Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 110 "Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 104 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 8442 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 163 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 11.03.2024 № 163 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 110 "Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5599 болып тіркелген) шешiмiне мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген шешіммен айқындалған Темір ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері және тәртібінде:
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсетуден тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласында басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын уәкілетті орган белгілеген тәртіппен және мерзімдерде бас тартады.";
12–тармақта:
10) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"10) телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 болып тіркелген) сәйкес жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 14 июня 2017 года № 110 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Темирском районе"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2023 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 ноября 2023 года № 8442. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2024 года № 163
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11.03.2024 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 14 июня 2017 года № 110 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Темирском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5599) следующие изменения:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Темирском районе, определенным вышеуказанным решением:
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Уполномоченный орган отказывает в предоставлении жилищной помощи в порядке и сроки, установленные уполномоченным органом, осуществляющим руководство и межотраслевую координацию в сфере жилищных отношений и жилищно-коммунального хозяйства.";
в пункте 12:
подпункт 10) изложить в новой редакции:
"10) компенсация повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций, осуществляется в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33200)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов