Жарма ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 16 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Абай облысы Жарма ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 370 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қыркүйекте № 118-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 3- тармағына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8382 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Абай облысы Жарма ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулының Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкімінің орынбасары Р. Нургалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі
Ж. Байсабыров

О признании утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 26 января 2021 года № 16 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Жарминского района области Абай от 8 сентября 2023 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 11 сентября 2023 года № 118-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 26 января 2021 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8382);
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жарминского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Нургалиева Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района
Ж. Байсабыров