Қордай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 мамырда № 5021 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қордай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков
2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-5
шешіміне қосымша
Қордай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 мамырдағы № 31-7 "Қордай ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2243 болып тіркелген);
2. Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 28-3 "Қордай аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3764 болып тіркелген);
3. Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қырқүйектегі № 37-3 "Қордай ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3953 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Кордайского районного маслихата
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 5 мая 2023 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 мая 2023 года № 5021
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кордайского районного маслихата, согласно приложению к данному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение к решению
от 5 мая 2023 года № 2-5
Перечень утративших силу некоторых решений Кордайского районного маслихата
1. Решение Кордайского районного маслихата от 22 мая 2014 года № 31-7 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Кордайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2243);
2. Решение Кордайского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 28-3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Кордайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3764);
3. Решение Кордайского районного маслихата от 12 сентября 2018 года № 37-3 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Кордайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3953).