Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 85 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қарашада № 8445 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 129 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 19.02.2024 № 129 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7906 болып тіркелген) шешіміне төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
11 тармақтың 10) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"10) Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295 Н/Қ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 болып тіркелген) сәйкес белгіленеді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан

О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 399 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2023 года № 8445. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2024 года № 129
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19.02.2024 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" от 24 декабря 2020 года № 399 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7906) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Байганинском районе определенным указанным решением:
подпункт 10) пункта 11 изложить в новой редакции:
"10) Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально-защищаемым гражданам устанавливается в соответствии с Приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295 Н/К "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан