Тұқым шаруашылығын дамытуға 2023 жылға субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 52 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 наурызда № 32-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығының 38-тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесі жаңа редакцияда – Абай облысы әкімдігінің 17.11.2023 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Тұқым шаруашылығын дамытуға 2023 жылға субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Абай облысының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің сайтында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Абай облысы әкімдігі

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год
Постановление акимата области Абай от 14 марта 2023 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 15 марта 2023 года № 32-18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 38 приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209), акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления в редакции постановления акимата области Абай от 17.11.2023 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на сайте акимата области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Акимата области Абай

2023 жылғы 14 наурыздағы
№ 52 қаулысы қосымша
Тұқым шаруашылығын дамытуға 2023 жылға субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Абай облысы әкімдігінің 17.11.2023 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бюджет түрі
Тұқым
шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
қажет етілетін
ақшалай қаражат барлығы (мың теңге)
оның ішінде (мың теңге)
бірегей тұқымдар
элиталық тұқымдар
бірінші репродукция тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
Жергілікті

от 14 марта 2023 года
№ 52
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата области Абай от 17.11.2023 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Вид бюджета
Всего требуется денежных средств на субсидирование развития семеноводства (тысяч тенге)
в том числе (тысяч тенге)
оригинальные семена
элитные семена
семена первой репродукции
семена гибридов первого поколения
Местный