Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 532 "Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 шілдеде № 8375 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 159 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 532 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7940 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған, Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерінде және тәртібінде:
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі №226 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №20498 болып тіркелген) айқындалған тәртіппен есептейді.";
4 тармақтың екінші абзацында орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
6 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушы 2020 жылғы 16 қазандағы №539 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі қағидаларды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21500 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады.";
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Тұрғын үй көмегін тағайындау бойынша төлем ай сайын тұрғын үй көмегін тағайындау туралы шешім қабылданған айдан кейінгі айдың 10-шы күніне жүзеге асырылады.";
келесі мазмұндағы 10 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 532 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каргалинском районе"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2023 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2023 года № 8375. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 159
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11.04.2024 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 532 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каргалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7940) следующие изменения и дополнения:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Каргалинском районе, определенным вышеуказанным решением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" от 24 апреля 2020 года №226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20498).";
абзац второй пункта 4 изложить в новой редакции:
"При назначении жилищной помощи принимается норма площади в размере не менее 15 (пятнадцати) квадратных метров и не более 18 (восемнадцати) квадратных метров полезной площади на человека, но не менее однокомнатной квартиры или комнаты в общежитии.";
пункт 6 дополнить абзацем следующего содержания:
"Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется согласно приказа исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 октября 2020 года №539 "Об утверждении Правил по оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №21500).";
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"Выплата по назначению жилищной помощи осуществляется ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за месяцем принятия решения о назначении жилищной помощи.";
дополнить пунктом 10 следующего содержания:

"10. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсетуден тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласында басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын уәкілетті орган белгілеген тәртіппен және мерзімдерде бас тартады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов

"10. Уполномоченный орган отказывает в предоставлении жилищной помощи в порядке и сроки, установленные уполномоченным органом, осуществляющим руководство и межотраслевую координацию в сфере жилищных отношений и жилищно-коммунального хозяйства.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов