Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Абай облысы Үржар ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 369 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 желтоқсанда № 175-18 болып тіркелді.
Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 72 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Абай облысы Үржар ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5035 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Абай облысы Үржар ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
аталған қаулының қосымшасының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар ұйымның құрылымдық бөлімшесі болып табылатын үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
2) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
4) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Башимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Үржар аудандық мәслихаты

О внесении изменений в постановление акимата Урджарского района от 17 марта 2017 года № 72 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 30 ноября 2023 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 5 декабря 2023 года № 175-18.
Акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Урджарского района от 17 марта 2017 года № 72 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Урджарского района области Абай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5035) следующие изменения:
в заголовок постановления вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении к указанному постановлению пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) заведующий отделением надомного обслуживания, являющийся структурным подразделением организации районного значения;
2) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
3) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
4) консультант по социальной работе.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Башимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Урджарский районный маслихат