Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы 30/197-VI "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 14/84-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 176-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы 30/197-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-198 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов

О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 30/197-VI "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата города Семей области Абай от 4 декабря 2023 года № 14/84-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 6 декабря 2023 года № 176-18.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 29 ноября 2018 года № 30/197-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-2-198).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов