Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 24-249/V "Үржар ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидасын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 шілдедегі № 3-91/VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 шілдедегі № 100-18 болып тіркелді
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының "Үржар ауданының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидасын бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 24-249/V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3353 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы
А. Омаров

О признании утратившим силу решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 апреля 2014 года № 24-249/V "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходах местного сообщества на территории Урджарского района"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 13 июля 2023 года № 3-91/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 июля 2023 года № 100-18
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходах местного сообщества на территории Урджарского района" от 15 апреля 2014 года № 24-249/V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3353)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель Урджарского районного маслихата
А. Омаров