"Жамбыл облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 378 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 мамырдағы № 78 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 мамырда № 5026 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқандағы № 378 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2494 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы келесі редакциядағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Жамбыл облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары:
Орталық елді мекен атауы
Жылу энергиясының тұтыну нормалары
Өлшем бірлігі
Мәні
1.
Жамбыл облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
жылыту маусымында көппәтерлі тұрғын үйлерді жылытуға
Гкал/м2
0,14
".
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Н. Нуржигитов

О внесении дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 378 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 11 мая 2023 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 мая 2023 года № 5026
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 378 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2494) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Жамбылской области:
Наименование центрального населенного пункта
Нормы потребления тепловой энергии
Единица измерения
Значение
1.
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Жамбылской области
на отопление многоквартирных жилых домов в отопительный сезон
Гкал/м2
0,14
".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов