Курчатов қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 214 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 ақпанда № 20-18 болып тіркелді
Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Курчатов қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 болып тіркелген) келесі өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулының атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай облысы Курчатов қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
қаулының 1-тармағындағы "Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлері үшін" деген сөздер "барлық кандидаттар үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 1 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2 тармағы және 2 қосымшасы алып тасталсын.
2. "Абай облысы Курчатов қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыру-инспекторлық жұмысы, мемлекеттік көрсетілетін қызметтер мониторингі және ақпараттық технологиялар бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Курчатов қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Н. Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Табылдин
Курчатов қаласы әкімдігінің
2023 жылғы "7" ақпандағы
№ 214 қаулысына
1 қосымша
Курчатов қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "30" мамырдағы
№ 32 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
№ р/с
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Мекен-жайы
1.
"Абай облысы Курчатов қаласының қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы алаңы
Тәуелсіздік көшесі, 2
2.
Қалалық телекоммуникация торабы ғимаратының жанындағы алаңы
Абай көшесі, 13
3.
"№2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңы
Тәуелсіздік көшесі, 10
4.
"№3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңы
Олимпийская көшесі, 3
5.
"№4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңы
Абай көшесі, 50
6.
"Курчатов қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы алаңы
Тәуелсіздік көшесі, 12
7.
"Журавушка" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанындағы алаңы
Олимпийская көшесі, 30
8.
"Жайлаубай" базар ғимаратының жанындағы алаңы
Абай көшесі, 29

О внесении изменений в постановление акимата города Курчатов от 30 мая 2019 года № 32 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещения для встреч с избирателями"
Постановление акимата города Курчатов области Абай от 7 февраля 2023 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 8 февраля 2023 года № 20-18
Акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Курчатов от 30 мая 2019 года № 32 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещения для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5992) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Курчатов области Абай";
в пункте 1 постановления слова "для кандидатов в Президенты Республики Казахстан" заменить словами "для всех кандидатов";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 2 и приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Отделу организационно-инспекторской работы, мониторинга государственных услуг и информационных технологий государственного учреждения "Аппарат акима города Курчатов области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Курчатов после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Кошкарбаева Н.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Табылдин
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатов
от "7" февраля 2023 года
№ 214
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатов
от "30" мая 2019 года
№ 32
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
Адрес
1.
Площадка у здания коммунального государственного казенного предприятия "Городской дом культуры города Курчатов области Абай"
улица
Тәуелсіздік, 2
2.
Площадка у здания городского узла телекоммуникаций
улица Абая, 13
3.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2"
улица
Тәуелсіздік, 10
4.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3"
улица
Олимпийская, 3
5.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4"
улица Абая, 50
6.
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа города Курчатова"
улица
Тәуелсіздік, 12
7.
Площадка у здания государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Журавушка"
улица Олимпийская, 30
8.
Площадка у здания рынка "Жайлаубай"
улица Абая, 29