, 1034, 1035, 1036, 1037, 1038, 1040, 1042, 1043, 1044, 1047, 1048, 1049, 1050,1051,1152, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059, 1061, 1062, 1 063, 1064, 1070,1070А, 1072, 1073, 1074,1076, 1077, 1078, 1078Б, 1079, 1080, 1081, 1083, 1084, 1085, 1085А, 1086,1088, 1090, 1091, 1092, 1094, 1095, 1096, 1097, 1099, 1100, 1101, 1102, 1103,1104, 1105, 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116 1117, 1118, 1120, 1122,1124, 1126, 1127, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1135, 1136, 1137, 1138, 1140, 1141, 1142,1143, 1144, 1145, 1146, 1147, 1148, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158,1160;
улица М.Маметовой № 1, 2, 6, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12;
улица Сәнкібай батыр № 1, 2, 3, 4, 12, 14, 21, 23, 24, 25, 29, 30;
улица Б.Момышұлы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б,16, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22 Е, 22 Д, 23, 24, 26, 27, 28 А, 29, 30Б, 31, 31/1, 31/2, 33, 33А, 34, 35А, 35 Б, 38, 39, 39 А, 40, 40/1, 40/2, 42, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55/3, 56, 58, 59А,60, 64, 64/2, 64/4, 120, 122;
улица Әбілхайыр хан № 1, 2, 1/1, 1/2, 2,2 А, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 18 А, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 30 Б, 32 А, 33, 34, 35, 36, 37;
Переулок Улан № 1, 1 А, 3, 23;
улица А.Иманова № 1, 3, 4А, 7, 9, 11, 12, 13, 15 А, 17, 19 А, 21, 23, 25, 25 А, 27, 31, 39;
улица Ә.Молдағұлова № 3, 3 А, 7;
улица Ж.Жабаев № 1, 4А, 5, 5/1, 5/6, 5/7,5 А/4, 5 А, 5 Б, 6, 7, 8, 9, 11, 11 А, 13, 13 А, 15, 17А, 17 Б, 23, 25;
улица Ш.Берсиева № 2, 4, 6, 6А, 10, 12, 14, 14/1, 16, 20, 20 А, 22, 24, 26, 30, 32, 38, 40;
улица Ж.Кереева № 1, 1А, 5, 7, 9, 9 У, 13, 15;
улица Ы.Алтынсарин № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,35, 36, 38;

Ақтөбе көшесі № 2, 3, 4, 4 А, 5, 6/1, 6/2, 7, 7 А, 8/1, 8/2, 10А, 10 В, 11, 12, 12 А 13, 13А, 14 А, 15;

улица Ақтөбе № 2, 3, 4, 4 А, 5, 6/1, 6/2, 7, 7 А, 8/1, 8/2, 10А, 10 В, 11, 12, 12 А 13, 13А, 14 А, 15.