"Мұғалжар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 336 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 89 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 қыркүйекте № 8396 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мұғалжар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 336 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6296 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин

О признании утратившим силу решения Мугалжарского районного маслихата от 18 июля 2019 года № 336 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Мугалжарскому району"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 8 сентября 2023 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 сентября 2023 года № 8396
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата от 18 июля 2019 года № 336 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Мугалжарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6296).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
Б. Кадралин