Қонаев қаласының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 78 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 13 ақпанда № 5969-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 4-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қонаев қаласының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 80 (сексен) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қонаев қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласының әкімі Н. Куматаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қонаев қалалық мәслихаты

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории города Қонаев
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 31 января 2023 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 февраля 2023 года № 5969-05
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории города Қонаев в размере 80 (восемьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Қонаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Конаев Н. Куматаев
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат города Қонаев