Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қарашадағы "Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" № 487 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 19 шілдедегі № 228 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 шілдеде № 6022-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қарашадағы № 487 "Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асыру қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5295 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

Об признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 6 ноября 2019 года № 487 "Об утверждении правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 19 июля 2023 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июля 2023 года № 6022-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 6 ноября 2019 года № 487 "Об утверждении правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5295).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев