"Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 27-3 Қарасай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2-8 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 4 мамырда № 5989-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 27-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4608 болып тіркелген) Қарасай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының басшысы К.Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін оның күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков

О признании утратившим силу решение Карасайского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 27-3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Карасайского районного маслихата"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 3 мая 2023 года № 2-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 мая 2023 года № 5989-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Карасайского районного маслихата" от 26 марта 2018 года № 27-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4608).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Карасайского районного маслихата К.Абильбекова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков