Шарын ауылдық округі Шарын ауылының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Шарын ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 01-26/4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 26 қаңтарда № 5965-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шарын ауылдық округінің Шарын ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Шарын ауылдық округінің Шарын ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Сабыр Елебаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жамбыл" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Решит Манапов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Жібек Жолы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Қожамберді Мурзабаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Мамыр Тұрсынбаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Әлішер Науаи" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Тастақ" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Абай" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Садыр палуан" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарын ауылдық оругінің әкімі
Б. Алгазиев

О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Шарын Шарынского сельского округа
Решение акима Шарынского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 20 января 2023 года № 01-26/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 января 2023 года № 5965-05
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шарын Шарынского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Шарын Шарынского сельского округа:
безымянной улице – улица "Сабыр Елебаев";
безымянной улице – улица "Жамбыл";
безымянной улице – улица "Решит Манапов";
безымянной улице – улица "Жібек Жолы";
безымянной улице – улица "Қожамберді Мурзабаев";
безымянной улице – улица "Мамыр Турсынбаев";
безымянной улице – улица "Әлішер Науаи";
безымянной улице – улица "Тастақ";
безымянной улице – улица "Абай";
безымянной улице – улица "Садыр палуан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шарынского сельского округа Б. Алгазиев