Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 114 "Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қарашадағы № 335 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 146-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 3-тармағына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің "Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 114 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5040 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Абай облысы Көкпекті ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оны Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкпекті ауданы әкімінің аппарат басшысы Бек Назарбекович Нугыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Оразбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Кокпектинского района от 26 апреля 2017 года № 114 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Кокпектинского района", исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 13 ноября 2023 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 16 ноября 2023 года № 146-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Кокпектинского района", исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" от 26 апреля 2017 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5040);
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кокпектинского района Нугыбаева Бек Назарбековича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Оразбаев