Аягөз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 365 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 132 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 160-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 365 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8652 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қ. Әділбай

О признании утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 16 апреля 2021 года № 365 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Аягозского района области Абай от 21 ноября 2023 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 ноября 2023 года № 160-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 16 апреля 2021 года № 365 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8652).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Қ. Әділбай