Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 389 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 301 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қыркүйекте № 6029-05 болып тіркелді
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 389 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 69320 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Алматы облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О внесении изменении в постановление акимата Алматинской области от 10 декабря 2012 года № 389 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Алматинской области от 31 августа 2023 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 сентября 2023 года № 6029-05
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 10 декабря 2012 года № 389 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 69320) следующие изменения:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Алматинской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области, а также принять иные меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев

Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 301 қаулысына қосымшасы
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы
Нысанның атауы
Мекен жайы
1.
"Бақдәулет қазынасы" дүкені
Райымбек ауданы, Нарынқол ауылы Абай көшесі №30а
2.
ЖК "Ибрагимов"
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы Р.Мукашев көшесі №31
3.
"Бизнес орталық"
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы Абылай хан көшесі №233
4.
"Сымбат" дүкені
Кеген ауданы, Кеген ауылы Әзімжанов көшесі №25
5.
"Солнечный" дүкені
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы Алтын адам көшесі №119А
6.
"НІТ" супермаркеті
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы Абай көшесі №51
7.
"Современное домашнее хозяйство" сауда үйі
Талғар ауданы, Талғар қаласы Ю.Гагарин көшесі №122
8.
"Rayan" дүкені
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы Парасат көшесі №27
9.
ЖШС "Altyn Orda New Company" ЖК "Еркөкше"
Қарасай ауданы, Іргелі ауылы Алматы-Бишкек тасжолы №765 ғимараты
10.
"Алтын Орда" сауда үйі

Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 31 августа 2023 года № 301
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Наименование объекта
Адрес
1.
Магазин "Бақдәулет қазынасы"
Райымбекский район, село Нарынкол улица Абая №30а
2.
ИП "Ибрагимов"
Карасайский район, город Каскелен улица Р.Мукашева №31
3.
"Бизнес центр"
Карасайский район, город Каскелен
улица Абылай хана №233
4.
Магазин "Сымбат"
Кегенский район, село Кеген улица Азимжанова №25
5.
Магазин "Солнечный"
Енбекшиказахский район, город Есик, улица Алтын адам №119А
6.
Супермаркет "НІТ"
Жамбылский район, село Узынагаш улица Абая №51
7.
Торговый дом "Современное домашнее хозяйство"
Талгарский район, город Талгар улица Ю.Гагарина №122
8.
Магазин "Rayan"
Карасайский район, г.Каскелен улица Парасат №27
9.
ТОО "Altyn Orda New Company" ИП "Еркөкше"
Карасайский район, село Иргели трасса Алматы-Бишкек здание №765
10.
Торговый дом "Алтын Орда"

Қарасай ауданы, Алматы-Бишкек тасжолы 15 км №1/12
11.
ЖК "Тулендиев"
Қарасай ауданы "Асыл Арман" ТК №8958 уч.

Карасайский район, трасса Алматы-Бишкек 15 км №1/12
11.
ИП "Тулендиева"
Карасайский район ЖК "Асыл Арман" участок №8958