Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 02-17/6 "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 02-17/14 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 сәуірде № 5986-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 02-17/6 "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 120170 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы бойынша тексеру комиссиясының төрағасы М. Мусаев

О признании утратившим силу постановления Ревизионной комиссии по Алматинской области от 19 марта 2018 года № 02-17/6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области"
Постановление ревизионной комиссии по Алматинской области от 28 апреля 2023 года № 02-17/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2023 года № 5986-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Ревизионная комиссия по Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления Ревизионной комиссии по Алматинской области от 19 марта 2018 года № 02-17/6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Ревизионной комиссии по Алматинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 120170).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Алматинской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ревизионной комиссии по Алматинской области М. Мусаев