Абай облысы Бесқарағай ауданының кейбір ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 147 бірлескен қаулысы және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/7-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 мамырда № 65-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген ауылының шекарасы (шегі) 15967,6895 гектар жалпы көлемімен белгіленсін.
2. Абай облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округінің Ерназар ауылының шекарасы (шегі) 11560,7538 гектар жалпы көлемімен белгіленсін.
3. Абай облысы Бесқарағай ауданы Канонерка ауылдық округінің Канонерка ауылының шекарасы (шегі) 8570,7533 гектар жалпы көлемімен белгіленсін.
4. Абай облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің Қарабас ауылының шекарасы (шегі) 13519,9397 гектар жалпы көлемімен белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуына бақылау жасау Бесқарағай ауданы әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы бірлескен Бесқарағай аудандық әкімдігінің қаулысы мен Бесқарағай аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким Бескарагайского района
Т. Муратов
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы
М. Абылгазинова

Об установлении границ (черты) некоторых сел Бескарагайского района области Абай
Совместные постановление Бескарагайского районного акимата от 28 апреля 2023 года № 147 и решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 28 апреля 2023 года № 2/7-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 5 мая 2023 года № 65-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Бегень Бегенского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 15967,6895 гектар.
2. Установить границу (черту) села Ерназар Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 11560,7538 гектар.
3. Установить границу (черту) села Канонерка Канонерского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 8570,7533 гектар.
4. Установить границу (черту) села Карабас Карабасского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 13519,9397 гектар.
5. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Бескарагайского района.
6. Настоящее совместное постановление акимата Бескарагайского района и решение Бескарагайского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района
Т. Муратов
Председатель Бескарагайского районного маслихата
М. Абылгазинова