Белбұлақ ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне қайта атау және жаңа атаулар беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Белбұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 03 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 4 сәуірде № 5975-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Талғар ауданының Белбұлақ ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Белбұлақ ауылындағы "Яблочная" көшесі "Есембаев Буламбай" есіміне қайта аталсын.
2. Талдыбұлақ ауылындағы атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшеге – "Жанабаев Абдибай" есімі;
атауы жоқ көшеге – "Өтеков Досжан Тұрғанұлы" есімі;
атауы жоқ көшеге – "Чинтемиров Баймуханбет" есімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Белбұлақ ауылдық округі әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Досымбаев

О переименовании и присвоении новых наименований улиц в населенных пунктах Белбулакского сельского округа
Решение акима Белбулакского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 30 марта 2023 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 апреля 2023 года № 5975-05
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года и учитывая мнения населения Белбулакского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Яблочная" на имя "Есембаев Буламбай" в селе Белбулак.
2. Присвоить следующие наименования безымянным улицам в селе Талдыбулак:
безымянной улице – имя"Жанабай Абдибай";
безымянной улице – имя "Өтеков Досжан Тұрғанұлы";
безымянной улице – имя "Чинтемиров Баймуханбет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Белбулакского сельского округа.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Досымбаев