"Шымкент қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 1266 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 1230 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 мамырда № 178-17 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртібін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 1266 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3802 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент № 1266 от 15 июня 2016 года "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 25 мая 2023 года № 1230. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 26 мая 2023 года № 178-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 15 июня 2016 года № 1266 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3802).
2. Государственному учреждению "Управление образование города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечений десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов