Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 32 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 176 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 қарашада № 150-18 болып тіркелді
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы әкімдігінің "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 7 ақпандағы № 32 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22-18 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 2-қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Абай облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімі аппараттының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігі
2023 жылғы 10 қазандағы
№ 176 Қаулысына
қосымша
Абай облысы әкімдігінің
2023 жылғы "7" ақпандағы
№ 32 қаулысына
2-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Басқарушы персонал: мансап орталығының директоры мен оның орынбасары, арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығының басшысы мен оның орынбасары (стационарлық, жартылай стационарлық үлгідегі ұйымдар, үйде қызмет көрсету ұйымдар, уақытша болу ұйымдар, аумақтық және оңалту орталықтары).
2. Негізгі персонал: мансап орталығының құрылымдық бөлімшесінің (бөлімінің, секторының) басшысы, мансап орталығының құрылымдық бөлімшесінің (бөлімінің, секторының, тобының) маманы, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант, барлық мамандықтағы дәрігерлер, фельдшер, медициналық мейіргер, фармацевт, диеталық мейіргер, барлық мамандықтағы мұғалімдер, тәрбиеші, дефектолог, психолог, логопед, әдіскер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, қарттар мен мүгедектігі бар адамды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер, психоневрологиялық аурулары бар балаларды және 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер, иппотерапия жөніндегі инструктор-әдіскер, мәдени ұйымдастырушы, емдік дене шынықтыру жөніндегі инструктор, жүзу жөніндегі инструктор, музыкалық жетекші, еңбек терапиясы жөніндегі инструктор, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.

О внесении изменения в постановление акимата области Абай от 7 февраля 2023 года № 32 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата области Абай от 10 октября 2023 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 ноября 2023 года № 150-18
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 7 февраля 2023 года № 32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22-18) следующее изменение:
приложение 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
Акимата области Абай
от 10 октября 2023 года
№ 176
Приложение 2 к постановлению
акимата области Абай
от "7" февраля 2023 года
№ 32
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Управленческий персонал: директор и заместитель карьерного центра, руководитель и заместитель центра оказания специальных социальных услуг (организации стационарного, полустационарного типа, организации оказывающие услуги на дому, организации временного пребывания, территориальные и реабилитационные центры).
2. Основной персонал: руководитель структурного подразделения (отдела, сектора) карьерного центра, специалист структурного подразделения (отдела, сектора, группы) карьерного центра, консультант по социальной работе, врачи всех специальностей, фельдшер, медицинская(ий) сестра (брат), фармацевт, диетическая сестра, учителя всех специальностей, воспитатель, дефектолог, психолог, логопед, методист, специалист по социальной работе, социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью, социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями, инструктор-методист по иппотерапии, культорганизатор, инструктор по лечебной физической культуре, инструктор по плаванию, музыкальный руководитель, инструктор по трудотерапии, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах.

3. Әкімшілік персонал: кітапханашы.
4. Қосалқы персонал: ассистент.

3. Административный персонал: библиотекарь.
4. Вспомогательный персонал: ассистент.