Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2023 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2023 жылғы 20 ақпандағы № 58 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 443 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 желтоқсанда № 6058-05 болып тіркелді
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2023 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2023 жылғы 20 ақпандағы № 58 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5971-05 болып тіркелген) келесі өзгерісенгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 20 февраля 2023 года № 58 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по Алматинской области на 2023 год"
Постановление акимата Алматинской области от 20 декабря 2023 года № 443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 декабря 2023 года № 6058-05
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 20 февраля 2023 года № 58 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по Алматинской области на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5971-05) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
ҚазақстанРеспубликасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 443 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2023 жылға арналған субсидиялар көлемдері
Р/с
Субсидиялау бағыттары
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем (бас, килограмм, дана, доза, бал ара ұясын)
Субсидиялар сомасы
(теңге)
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
Бас/шағылыстыру маусымы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 20 декабря 2023 года № 443
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства по Алматинской области на 2023 год
Направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем (голов, килограмм, штук, доза, пчелиную семью)
Сумма субсидий
(тенге)
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
Голова/случной сезон