"Аудан, ауылдық округ әкімі аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы №114 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 194 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 4997 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан, ауылдық округ әкімі аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы №114 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3761 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Е. Кыдыралыулы

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылского района Жамбылской области от 12 марта 2018 года №114 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акима района, аульных округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 20 апреля 2023 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2023 года № 4997
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 12 марта 2018 года №114 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акима района, аульных округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3761).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Е. Кыдыралыулы