2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 452 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Курчатов қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 3 ақпандағы № 210 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 ақпанда № 19-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының 1 тармағына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 452 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Курчатов қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8041 нөмерімен тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Н. Т. Кошкарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
О. Чугунков

О признании утратившим силу постановления акимата города Курчатов от 24 декабря 2020 года № 452 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Курчатов области Абай от 3 февраля 2023 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 февраля 2023 года № 19-18.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата город Курчатов от 24 декабря 2020 года № 452 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8041).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Кошкарбаева Н.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
О. Чугунков