"Тараз қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы №29-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 мамырда № 5010 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тараз қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы №29-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3767 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының төрағасы К. Олжабай

О признании утратившим силу решения Таразского городского маслихата от 14 марта 2018 года №29-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Таразского городского маслихата"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2023 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 мая 2023 года № 5010
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 14 марта 2018 года №29-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса" "Б" аппарата Таразского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3767).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Таразского
городского маслихата К. Олжабай