Жамбыл облысының мектепке дейінгі ұйымдарында әлеуметтік осал топтағы отбасылардан шыққан тәрбиеленушілердің тамақтану шығындарын өтеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 179 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 қыркүйекте № 5088 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және "Тиісті типтердегі және түрлердегі мектепке дейінгі, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, қосымша білім беру ұйымдары қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 31 тамыздағы № 385 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 29329 болып тіркелген) сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысындағы мемлекеттік мектепке дейiнгi ұйымдарда және мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылған жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдарда әлеуметтік осал топтағы отбасылардан шыққан тәрбиеленушілердің тамақтану шығындары толық өтелсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Жамбыл облысының әкімі Е. Карашукеев

О компенсации расходов за питание воспитанников в дошкольных организациях из семей социально уязвимых слоев населения Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 26 сентября 2023 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 28 сентября 2023 года № 5088
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра просвещения Республики Казахстан от 31 августа 2022 года № 385 "Об утверждении Типовых правил деятельности организаций дошкольного, среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, дополнительного образования соответствующих типов и видов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29329) акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Компенсировать полностью расходы за питание воспитанников из семей социально уязвимых слоев населения в государственных дошкольных организациях и частных дошкольных организациях с размещенным государственным образовательным заказом в Жамбылской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2023 года.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев