"Шымкент қаласының мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 1417 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2849 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 желтоқсанда № 198-17 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 1417 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 170477 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков

О признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 1 августа 2022 года № 1417 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 21 декабря 2023 года № 2849. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 26 декабря 2023 года № 198-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 1 августа 2022 года № 1417 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых за № 170477).
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков