Абай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қазандағы № 132 бірлескен қаулысы және Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № 9/11-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 қарашада № 142-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары (шегі) белгіленсін:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 24086,6 гектар Құндызды ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 29014,58 гектар Архат ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
3) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7, 8 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 43002,74 гектар Қасқабұлақ ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
4) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 33723,4 гектар Саржал ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
5) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 15, 16 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 9875,4 гектар Медеу ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
6) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 17304,7 гектар Кеңгірбай би ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. "Абай облысы Абай ауданының ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен Абай ауданы әкімдігінің қаулысы және Абай ауданы мәслихатының шешімін Абай облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешім Абай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуы қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуына бақылау Абай ауданының әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданы әкімінің міндетін атқарушы
Д. Маратұлы
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 1
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 2
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 3
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 4
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 5
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 6
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 7
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 8
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 9
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 10
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 11
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 12
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 13
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 14
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 15
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 16
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 17
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 18
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 132 мен
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ 9/11-VIII
Бірлескен қаулысы мен
шешіміне
қосымша 19

Об установлении границ (черты) населенных пунктов в Абайском районе
Совместные постановление акимата Абайского района от 26 октября 2023 года № 132 и решение Абайского районного маслихата области Абай от 24 октября 2023 года № 9/11-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 ноября 2023 года № 142-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВИЛ и маслихат Абайского района РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) следующих населенных пунктов Абайского района:
1) установить границы (черту) Кундыздинского сельского округа общей площадью 24086,6 гектар согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему совместному постановлению и решению;
2) установить границы (черту) Архатского сельского округа общей площадью 29014,58 гектар согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему совместному постановлению и решению;
3) установить границы (черту) Каскабулаского сельского округа общей площадью 43002,74 гектар согласно приложениям 7, 8, к настоящему совместному постановлению и решению;
4) установить границы (черту) Саржалского сельского округа общей площадью 33723,4 гектар согласно приложениям 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему совместному постановлению и решению;
5) установить границы (черту) Медеуского сельского округа общей площадью 9875,4 гектар согласно приложениям 15, 16, к настоящему совместному постановлению и решению;
6) установить границы (черту) Кенгирбайбийского сельского округа общей площадью 17304,7 гектар согласно приложениям 17, 18, 19 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Госудасртвенному учреждению "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства Абайского района области Абай" в порядке установленным законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата Абайского района и решения маслихата Абайского района в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего совместного постановления и решения разместить на интернет ресурсе акимата Абайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Абайского района
Д. Маратұлы
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 2 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 3 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 4 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 5 к совместному
постановлению и решению
У "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 6 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 7 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 8 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 9 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 10 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 11 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 12 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 13 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 14 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 15 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 16 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 17 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 18 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII
Приложение 19 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 26 октября 2023 года
№ 132 и
Абайского районного маслихата
от 24 октября 2023 года
№ 9/11-VIII