Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 80 "2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 203 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қарашада № 163-18 болып тіркелді.
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области Абай от 21 апреля 2023 года № 80 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год"
Постановление акимата области Абай от 21 ноября 2023 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 ноября 2023 года № 163-18.
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 80 "2023 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 52-18 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата области Абай от 21 апреля 2023 года № 80 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 52-18) следующие изменения и дополнения:

1) қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген 63-тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";

1) преамбулу постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 63 Приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209), акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:";

1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігі
2023 жылғы 21 қарашадағы
№ 203 Қаулысына
қосымша
Абай облысы әкімдігінің
2023 жылғы 21 сәуірдегі
№ 80 қаулысына
2-қосымшасы
2023 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері
Р/с №
Бюджет түрі
Субсидия көлемі, теңге
1.
Жергілікті

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
Акимата области Абай
от 21 ноября 2023 года
№ 203
Приложение 2 к постановлению
акимата области Абай
от 21 апреля 2023 года
№ 80
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
№ п/п
Вид бюджета
Объем субсидий, тенге
1.
Местный