Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2-6/4 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 сәуірде № 44-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" 2018 жылғы 19 наурыздағы № 20-3/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5583 болып тіркелген) шешімі.
2) Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 20-3/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 50-3/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7555 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов

О признании утратившими силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 17 апреля 2023 года № 2-6/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 апреля 2023 года № 44-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Кокпектинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата" от 19 марта 2018 года № 20-3/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5583).
2) решение Кокпектинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 20-3/1 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокпектинского районного маслихата" от 9 сентября 2020 года № 50-3/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7555).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата
Т. Сарманов