Ақкөл ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 05-05 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 30 мамырда № 6009-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Ақкөл ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақкөл ауылдық округінің келесі көшелері қайта аталсын:
1) Ақкөл ауылындағы:
"Орталық" көшесі "Ақылтай Тұрұшов" көшесіне;
2) Көкжиде ауылындағы:
"Мектеп" көшесі "Медет Жиенбайұлы" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық округінің әкімі Б. Орынбаев

О переименовании улиц Аккольского сельского округа
Решение акима Аккольского сельского округа Балхашского района Алматинской области от 29 мая 2023 года № 05-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2023 года № 6009-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Аккольского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 ноября 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Аккольского сельского округа:
1)в селе Акколь:
"Центральную" улицу на улицу "Ақылтай Тұрұшов";
2)в селе Кокжиде:
улицу "Мектеп" на улицу "Медет Жиенбайұлы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акольского сельского округа Б. Орынбаев