Абай облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылының көшелерін қайта атау туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 қаңтардағы № 2 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қаңтарда № 6 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Қарабас ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылының көшелері қайта аталсын:
Чехов көшесі Зейнолла Нұрсейтов көшесіне;
Буденный көшесі Елшібай Тулеуов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Байкадамов

О переименовании улиц села Карабас Карабасского сельского округа Бескарагайского района области Абай
Решение акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 19 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 января 2023 года № 6
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года и учитывая мнение жителей села Карабас, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Карабас Карабасского сельского округа Бескарагайского района области Абай:
улицу Чехова на улицу Зейнолла Нұрсейтова;
улицу Буденного на улицу Елшібай Тулеуова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байкадамов