Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 387 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 қазанда № 5090 болып тіркелді. Есркерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 тамыздағы № 61 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 15.08.2024 № 61 (алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Қордай ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 болып тіркелген) № 64 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы Қордай аудандық
аумақтың сайлау комиссиясы
Қордай ауданы әкімінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 387 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Қордай ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 218 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарасай батыр ауылы, Почтовая көшесі 25, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасай батыр ауылы.
№ 219 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Еңбек ауылы, Кәумен батыр көшесі 47, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Еңбек ауылы.
№ 220 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарақемер ауылы, Төле би көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №14 Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаракемер ауылы.
№ 221 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Кордайского района Жамбылской области
Решение акима Кордайского района Жамбылской области от 2 октября 2023 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 4 октября 2023 года № 5090. Утратило силу решением акима Кордайского района Жамбылской области от 15 августа 2024 года № 61
Сноска. Утратило силу решением акима Кордайского района Жамбылской области от 15.08.2024 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Кордайского района Жамбылской области согласно, приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима Кордайского района от 13 декабря 2018 года № 64 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Кордайского района Жамбылской области.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Кордайская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Кордайского района
от 2 октября 2023 года № 387
Избирательные участки на территории Кордайского района Жамбылской области
Избирательный участок № 218
Местонахождение участка: Кордайский район, село Карасай батыра, улица Почтовая 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Магжана Жумабаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Карасай батыр.
Избирательный участок № 219
Местонахождение участка: Кордайский район, село Енбек, улица Каумен батыра 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Илияса Жансугирова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Енбек.
Избирательный участок № 220
Местонахождение участка: Кордайский район, село Каракемер, улица Толе би 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №14 имени Абиля Нусипбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Каракемер.
Избирательный участок № 221

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Керу ауылы, Ж.Тіленов көшесі 1А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің №15 Малик Ғабдуллин атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Керу ауылы.
№ 222 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масаншы ауылы, Мәңгілік ел көшесі 15, "Масаншы ауылының Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Масанчи ауылы, Береговая көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89; Биянху көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57. 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Сарыарқа көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ақсай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мәңгілік ел көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Арасан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Сайран көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Амангелді көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Абай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Алатау көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Медеу көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Серго Ордженикидзе көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Астана көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Тараз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Егемендік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Достық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Тәуелсіздік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Құрманғазы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Отан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Алматы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Көктем көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шаттық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Ақжол көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Желтоқсан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Наурыз көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Тұлпар көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
№ 223 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масаншы ауылы, Мәңгілік ел көшесі 17, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімі Жүсіпбек Аймауытов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Керу, улица Ж.Тленова 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №15 имения Малика Габдуллина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Керу.
Избирательный участок № 222
Местонахождение участка: Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик ел 15, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры села Масанчи".
Границы избирательного участка: село Масанчи, улица Береговая №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89; улица Биянху №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57. 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68; улица Сарыарка №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Аксай №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Мангилик ел №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Арасан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Сайран №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Амангельды №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Абая №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Алатау №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Медеу №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Серго Ордженикидзе №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Астана №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Тараз №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Егемендик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Достык №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Тауелсиздик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Курмангазы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Отан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Алматы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Коктем №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Шаттык №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Акжол №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Желтоксан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Наурыз №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Тулпар №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Избирательный участок № 223
Местонахождение участка: Кордайский район, село Масанчи, улица Мангилик ел 17, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жусипбека Аймаутова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Масанчи ауылы, Мәңгілікел көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6; Болашақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Серго Орджоникидзе көшесі №№ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Байқоңыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Жамбыл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Дунганская көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Өжет көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Ақорда көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Қонаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Қазақстан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Александр Пушкин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гагарин көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ванахун көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Мереке көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қосуақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Түркістан көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Бірлік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Ардагерлер көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Шапағат көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Жібек жолы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
№ 224 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масанчи ауылы, Хива Чива көшесі 15, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Міржақып Дулатұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Масанчи ауылы, Солтүстік көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Хива Чива көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Лермонтов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Молодежная көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Құлсары көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Ақжайлау көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; Ақмешіт көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Ұлытау көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; Береговая көшесі №№ 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126; Биянху көшесі №№ 69, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119; Ақтерек көшесі №№ 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Ақниет көшесі №№ 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Масанчи көшесі №№ 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Байқоңыр көшесі №№ 29, 30, 31, 32, 33; Жамбыл көшесі №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22; Дунганская көшесі №№ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Ақорда көшесі №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Қасқасу көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Суалма көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Жігер көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 225 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: село Масанчи, улица Маянов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Болашак №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Серго Орджоникидзе №№ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Байконыр №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Жамбыл №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Дунганская №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Ожет №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Акорда №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Қонаев №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Казахстанская №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Александра Пушкина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Гагарина №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Ванахуна №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Мереке №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Косуак №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Туркистан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Бирлик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Ардагерлер №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Шапагат №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Жибек жолы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 224
Местонахождение участка: Кордайский район, село Масанчи, улица Хива Чива 15, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Миржакып Дулатулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Масанчи, улица Солтустик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Хива Чива №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; улица Лермонтова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Молодежная №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; улица Кулсары №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Акжайлау №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Акмешит №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; улица Улытау №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; улица Береговая №№ 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126; улица Биянху №№ 69, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119; улица Актерек №№ 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; улица Акниет №№ 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; улица Масанчи №№ 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Байконыр №№ 29, 30, 31, 32, 33; улица Жамбыла №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Дунганская №№ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; улица Акорда №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; улица Каскасу №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Суалма №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Жигер №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 225

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Күнбатыс-2 ауылы, Шығыс көшесі 8а, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Спандияр Көбеев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Күнбатыс-1 және Күнбатыс-2 ауылдары.
№ 226 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі 49 Б, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің М.Ю. Лермонтов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы, Шимар Дауров көшесі №№ 86, 88,90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130,132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156; 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; Мансуз Вонахун көшесі №№ 2, 4, 6, 6 Б, 6 в, 3, 5, 7, 9, 9 Б, 11, 11 А, 11 Б, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23, Алтын Орда көшесі №№ 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, -161, 161А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Баласағұн көшесі №№ 44, 44 А, 4 6, 46 А, 46 Б, 48, 48 А, 48/1, 48/2, 48 П, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 63, Б, 63 В, 63 Г; Магазы Масанчи көшесі №№ 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, -49, 51, 51А, 51 Б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Лодан Парса көшесі №№14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32 А, 32 Б, 32 В, 34, -27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 А, 49 Б, 49 В, 51, 53, 55; Мұхамед-Аюб Биянху көшесі №№146, 146 А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, -101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, -137, 139, 141, 143, 145; Александр Пушкин көшесі №№ 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100 а, 100 Б, 102, 104 ; -57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, -103, 105, 107, 109, 111; Төле би көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Әл Фараби көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Өтеген батыр көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Тұрар Рысқұлов көшесі №№ 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
№ 227 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Юнус Дунларов көшесі №9, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Күнбатыс-2, улица Шығыс 8 а, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Спандияра Кобеева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: села Кунбатыс-1 и Кунбатыс-2.
Избирательный участок № 226
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун 49 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Ю.Лермонтова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сортобе, улица Щимар Даурова №№ 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130,132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156; 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109,111, 113, 115, 117, 119, 121, 123,125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; улица Мансуз Вонахуна №№ 2, 4, 6, 6 Б, 6 в, 3, 5, 7, 9, 9 Б, 11, 11 А, 11 Б, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23, улица Алтын Орда №№ 228, 230, 230 А, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, -161, 161 А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; улица Баласагун №№ 44, 44 А, 46, 46 А, 46 Б, 48, 48 А, 48/1, 48/2, 48 П, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г; улица Магазы Масанчи №№ 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 51, 51А, 51 Б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; улица Лодан Парса №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32 А, 32 Б, 32 В, 34, -27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 А, 49 Б, 49 В, 51, 53, 55; улица Мухамед-Аюб Биянху №№ 146, 146 А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, -101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, -137, 139, 141, 143, 145; улица Александра Пушкина №№ 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100 а, 100 Б, 102, 104 ; -57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, -103, 105, 107, 109, 111; улица Толе би №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23: улица Аль Фараби №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Отеген Батыра №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Турар Рыскулова №№ 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 227
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Юнус Дунларова №9, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Султанмахмут Торайгырова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы, Шимар Дауров көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 А, 14 Б, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54,56, 58, 60, 62, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 64 З, 64 И, 64 М, 64 Ф, 64/1, 64/2 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Алтын Орда көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Баласағұн көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Мұхамед-Аюб Биянху көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15 А, 15 Б, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, Даңқ көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45; Ақсұңқар көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Алмалы көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Юнус Дунларов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, -1, 3, 5, 7, 7 А, 7 Б, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47,49.
№ 228 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі №71 А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Мәншүк Мәметов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы, Шимар Дауров көшесі №№ 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, - 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 193А, 195, 197, 199, 201, 203; Мансуз Вонахун көшесі №№ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, - 25, 25А, 27, 29; Алтын Орда көшесі №№ 288, 290, 292, 294, 296, 298, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258,260, 262, 264, 266,268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288,300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 338 Б, 338 В; 338 Г, - 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273; Баласағұн көшесі №№ 50, 52, 54, 56, 56 А, 58; - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 А, 79; Магазы Масанчи көшесі №№ 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, - 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155; Лодан Парса көшесі №№ 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, -57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71; Мұхамед-Аюб Биянху көшесі №№ 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234; 145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 А, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; Александр Пушкин көшесі №№ 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 138, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; Ясыр Шиваз көшесі №№ 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; - 1, 1 А, 3, 5, 7; Ноғайбай көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Мұхтар Әуезов көшесі №№ 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Жамбыл көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Төле би көшесі №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Әл Фараби көшесі №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Өтеген батыр көшесі №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Тұрар Рысқұлов көшесі №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Шоқан Уәлиханов көшесі №№ 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; -1, 1 а, 1 б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Мәншүк Мәметова көшесі №№ 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; 1, 1 а, 1 б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Қаныш Сәтбаев көшесі №№ 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
№ 229 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: село Сортобе, улица Щимар Даурова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14 А, 14 Б, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54,56, 58, 60, 62, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 64 З, 64 И, 64 М, 64 Ф, 64/1, 64/2 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Алтын Орда №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130 А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; улица Баласагун №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Мухамед-Аюб Биянху №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15 А, 15 Б, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, улица Данк №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 а, 43, 45; улица Аксункар №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; улица Алмалы №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Юнус Дунларова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, -1, 3, 5, 7, 7 А, 7 Б, 11, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 39, 41, 43, 45, 47,49.
Избирательный участок № 228
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун №71 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маншук Маметова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сортобе, улица Щимар Даурова №№ 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, - 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 193А, 195, 197, 199, 201, 203; улица Мансуз Вонахуна №№ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, - 25, 25 А, 27, 29; улица Алтын Орда №№ 288, 290, 292, 294, 296, 298, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 338 Б, 338 В; 338 Г, - 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273; улица Баласагун №№ 50, 52, 54, 56, 56 А, 58; - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 А, 79; улица Магазы Масанчи №№ 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, - 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127 А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155; улица Лодан Парса №№ 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 А, -57, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71; улица Мухамед-Аюб Биянху №№ 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234; 145 А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 А, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; улица Александра Пушкина №№ 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 138, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129 А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; улица Ясыр Шиваза №№ 2, 2 А, 2 Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; - 1, 1 А, 3, 5, 7; улица Ногайбай №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, -1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Мухтар Ауэзова №№ 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Жамбыла №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Толе би №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; улица Аль Фараби №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; улица Отеген Батыра №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83; улица Турар Рыскулова №№ 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Шокана Уалиханова №№ 2, 2 а, 2б, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; -1, 1 а, 1 б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Маншук Маметова №№ 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; 1, 1 а, 1 б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Каныш Сатбаева №№ 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Избирательный участок № 229

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бұлар батыр ауылы, Өркениет көшесі 31, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің № 19 Бұлар батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бұлар батыр ауылы.
№ 230 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Аухатты ауылы, Абай көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бәйтерек ауылы, Аухатты ауылы, Абай көшесі №№ 1, 2, 2 А, 3, 5, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 6 Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14 15 А, 15 Б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 А, 97, 98 А, 98 Б, 99, 100, 100/2, 101, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 103 А, 103 Б, 104 А, 104 Б, 104 В, 104 Г, 105, 105 А, 106, 107 А, 107 Б, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 135, 138, 139, 145, 147; Айнабұлақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Жасқанат көшесі №№ 1, 1 Б, 1 А, 2, 3, 3/5, 4, 5/5, 6, 7, 8, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 А, 87 Б, 88, 89 А, 89 Б, 90, 91, 92, 94, 96; Тікжол тұйық көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 6; Жансай тұйық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Ақжазық тұйық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Наурыз тұйық көшесі №№ 1, 2, 2 А, 3 А, 3 Б; Қалқағар тұйық көшесі №№1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Тереңсай тұйық көшесі №№1, 3, 3 В, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Қызылқия тұйық көшесі №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8 А, 8 Б, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18; Көккезең тұйық көшесі №№ 1, 2, 2 А, 3, 4, 6, 7, 8, 9,10, 12, 14, 15, 16; Қылжыр тұйық көшесі №№ 1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Саялы тұйық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Арасан тұйық көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8.
№ 231 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қызылсай ауылы, Иманов көшесі 36, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Ораз Жандосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылсай ауылы.
№ 232 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Булар батыра, улица Оркениет 31, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №19 имени Булар батыр отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Булар батыр.
Избирательный участок № 230
Местонахождение участка: Кордайский район, село Аухатты, улица Абай 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алихан Бокейханова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Байтерек, село Аухатты, улица Абая №№ 1, 2, 2 А, 3, 5, 6, 6 А, 6 Б, 6 В, 6 Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 А, 14 15 А, 15 Б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 А, 97, 98 А, 98 Б, 99, 100, 100/2, 101, 102/1, 102/2, 102/3, 102/4, 103 А, 103 Б, 104 А, 104 Б, 104 В, 104 Г, 105, 105 А, 106, 107 А, 107 Б, 108, 109, 110, 110 А, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 135, 138, 139, 145, 147; улица Айнабулак №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; улица Жасканат №№ 1, 1 Б, 1 А, 2, 3, 3/5, 4, 5/5, 6, 7, 8, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/13, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 А, 87 Б, 88, 89 А, 89 Б, 90, 91, 92, 94, 96; переулок Тикжол №№ 1, 2, 4, 5, 6; переулок Жансай №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; переулок Акжазык №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; переулок Наурыз №№ 1, 2, 2 А, 3 А, 3 Б; переулок Калкагар №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; переулок Теренсай №№ 1, 3, 3 В, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; переулок Кызылкия №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 8 А, 8 Б, 9,10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18; переулок Коккезен №№ 1, 2, 2 А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16; переулок Кылжыр №№1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; переулок Саялы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; переулок Арасан №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 231
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кызылсай, улица Иманова 36, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ораз Жандосова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кызылсай.
Избирательный участок № 232

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Школьная көшесі 14 А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №7 Александр Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасу ауылының аумағы, Нұрлы жол көшесі №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348; Кескентас көшесі №№ 47, 49, 146, 148, 150, 152, 154, 156; Бастау көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 6 а; Александр Пушкин көшесі №№ 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Ақтас көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; Еспе көшесі №№ 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Ынтымақ көшесі №№ 2, 11, 13, 15, 33, 35, 37, 39, 46, 48, 74, 76, 78, 80, 82; Береке көшесі №№ 12, 13, 23, 25, 27, 35, 34, 36, 40, 42, 45, 47, 50, 56, 59.
№ 233 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Өтеген ауылы, Абай көшесі 80, "Өтеген ауылының ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өтеген ауылы.
№ 234 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі, 393 Б, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Мұхаммед Хайдар Дулати атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Карасу, улица Школьная 14 А, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №7 имени Александра Пушкина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Карасу, улица Нурлы жол №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348; улица Кескентас №№ 47, 49, 146, 148, 150, 152, 154, 156; улица Бастау №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 6 а; улица Александра Пушкина №№ 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; улица Актас №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; улица Еспе №№ 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; улица Ынтымак №№ 2, 11, 13, 15, 33, 35, 37, 39, 46, 48, 74, 76, 78, 80, 82; улица Береке №№ 12, 13, 23, 25, 27, 35, 34, 36, 40, 42, 45, 47, 50, 56, 59.
Избирательный участок № 233
Местонахождение участка: Кордайский район, село Отеген, улица Абая 80, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб села Отеген".
Границы избирательного участка: село Отеген.
Избирательный участок № 234
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы 393 Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухаммед Хайдар Дулати отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Шайкен Айманов көшесі №№ 1 а, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27, 2а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26; Бәйдібек баба көшесі №№ 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267; Әл-Фараби көшесі №№ 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 369 а, 371, 373, 375, 384 а, 386 а, 388, 400, 400 а, 402; Жеңістің 40 жылдығы көшесі №№ 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305; Мұхтар Әуезов көшесі №№ 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 10/3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; Нығмет Сауранбаева №№ 173/1, 173/2, 175/1, 175/2, 175/3, 177/1, 177/2, 177/3, 179/1, 179/2, 179/3, 179/4, 181/2, 183, 185/1, 185/2, 187/1, 187/2, 189/1, 189/2, 191/1, 191/2, 191/4, 193/1, 193/2, 195/1, 195/2, 195/3, 197/1, 197/2, 197/3, 197/4, 199/1, 199/2, 201/1, 201/2, 203/1, 203/2, 203/3, 203/4, 205/1, 205/2, 205/3, 205/4, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 215/3, 215/4, 217/1, 217/2, 217/3; 244/1, 244/2, 244/3, 246/1, 246/2, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 290, 292; Жібек жолы көшесі- 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 367, 369, 379, 381, 383, 385, 387, 393/1, 393/2, 402, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 428, 432, 436, 438, 440, 442, 444, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462, 464, 474 Г, 474 Б, 474 Д, 482/1, 482/2, 484/1, 484/2, 486/1, 486/2, 488/1, 488/2, 490/1, 490 а, 490/2, 492/1, 492/2, 494/1, 494/2; Жібек жолы тұйық көшесі №№1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 19А, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55 А, 59, 59 Б, 59 В, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 а, 26 а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 60, 60 А, 62, 64, 66; Ыбырай Алтынсарин көшесі №№ 1 а, 1, 3, 5, 7, 9, 9 а/1, 9 а/2, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 15, 17, 19, 21, 23 а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 4; Оразай Самақов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15 а, 17, 19, 19 а, 19 б, 21, 23, 25, 25 а, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Еран Шәріпов көшесі №№7, 7 а, 7/1 А, 7/2, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2а, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44.
№ 235 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Панфилов көшесі 44, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Шерхан Мұртаза атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: село Кордай, улица Шайкен Айманова №№ 1 а, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27, 2 А, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26; улица Байдибек баба №№ 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267; улица Аль-Фараби №№ 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 369 а, 371, 373, 375, 384 А, 386 Б, 388, 400, 400 а, 402; улица Женистин 40 жылдыгы №№ 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305; улица Мухтар Ауезова №№ 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 10/3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; Ныгмет Сауранбаева №№ 173/1, 173/2, 175/1, 175/2, 175/3, 177/1, 177/2, 177/3, 179/1, 179/2, 179/3, 179/4, 181/2, 183, 185/1, 185/2, 187/1, 187/2, 189/1, 189/2, 191/1, 191/2, 191/4, 193/1, 193/2, 195/1, 195/2, 195/3, 197/1, 197/2, 197/3, 197/4, 199/1, 199/2, 201/1, 201/2, 203/1, 203/2, 203/3, 203/4, 205/1, 205/2, 205/3, 205/4, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 215/3, 215/4, 217/1, 217/2, 217/3; 244/1, 244/2, 244/3, 246/1, 246/2, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 290, 292; улица Жибек жолы №№ 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 367, 369, 379, 381, 383, 385, 387, 393/1, 393/2, 402, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 428, 432, 436, 438, 440, 442, 444, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 462, 464, 474 Г, 474 Б, 474 Д, 482/1, 482/2, 484/1, 484/2, 486/1, 486/2, 488/1, 488/2, 490/1, 490 а, 490/2, 492/1, 492/2, 494/1, 494/2; переулок улицы Жибек жолы №№ 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 19 А, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 59, 59 Б, 59 В, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 а, 26 а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 60, 60 А, 62, 64, 66; улица Ыбырай Алтынсарина №№ 1 а, 1, 3, 5, 7, 9, 9 а/1, 9 а/2, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 15, 17, 19, 21, 23 а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 4; улица Оразай Самакова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15 а, 17, 19, 19 а, 19 б, 21, 23, 25, 25 а, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Ерлан Шарипова №№ 7, 7 а, 7/1 А, 7/2, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2 а, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 44.
Избирательный участок № 235
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Панфилова 44, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шерхан Муртаза отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Қанатбек Балпуков көшесі №№ 1, 1 а, 1 Б, 2, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 5 а, 7, 7/1, 6/1, 6/2 ,8, 10, 12, 13, 13/1, 14, 16, 18, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44 А, 44 В, 46, 52, 54, 56, 60, 62, 66, 74, 92; Тарас Шевченко көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73 Б, 74, 75, 75 а, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 89 А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149 а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/1, 158, 159, 160, 161/1, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214; Жастар көшесі №№ 1, 9, 11, 15, 17, 23, 25, 31, 35, 57/17, 59, 61, 63, 65, 73, 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50 а, 52, 54, 54 а, 56, 58, 60, 62 а, 66, 66 А, 68, 68 а, 68 Б, 70, 72, 74, 76, 78, 78 а, 90, 94, 100; Иван Панфилов көшесі №№ 1, 1 а, 1 Б, 3, 3 А, 5, 5 Г, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17 а, 19, 21, 23, 25, 27, 27 А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 61, 61 а, 61б, 61 в, 63, 63А, 65, 65 а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 а, 79, 79 А, 79 Б, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 89 А, 91, 91 а, 93, 95/а, 95, 95/2, 97, 99 а, 99 б, 99 в, 99 г, 99 д, 99 е, 99 ж, 99 К, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 137 А, 139, 141, 143, 145, 147, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/А, 44/б, 44/в, 44/г, 44/Е, 46, 46 а, 48, 48 а, 50, 50 а, 52, 54, 56, 60, 60 А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102 а, 102 Б, 104, 106, 108, 108 а, 110, 112, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122, 122 а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а; Иван Панфилов тұйық көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9 А, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 2б, 2 б, 2 в, 2 Г, 2 Д, 4, 10; Шерхан Мұртаза көшесі №№ 1, 2, 3, 3 А, 3 Б, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 9/11, 10, 11, 11 а, 12, 12 а, 14, 14 А, 16, 17; Абай Құнанбаев көшесі №№ 2, 2 а, 2б, 2 в, 4, 6, 8, 10, 10 а, 12, 12а , 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 20, 20 а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64 А, 64 а/1, 66, 68, 70, 70 А, 70 Б, 72, 74, 76, 76 а, 78, 80, 82, 84, 84 а, 86, 86 а, 88, 90, 92, 92 а, 92 в, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114 а, 114 Б, 116, 116 а, 118, 120, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 128, 130; Абай Құнанбаев тұйық көшесі №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15 а.
№ 236 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Орталық көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: села Кордай, улица Канатбека Балпукова №№ 1, 1 а, 1 Б, 2, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 5 а, 7, 7/1, 6/1, 6/2 ,8, 10, 12, 13, 13/1, 14, 16, 18, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44 А, 44 В, 46, 52, 54, 56, 60, 62, 66, 74, 92; улица Тарас Шевченко №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73 Б, 74, 75, 75 а, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 89 А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133 А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149 а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/1, 158, 159, 160, 161/1, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214; улица Жастар №№ 1, 9, 11, 15, 17, 23, 25, 31, 35, 57/17, 59, 61, 63, 65, 73, 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50 а, 52, 54, 54 а, 56, 58, 60, 62 а, 66, 66 а, 68, 68 а, 68 Б, 70, 72, 74, 76, 78, 78 А, 90, 94, 100; улица Ивана Панфилова №№ 1, 1 а, 1 Б, 3, 3 А, 5, 5 Г, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17 а, 19, 21, 23, 25, 27, 27 А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 61, 61 а, 61 б, 61 в, 63, 63 А, 65, 65 а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77 а, 79, 79 А, 79 Б, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 89 А, 91, 91 А, 93, 95/а, 95, 95/2, 97, 99 а, 99 б, 99 в, 99 г, 99 д, 99 е, 99 ж, 99 К, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 137 А, 139, 141, 143, 145, 147, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/А, 44/б, 44/в, 44/г, 44/Е, 46, 46 а, 48, 48 а, 50, 50 а, 52, 54, 56, 60, 60 А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102 а, 102 Б, 104, 106, 108, 108 а, 110, 112, 114, 114 А, 116, 118, 120, 122, 122 а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а; тупик улицы Ивана Панфилова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9 А, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 2 Б, 2 б, 2 В, 2 Г, 2 Д, 4, 10; улица Шерхан Муртаза №№ 1, 2, 3, 3 А, 3 Б, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 9/11, 10, 11, 11 а, 12, 12 а, 14, 14 А, 16, 17; улица Абай Кунанбаева №№ 2, 2 а, 2 б, 2 в, 4, 6, 8, 10, 10 а, 12, 12 а, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 20, 20 а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64 А, 64 а/1, 66, 68, 70, 70 А, 70 Б, 72, 74, 76, 76 а, 78, 80, 82, 84, 84 а, 86, 86 а, 88, 90, 92, 92 а, 92 в, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114 а, 114 Б, 116, 116 а, 118, 120, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 128, 130; тупик улицы Абай Кунанбаева №№ 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15 а.
Избирательный участок № 236
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Орталық 2, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Каныша Сатпаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Қажымұқан көшесі №№ 5, 7, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12А, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2; Валентина Терешкова көшесі №№ 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2; Анатолий Воржев көшесі №№ 1, 5, 11, 10; Шымбұлақ көшесі №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2; Көлтоған көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11; Елім ай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7 А, 8, 8 а, 8 б, 8 г, 8 д, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19; Ардагерлер көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Алматы көшесі №№ 3/13, 3/1, 3/2, 5, 5 А, 7/1, 9, 15\1, 15/2, 15/3, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 23 а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 2, 2/2, 2/4, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, 50, 50 а, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; Ғабит Мүсірепов көшесі №№ 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/1, 49/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 а, 32, 34; Домалақ ана көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22 а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Отырар көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 Б, 26/1, 26/2, 28, 30, 30 а, 32; Тұрар Рысқұлов көшесі №№ 1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9 пәтер 1, 9 пәтер 2, 9 пәтер 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Абылай хан көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20 а, 22, 24, 24 а, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34, 36, 38; Надырбек Әйтеков көшесі №№ 10, 12, 14, 16, 18, 18 а, 18 в, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Желтоқсан көшесі №№ 1/1, 1/2, 1 в, 3/1, 3/2, 3/3, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 9 а, 15, 2/1, 4/1, 8, 10, 14, 16; Көлсай көшесі №№ 1/1, 1/2, 1 а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2.
№ 237 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: село Кордай, улица Кажымукана №№ 5, 7, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12 А, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2; улица Валентины Терешковой №№ 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2; улица Анатолия Воржева №№ 1, 5, 11, 10; улица Шымбулак №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2; улица Колтоган №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11; улица Елим-ай №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 8, 8 а, 8 б, 8 г, 8 д, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19; улица Ардагерлер №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; улица Алматы №№ 3/13, 3/1, 3/2, 5, 5 А, 7/1, 9, 15/1, 15/2, 15/3, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 23 а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 2, 2/2, 2/4, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, 50, 50 а, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; улица Габит Мусирепова №№ 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/1, 49/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 а, 32, 34; улица Домалак ана №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22 а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Отырара №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 Б, 26/1, 26/2, 28, 30, 30 а, 32; улица Турар Рыскулова №№ 1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9 квартира 1, 9 квартира 2, 9 квартира 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; улица Абылай хана №№ 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20 а, 22, 24, 24 а, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 34, 36, 38; улица Надырбек Айтекова №№ 10, 12, 14, 16, 18, 18 а, 18 в, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Желтоксан №№ 1/1, 1/2, 1 в, 3/1, 3/2, 3/3, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 9 а, 15, 2/1, 4/1, 8, 10, 14, 16; улица Колсай №№ 1/1, 1/2, 1 а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2.
Избирательный участок № 237

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Надырбай Әйтеков көшесі 8, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Отырар көшесі №№ 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Тұрар Рысқұлов көшесі №№ 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Майқы би көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Абылай хан көшесі №№ 167,169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Надырбек Әйтеков көшесі №№ 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Ойшы Шынтасов көшесі №№ 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68 а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87; Александр Пушкин көшесі №№17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Шоқан Уәлиханов көшесі №№ 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51,53,55,57, 59, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64; Шарапи Жылыбаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 а, 47, 49, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 а, 22, 24, 24 а, 26, 26 а, 28 а, 28, 28 б, 28 в, 30, 32 а, 34 а, 34 б, 36, 36 а, 38, 40; Бауыржан Момышұлы көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 11, 15 а, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 25 б, 27/б, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 41 б, 43, 45, 45 а, 45 Б, 47, 49, 49 а, 81, 51, 51 а, 51 б, 55, 57, 59, 61, 63, 63 а, 65, 67, 69, 71, 73.
№ 238 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Надырбай Айтекова 8, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 имени Абай Кунанбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы: территория села Кордай, улица Отырара №№ 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; улица Турар Рыскулова №№ 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Майкы би №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Абылай хана №№ 167,169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 124, 126, 128, 130, 132; улица Надырбек Айтекова №№ 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Ойшы Шынтасова №№ 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68 а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87; улица Александра Пушкина №№ 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Шокан Уалиханова №№ 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51,53,55,57, 59, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/1, 60, 62, 64; улица Шарапи Жылыбаева №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 а, 47, 49, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 а, 22, 24, 24 а, 26, 26 а, 28 а, 28, 28 б, 28 в, 30, 32 а, 34 а, 34 б, 36, 36 а, 38, 40; улица Бауыржан Момышулы №№ 1, 3, 5, 7, 11, 15 а, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 25 б, 27/б, 29, 31, 33, 35, 35 А, 37, 41б, 43, 45, 45 а, 45 Б, 47, 49, 49 а, 81, 51, 51 а, 51б, 55, 57, 59, 61, 63, 63 а, 65, 67, 69, 71, 73.
Избирательный участок № 238

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Өтеген көшесі 58, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №2 Михаил Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Анырақай көшесі №№ 1, 3, 5, 5 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/1, 73, 73 а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74/1, 74/2, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92 а, 94, 96, 98, 98 а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Өтеген батыр №№ 1, 3/1, 3/2, 3 б, 3 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41/2, 41/а, 41/б, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/1, 111, 111/1, 111/2, 113, 113 В, 115, 117, 119, 123, 125, 125/2, 127, 129/1, 131, 131/1, 132/1, 133, 133 а, 135, 135 а, 135/1, 135/2, 137 Б, 137 а, 137 В, 137/2, 137/3, 137/4, 139/1, 139/2, 141/1, 141/2, 141/3, 143/1, 143/2, 145/1, 145/2, 147/1, 147/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 46 а, 46 б, 48, 50, 52, 54, 56, 60/1, 60/2, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Әйтеке би көшесі №№ 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 17 а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а, 51, 51, 53 а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69 а, 73, 77, 79, 79 а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Нығмет Сауранбаев көшесі №№ 27, 29, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Талғат Бигелдинов көшесі №№ 17, 19, 21, 23, 25, 27, 18, 20, 22 а, 22б, 24, 26, 28; Жеңістің 40 жылдығы көшесі №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84; Жібек жолы көшесі №№ 85, 87, 95, 97, 89, 99, 101, 103, 105, 111, 113, 117, 119, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 153, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 204, 206, 216; Бәйдібек баба көшесі №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101, 103 а, 103/1, 105/1, 105/2, 107, 109, 119, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Әл-Фараби көшесі №№ 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226; Райымбек батыр көшесі №№ 61, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67 А, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; Домалақ ана көшесі №№ 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 250, 252, 254, 256 А, 258; Отырар көшесі №№ 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127; 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172 а, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 186/А; Ғарышкерлер көшесі №№ 4, 6, 8, 10, 12; Тұрар Рысқұлов көшесі №№ 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163 А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179 А, 181, 183, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 128, 128 а, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140 а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186/200; Майқы би көшесі №№ 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 48, 50, 52, 54, 54 а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84 а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Шығыс көшесі №№ 1, 2, 2 а, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Беріктас көшесі №№ 1, 1 а, 1.
№ 239 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі 201, "Қордай ауданы әкімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Қазыбек би көшесі №№ 1/1, 1/2 , 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 15 а, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 25 / б, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 83, 85, 85А, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 2b/1, 2b/2, 2b / 3, 2A/1, 2A/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/1А, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 20, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Юрий Гагарин көшесі №№1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2; Төле би тұйық көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 19 а, 21, 21, 27, 29, 2 а, 2 б, 2, 4, 4 а, 8, 16, 20, 20 а, 32/6, 58; Төле би көшесі №№ 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66 В, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4, 71/5, 71/6, 71/7, 71/8, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 111, 112а, 112 в, 113, 114/1, 114/2, 114/4, 115, 116/1, 116/2, 116/3, 116/4, 116/5, 116/6, 116/7, 116/8, 116/9, 116/10, 116/11, 116/12, 116/13, 116/14, 117, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158 а, 160, 162, 164, 166, 166 а, 166/1, 168, 168 а, 168 B, 170, 172, 180, 180 A, 180 B, 186; Жамбыл көшесі №№ 1, 3, 5, 7 А, 11, 13, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45, 45 б, 47, 49, 51, 53, 53Б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/1, 50/2, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 1084 Ноғайбай би көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 а, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 131, 131, 133, 133 а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 а, 56, 56 а, 58, 60, 62, 66 А, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108 А, 110, 114, 116 а, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 182; Жібек жолы көшесі №№ 216, 218, 226, 228, 230, 232, 244, 246, 252, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; Бәйдібек баба көшесі №№ 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 119, 121, 123/1, 125/1, 125/2, 127/1, 127/2, 135/1, 135/2, 137, 139, 141, 143, 145 б, 147/1, 147/2, 149, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 134, 136, 138, 140, 142/1, 142/2, 144, 150/1, 150/2, 152, 154, 156, 158, 160; Әл-Фараби көшесі №№ 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235 а, 237, 239, 241, 243, 245, 251, 253, 255, 257, 259 А, 261, 263, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240/1, 240/2, 240/3, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286; Райымбек батыр көшесі №№ 65, 67 А, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98; Домалақ ана көшесі №№ 253, 255, 257, 259, 259, 261, 263, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279, 281, 283, 285, 285 а, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278/1, 278/2, 278/3, 280, 282, 284, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324/1, 324/2, 324/3, 324/4, 326/1, 326/2, 326/3, 326/4, 326/5, 326/6, 326/7, 326/8, 328, 328 а, 330, 332, 336, 338, 340, 342, 344, 346; Отырар көшесі №№ 129, 131, 133, 133 А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149/1, 149/2, 151, 153, 155, 157/1, 157/2, 157/3, 159/1, 159/2, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202а, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Тұрар Рысқұлов көшесі №№ 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 188 а, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 256 а, 258, 260, 262, 264, 266; Майқы би көшесі №№ 95, 97, 99, 101, 103, 105, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118 а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; Абылай хан көшесі №№ 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409 а, 411А, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248 а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282 а, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310/1, 310 А; Әл-Фараби тұйық көшесі №№1 пәтер 1, 1 пәтер 2, 1 пәтер 3, 1 пәтер 4, 3 пәтер 1, 3 пәтер 2, 3 пәтер 3, 3 пәтер 3, 3 пәтер 4, 3 пәтер 5, 3 пәтер 6, 3 пәтер 7, 3 пәтер 8, 3 пәтер 9, 3 пәтер 10, 3 пәтер 11, 3 пәтер 12, 5 пәтер 1, 5 пәтер 2, 5 пәтер 3, 5 пәтер 4, 5 пәтер 4, 5 пәтер 1, 7 пәтер 2, 7 пәтер 3, 7 пәтер 4, 9 пәтер 1, 9 пәтер 2, 9 пәтер 3, 9 пәтер 4, 9 пәтер 5, 9 пәтер 6, 9 пәтер 7, 9 пәтер 8.
№ 240 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Отеген 58, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 имени Михаил Ломоносова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай, улица Аныракай №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/1, 73, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74/1, 74/2, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92 а, 94, 96, 98, 9 8а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Отеген батыра №№ 1, 3/1, 3/2, 3 б, 3 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41/2, 41/а, 41/б, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109/1, 111, 111/1, 111/2, 113, 113 В, 115, 117, 119, 123, 125, 125/2, 127, 129/1, 131, 131/1, 132/1, 133, 133 а, 135, 135 а, 135/1, 135/2, 137 Б, 137 а, 137 В, 137/2, 137/3, 137/4, 139/1, 139/2, 141/1, 141/2, 141/3, 143/1, 143/2, 145/1, 145/2, 147/1, 147/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 46 а, 46 б, 48, 50, 52, 54, 56, 60/1, 60/2, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Айтеке би №№ 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 17 а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49 а, 51, 51, 53 а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69 а, 73, 77, 79, 79 а, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; улица Ныгмет Сауранбаева №№ 27, 29, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Талгат Бигелдинова №№ 17, 19, 21, 23, 25, 27, 18, 20, 22 а, 22 б, 24, 26, 28; улица Женистин 40 жылдыгы №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84; улица Жибек жолы №№ 85, 87, 95, 97, 89, 99, 101, 103, 105, 111, 113, 117, 119, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 153, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 204, 206, 216; улица Байдибек баба №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101, 103 а, 103/1, 105/1, 105/2, 107, 109, 119, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; улица Аль-Фараби №№ 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226; улица Райымбек батыр №№ 61, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67 А, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; улица Домалак ана №№ 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 250, 252, 254, 256 а, 258; улица Отырара №№ 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127; 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172а, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 186/а; улица Гарышкерлер №№ 4, 6, 8, 10, 12; улица Турар Рыскулов №№ 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163 А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179 А, 181, 183, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 128, 128 а, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140 а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186/200; улица Майкы би №№ 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 48, 50, 52, 54, 54 а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84 а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; переулок улицы Шыгыс №№ 1, 2, 2 а, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 19; улица Бериктас №№ 1, 1 а, 1.
Избирательный участок № 239
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы 201, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Кордайского района".
Границы избирательного участка: село Кордай, улица Казыбек би №№ 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 15 а, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 25/б, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 81, 83, 85, 85 А, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 2 б/1, 2 б/2, 2 б/3, 2 а/1, 2 а/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/1 А, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 20, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Юрий Гагарин №№ 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 А, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2; переулок улицы Толе би №№ 1, 3, 5, 7, 19 а, 21, 21, 27, 29, 2 а, 2 б, 2, 4, 4 а, 8, 16, 20, 20 А, 32/6, 58; улица Толе би №№ 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66 В, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4, 71/5, 71/6, 71/7, 71/8, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 111, 112 а, 112 в, 113, 114/1, 114/2, 114/4, 115, 116/1, 116/2, 116/3, 116/4, 116/5, 116/6, 116/7, 116/8, 116/9, 116/10, 116/11, 116/12, 116/13, 116/14, 117, 118, 119, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158 а, 160, 162, 164, 166, 166 а, 166/1, 168, 168 а, 168 Б, 170, 172, 180, 180 А, 180 Б, 186; улица Жамбыла №№ 1, 3, 5, 7 А, 11, 13, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45, 45 б, 47, 49, 51, 53, 53 Б, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/1, 50/2, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 улица Ногайбай би №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 а, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121 а, 123, 125, 127, 129, 131, 131, 133, 133 а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54 а, 56, 56 а, 58, 60, 62, 66 А, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108 А, 110, 114, 116 а, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 182; улица Жибек жолы №№ 216, 218, 226, 228, 230, 232, 244, 246, 252, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; улица Байдибек баба №№ 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 119, 121, 123/1, 125/1, 125/2, 127/1, 127/2, 135/1, 135/2, 137, 139, 141, 143, 145 б, 147/1, 147/2, 149, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 134, 136, 138, 140, 142/1, 142/2, 144, 150/1, 150/2, 152, 154, 156, 158, 160; улица Аль-Фараби №№ 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 237, 239, 241, 243, 245, 251, 253, 255, 257, 259 А, 261, 263, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240/1, 240/2, 240/3, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286; улица Райымбек батыра №№ 65, 67 А, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98; улица Домалак ана №№ 253, 255, 257, 259, 259, 261, 263, 277/1, 277/2, 277/3, 277/4, 277/5, 277/6, 277/7, 277/8, 279, 281, 283, 285, 285а, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278/1, 278/2, 278/3, 280, 282, 284, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324/1, 324/2, 324/3, 324/4, 326/1, 326/2, 326/3, 326/4, 326/5, 326/6, 326/7, 326/8, 328, 328 а, 330, 332, 336, 338, 340, 342, 344, 346; улица Отырара №№ 129, 131, 133, 133 А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149/1, 149/2, 151, 153, 155, 157/1, 157/2, 157/3, 159/1, 159/2, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202а, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; улица Турар Рыскулова №№ 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 188 а, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 256 а, 258, 260, 262, 264, 266; улица Майкы би №№ 95, 97, 99, 101, 103, 105, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118 а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; улица Абылай хана №№ 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409 А, 411 А, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248 а, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 282 а, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310/1, 310 А; переулок улицы Аль-Фараби №№ 1 квартира 1, 1 квартира 2, 1 квартира 3, 1 квартира 4, 3 квартира 1, 3 квартира 2, 3 квартира 3, 3 квартира 4, 3 квартира 5, 3 квартира 6, 3 квартира 7, 3 квартира 8, 3 квартира 9, 3 квартира 10, 3 квартира 11, 3 квартира 12, 5 квартира 1, 5 квартира 2, 5 квартира 3, 5 квартира 4, 5 А, 7 квартира 1, 7 квартира 2, 7 квартира 3, 7 квартира 4, 9 квартира 1, 9 квартира 2, 9 квартира 3, 9 квартира 4, 9 квартира 5, 9 квартира 6, 9 квартира 7, 9 квартира 8.
Избирательный участок № 240

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Ольга Волкова көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Дінмұхамед Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Төле би көшесі - 1, 1 А, 1 Б, 1 Г, 1 В, 1 Д, 1 Е, 1 и, 1 / К, 1/С, 1/1, 2, 2 а, 2 Б, 2 г, 3, 3А, 3 Б, 3/ г, 4, 5 Г, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9 А, 9 Б, 10 а, 10 б, 10 г, 10 д, 11 а, 11 Б, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 б, 15 Г, 16, 17 а, 16, 18, 19/1, 20, 21 а, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 33, 35, 37, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Жібек жолы көшесі №№ 159, 161, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; Жеңістің 40 жылдығы көшесі №№ 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118 а, 119, 121, 120, 122, 124, 130, 134,136 а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155; Нығмет Сауранбаев көшесі №№ 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154; Молдарахым Әлімбаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 31/2, 33, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1 49/2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 73, 77; Кенесары хан көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 а, 15, 17, 19, 19 а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99 а, 101, 103, 105, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/2, 111/1, 113/1, 113/2, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/1 "А", 119/2, 119/3, 119/4, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125, 127/1, 127/2, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 139/1, 139/2, 141/1, 141/2, 143/1, 143/2, 145/1, 145/2, 147/1, 147/2, 153, 155/1, 155/2, 157/1, 157/2, 159/1, 159/2, 159/3, 159/4, 159/5, 159/6, 159/7, 159/8, 159/9, 159/10, 159/11, 159/12, 159/13, 159/14, 159/15, 159/16, 161, 163, 163 а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 а, 70, 72, 74, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102 а, 106; Жәмила Шурина көшесі №№ 1, 3 а, 3/1, 3/2, 5 а, 5, 7, 9, 11, 11 а, 11 Б, 13 А, 13, 15, 17, 29, 31, 19/33, 35, 35 а, 37, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 28 Б, 28 Г, 28 П, 28 Р, 28 "С" (2 "С"), 30/1, 30/20 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 33/2, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8+11кв, 42/9, 42/10, 42/12, 42/13, 42/14, 42/15, 42/16, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 44/7, 44/8; Қайрат Рысқұлбеков көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12/1, 12/2, 14, 18 а/1, 18 а/2, 18 а/3, 18 а/4, 18 а/5, 18 а/6, 18 а/7, 18 а/8, 18 а/9, 18 а/ 0, 18 а/11, 18 а/12, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 30/1, 30/2, 32, 34; Қайрат Рысқұлбеков тұйық көшесі №№ 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12/1, 12/214; Шу көшесі №№1 а, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55, 57/1, 57/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 А, 50/1, 50/2, 50 а, 50 б, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2; Жеңістің 50 жылдығы көшесі №№ 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 66/2; Дінмұхамед Конаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74, 74/1, 74/2; Мәншүк Мәметова көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25 а, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 35/1, 35/2, 37/1,2, 37/3, 37/4, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 2, 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 а, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2; Бөлтірік би көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 7 A, 7 B, 9, 11 A, 11, 13, 13 A, 13 B, 15, 15, 15 A, 17, 17 A, 19, 19 A, 19 Б, 21, 21 A, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 87 В, 87 Б, 87 Д, 87 К, 87 Н, 89, 89/А, 91, 91 а, 93 А, 93, 95 А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 151, 153, 155, 157, 157 А, 159, 159 А, 159 Б, 161, 163, 165, 169, 169 а, 171, 177, 179, 4, 6, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46 а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138 а, 140, 142, 144, 146, 148, 150.
№ 241 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Ольга Волковой 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №1 имени Динмухамед Конаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай, улица Толе би №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 Г, 1 В, 1 Д, 1 Е, 1 и, 1/К, 1/С, 1/1, 2, 2 А, 2 Б, 2 Г, 3, 3 А, 3 Б, 3/г, 4, 5 Г, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9 А, 9 Б, 10, 10 а, 10 б, 10 г, 10 д, 11, 11 А, 11 Б, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 Б, 15 Г, 16, 17 а, 16, 18, 19/1, 20, 21 а, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 33, 35, 37, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Жибек жолы №№ 159, 161, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; улица Женистин 40 жылдыгы №№ 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73 А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118 а, 119, 121, 120, 122, 124, 130, 134, 136 а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155; улица Ныгмет Сауранбаева №№ 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138/1, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154; улица Молдарахым Алимбаева №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 31/2, 33, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1 49/2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 73, 77; улица Кенесары хана №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 а, 15, 17, 19, 19 а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99 а, 101, 103, 105, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/2, 111/1, 113/1, 113/2, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/1 А, 119/2, 119/3, 119/4, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125, 127/1, 127/2, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 137/1, 137/2, 137/3, 137/4, 139/1, 139/2, 141/1, 141/2, 143/1, 143/2, 145/1, 145/2, 147/1, 147/2, 153, 155/1, 155/2, 157/1, 157/2, 159/1, 159/2, 159/3, 159/4, 159/5, 159/6, 159/7, 159/8, 159/9, 159/10, 159/11, 159/12, 159/13, 159/14, 159/15, 159/16, 161, 163, 163 а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 а, 70, 72, 74, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102 а, 106; улица Жамила Шуриной №№ 1, 3 а, 3/1, 3/2, 5 а, 5, 7, 9, 11, 11 А, 11 Б, 13 А, 13, 15, 17, 29, 31, 19/33, 35, 35 а, 37, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 28 Б, 28 Г, 28 П, 28 Р, 28 С (2 С), 30/1, 30/20 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 33/2, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8+11кв, 42/9, 42/10, 42/12, 42/13, 42/14, 42/15, 42/16, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 44/7, 44/8; улица Кайрат Рыскулбекова №№ 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3 а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12/1, 12/2, 14, 18 а/1, 18 а/2, 18 а/3, 18 а/4, 18 а/5, 18 а/6, 18 а/7, 18 а/8, 18 а/9, 18 а/10, 18 а/11, 18 а/12, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 30/1, 30/2, 32, 34; тупик улицы Кайрат Рыскулбекова №№ 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12/1, 12/214; улица Шу №№ 1 а, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55, 57/1, 57/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 А, 50/1, 50/2, 50 а, 50 б, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2; улица Женистин 50 жылдыгы №№ 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 66/2; улица Динмухамед Конаева №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74, 74/1, 74/2; улица Маншук Маметовой №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25 а, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 35/1, 35/2, 37/1,2, 37/3, 37/4, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 2, 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 а, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2; улица Болтирик би №№ 1, 3, 5, 7, 7 а, 7 Б, 9, 11 а, 11, 13, 13 А, 13 Б, 15, 15, 15 а, 17, 17 А, 19, 19 А, 19 Б, 21, 21 А, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а , 87 В, 87 Б, 87 Д, 87 К, 87 Н, 89, 89/А, 91, 91 а, 93 А, 93, 95 А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 159 А, 159 Б, 161, 163, 165, 169, 169 а, 171, 177, 179, 4, 6, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46 а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138 а, 140, 142, 144, 146, 148, 150.
Избирательный участок № 241

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі 300, "Жамбыл облысы әкімі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Балжан Бөлтірікова атындағы №4 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Қарасай батыр көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42; Қордай көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 9, 10/а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 66; Молдарахым Әлімбаев көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 а, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 40 а, 42, 44, 46; Нығмет Сауранбаев көшесі №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176 а, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; Жеңістің 40 жылдығы көшесі №№ 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 233, 235, 239, 241, 243/3, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 261/1, 261/2, 261/3, 261/4, 263, 267, 269/1, 269/2, 269/3, 271/1, 271/2, 271/3, 271/4, 275/1, 275/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168 а,170, 172,174, 176,178/1, 178/2, 180/1, 180/2, 180/3, 182/1, 182/2, 184, 186/1, 186/2, 188/1, 188/2, 190, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 194/4, 196, 198,200, 202, 204, 206, 300, 302, 306, 308, 310, 312, 314, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 342, 344; Санатбай Бегалиев көшесі №№1, 3, 5, 7, 9, 9 а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 а, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Бәйдібек баба көшесі №№ 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171/1, 171/2, 173, 175/1, 175/2, 175/3, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196/1, 196/2, 198/1, 198/2, 200, 202, 204, 206; Әл Фараби көшесі №№ 269, 271, 273, 275, 279, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344; Райымбек батыр көшесі №№ 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103 а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117 а, 119, 121, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Домалақ ана көшесі №№ 305, 307, 309, 311, 313, 313 а, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 355 А, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 398, 400; Майқы би көшесі №№ 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 150, 150 а, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, Тараз көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86.
№ 242 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы 300, здание коммунального государственного учреждения "Школа лицей №4 имени Балжан Больтриковой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай, улица Карасай батыра №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 18 А, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42; улица Кордай №№ 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 9, 10/а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 66; улица Молдарахым Алимбаева №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 а, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 40 а, 42, 44, 46; улица Ныгмет Сауранбаева №№ 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176 а, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Женистин 40 жылдыгы №№ 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 233, 235, 239, 241, 243/3, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 261/1, 261/2, 261/3, 261/4, 263, 267, 269/1, 269/2, 269/3, 271/1, 271/2, 271/3, 271/4, 275/1, 275/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168 а, 170, 172, 174,176,178/1, 178/2, 180/1, 180/2, 180/3, 182/1, 182/2, 184, 186/1,186/2, 188/1, 188/2, 190, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 194/4, 196, 198,200, 202, 204, 206, 300, 302, 306, 308, 310, 312, 314, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 342, 344; улица Санатбай Бегалиева №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9 а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 а, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Байдибек баба №№ 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171/1, 171/2, 173, 175/1, 175/2, 175/3, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196/1, 196/2, 198/1, 198/2, 200, 202, 204, 206; улица Аль-Фараби №№ 269, 271, 273, 275, 279, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344; улица Райымбек батыра №№ 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103 а, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117 а, 119, 121, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; улица Домалак ана №№ 305, 307, 309, 311, 313, 313 а, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 355 А, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 398, 400; улица Майкы би №№ 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 150, 150 а, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164; улица Тараз №№ 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86.
Избирательный участок № 242

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Әлжан ана ауылы, Қалдыбай Абдуллин көшесі 22, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің №23 Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әлжан ана ауылы.
№ 243 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Степное ауылы, Білім көшесі 17, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №24 Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Степное ауылы.
№ 244 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Арал ауылы, Бабақчиев көшесі 25 А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №25 Санжар Асфендияров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Арал ауылы.
№ 245 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қалғұты ауылы, Оңтүстік көшесі 31 А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №52 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараттары.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қалғұты ауылы.
№ 246 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Жамбыл ауылы, Михаил Елизаров көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 247 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Жаңатұрмыс ауылы, Михаил Елизаров көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Шәкәрім атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңатұрмыс ауылы.
№ 248 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі 69 А, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі Бетқайнар ауылдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі №№ 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123 Б, 123 В, 125, 127, 127 А, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137/1, 138, 142, 140, 140, 144, 146/1, 146/2, 148, 150, 154, 156, 157 А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 208, 222, 224; Тимошенко көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 37, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50 Б, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79 А, 79, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 119, 121, 122, 122 А, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 139, 143, 145, 146, 148, 149, 151, 152, 155, 157, 159, 165, 167, 169; Қарасу көшесі №№1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39 А, 41, 43; Бригада көшесі №№ 1, 3, 4/1, 19, 20 А, 21 А; Юрий Гагарин көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ,14, 14 Б; Есманбет көшесі №№ 1, 3, 4, 5 А, 6, 9, 10, 12, 14, 11, 16/1, 16/2, 18, 20, 20 А, 22; Жүзім көшесі №№ 1, 3, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Юбилейная көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Төле би көшесі №№ 4, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18/1, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25/1, 26, 29, 30, 31, 33 А, 35, 37, 28 В; Өтеген көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7.
№ 249 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Альжан ана, улица Калдыбай Абдуллина 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №23 имени Турар Рыскулова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Альжан ана.
Избирательный участок № 243
Местонахождение участка: Кордайский район, село Степное, улица Білім, 17 здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №24 имени Мухтара Ауезова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Степное.
Избирательный участок № 244
Местонахождение участка: Кордайский район, село Арал, улица Бабакчиева 25 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №25 имени Санжар Асфендиярова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Арал.
Избирательный участок № 245
Местонахождение участка: Кордайский район, село Калгуты, улица Оңтүстік 31 А, здания оммунального государственного учреждения "Средняя школа №52 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Калгуты.
Избирательный участок № 246
Местонахождение участка: Кордайский район, село Жамбыл, улица Михаил Елизарова 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №26 имени Жамбыл Жабаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Жамбыл.
Избирательный участок № 247
Местонахождение участка: Кордайский район, село Жанатурмыс, улица Михаил Елизарова 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шәкәрім отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Жанатурмыс.
Избирательный участок № 248
Местонахождение участка: Кордайский район, село Беткайнар, улица Казакстан 69 А, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Беткайнарский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Беткайнар, улица Казакстан №№ 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115 А, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123 Б, 123 В, 125, 127, 127 А, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137/1, 138, 142, 140, 140, 144, 146/1, 146/2, 148, 150, 154, 156, 157 А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 208, 222, 224; улица Тимошенко №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 37, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50 Б, 51, 52, 52А, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 63, 64, 66, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79 А, 79, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 119, 121, 122, 122 А, 123, 125, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 139, 143, 145, 146, 148, 149, 151, 152, 155, 157, 159, 165, 167, 169; улица Карасу №№ 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 39 А, 41, 43; улица Бригада №№ 1, 3, 4/1, 19, 20 А, 21 А; улица Юрия Гагарина №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ,14, 14 Б; улица Есманбет №№ 1, 3, 4, 5 А, 6, 9, 10, 12, 14, 11, 16/1, 16/2, 18, 20, 20 А, 22; улица Жузим №№ 1, 3, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Юбилейная №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Толе би №№ 4, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18/1, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25/1, 26, 29, 30, 31, 33 А, 35, 37, 28 В; улица Отеген №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 249

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі 110, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бетқайнар ауылы, Жеңіс көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38, 38 А, 38 В, 38 Г, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81/1, 83, 83 А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 232/1, 232/2; Қожантаев көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 36 В, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 50 В, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 103, 104, 105 А, 105 В, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 А, 139, 141, 143, 142 А, 143 В, 144, 144/1, 145/2, 146, 149 А, 151, 160; Ғ. Мұратбаев көшесі №№ 1, 1 А, 1 В, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38А, 39/1, 40, 40/1, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 62/1 62/А, 62Б, 62В, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71Б, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 139, 147, 149, 167, 104, 153, 159; Абай көшесі №№ 2, 3, 4, 6, 9, 10, 13, 15 А, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 42, 23, 15 г; Лукьянов көшесі №№ 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 8/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 19, 33; Көпбай көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 6; Мереке көшесі №№ 1, 2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/2, 18, 19, 21, 22/2, 23, 25/2, 27; Әшім көшесі №№ 2, 3, 4, 4 Б, 5, 7, 11, 13, 13 А, 10,15, 21; Жетісу көшесі №№ 6, 7, 9, 16, 22, 25; Көл көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18/1, 18/2, 20, 21; Байғабат көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.
№ 250 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Соғанды ауылы, Мамбеталы көшесі 45, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Мұқағали Мақатаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Соғанды ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: Кордайский район, село Беткайнар, улица Жеңіс 110, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №27 имени Ыбырай Алтынсарина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Беткайнар, улица Женис №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38, 38 А, 38 В, 38 Г, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 81/1, 83, 83 А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 148, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 232/1, 232/2; улица С.Кожантаева №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 36 В, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 50 В, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100 А, 101, 102, 103, 104, 105 А, 105 В, 106, 107, 108, 109, 109 А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138А, 139, 141, 143, 142 А, 143 В, 144, 144/1, 145/2, 146, 149 А, 151, 160; улица Г.Муратбаев №№ 1, 1 А, 1 В, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38 А, 39/1, 40, 40/1, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 62/1 62/А, 62 Б, 62 В, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71 Б, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 139, 147, 149, 167, 104, 153, 159; улица Абая №№ 2, 3, 4, 6, 9, 10, 13, 15 А, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 36, 40, 42, 23, 15 Г; улица Лукьянов №№ 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7/1, 8/1, 7/2, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 19, 33; улица Копбай №№ 1, 2, 4, 5, 6; улица Мереке №№ 1, 2, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16/2, 18, 19, 21, 22/2, 23, 25/2, 27; улица Ашим №№ 2, 3, 4, 4 Б, 5, 7, 11, 13, 13 А, 10,15, 21; улица Жетису №№ 6, 7, 9, 16, 22, 25; улица Кол №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18/1, 18/2, 20, 21; улица Байгабат №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 250
Местонахождение участка: Кордайский район, село Соганды, улица Мамбеталы 45, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Мукагали Макатаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Соганды.
Избирательный участок № 251

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Беріктас ауылы, Т.Сақалов көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің №28 Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Беріктас ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қақпатас ауылы, Мейрман Сапарбай көшесі 40, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Мұстафа Шоқай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қақпатас ауылы.
№ 253 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сарыбұлақ ауылы, Гагарин көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Қайрат Рысқұлбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№ 254 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қайнар ауылы, Мектеп көшесі 1 А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Владимир Маяков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайнар ауылы.
№ 255 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі 22, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №35 Рза Құнақова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ноғайбай ауылы.
№ 256 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Шарбақты ауылы, Ноғайбай би көшесі 30, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Нығмет Сауранбаев атындағы №36 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шарбақты ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Алға ауылы, Алдабергенов көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің №34 Мамбет Смағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Алға, Қоғадыр, Музбель ауылдары.
№ 258 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Масаншы ауылы, Мәңгілік ел көшесі 21, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Бериктас, улица Т.Сакалова 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №28 имени Шокан Уалиханова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Бериктас.
Избирательный участок № 252
Местонахождение участка: Кордайский район, село Какпатас, улица Мейрман Сапарбай 40, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мустафа Шокай отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Какпатас.
Избирательный участок № 253
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сарыбулак, улица Гагарина 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кайрат Рыскулбекова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 254
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кайнар, улица Мектеп 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Владимира Маяковского отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кайнар.
Избирательный участок № 255
Местонахождение участка: Кордайский район, село Ногайбай, улица Б.Момышұлы 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №35 имени Рза Кунаковой отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: села Ногайбай, Сарыбастау.
Избирательный участок № 256
Местонахождение участка: Кордайский район, село Шарбакты, улица Ногайбай би 30, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа №36 имени Ныгмет Сауранбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Шарбакты.
Избирательный участок № 257
Местонахождение участка: Кордайский район, село Алга, улица Алдабергенова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №34 имени Мамбет Смагулов отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: села Алга, Когадыр, Музбель.
Избирательный участок № 258
Местонахождение участка: Кордайский район, село Масанчи, улица Мәңгілік ел 21, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Әл-Фараби отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Масаншы ауылы, Ақтерек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Ақниет көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Масанчи көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Максим Горький көшесі №№ 1, 2, 3, 4; Думан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Барыс көшесі №№ 2, 3, 4; Меркі көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Тасбұлақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Сарыарқа көшесі №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Мәңгілік ел көшесі №№ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; Арасан көшесі №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Амангелді көшесі №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; Сайран көшесі №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38. 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; Абай Құнанбаев көшесі №№18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Алатау көшесі №№ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; Медеу көшесі №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Х. Ясыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Ақши көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Ынтымақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
№ 259 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Кенен ауылы, Кенен көшесі 21, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты Кенен ауылдық Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Кенен ауылы.
№ 260 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Үлкен Сұлутор ауылы, Жылыбаев көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Манаш Қозыбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы:Үлкен Сұлутөр ауылы.
№ 261 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сұлутөр ауылы, Мектеп көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Талғат Бигелдинов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сулутөр ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі 10, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Смағұл Сәдуақасұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Көктөбе ауылы.
№ 263 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: село Масанчи, улица Актерек №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Акниет №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Масанчи №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; улица Максима Горького №№ 1, 2, 3, 4; улица Думан №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; улица Барыс №№ 2, 3, 4; улица Мерки №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Тасбулак №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Сарыарка №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Мангилик ел №№ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100; улица Арасан №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; улица Амангельды №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73; улица Сайран №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38. 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78; улица Абай Кунанбаева №№ 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; улица Алатау №№ 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; улица Медеу №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Х.Ясыр №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Акши №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; улица Ынтымақ №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 259
Местонахождение участка: Кордайски район, село Кенен, улица Кенен 21, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Кененский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Кенен.
Избирательный участок № 260
Местонахождение участка: Кордайский район, село Улкен Сулутор, улица Жылыбаева 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Манаш Қозыбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Улкен Сулутор.
Избирательный участок № 261
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сулутор, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Талгата Бигелдинова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Сулутор.
Избирательный участок № 262
Местонахождение участка: Кордайский район, село Коктобе, улица Мектеп 10, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Смағұл Сәдуақасұлы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Коктобе.
Избирательный участок № 263

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Отар ауылы, Самал көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің №41 Кенен Әзірбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Отар ауылы, Самал көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 16/1, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8; Николай Белашов көшесі №№1, 10/1, 10/2, 11, 12, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2; Кенен Әзірбаев көшесі №№ 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16 а, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19, 2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25 а, 25 а/1, 25а/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 3, 30, 35, 36, 37, 4, 44, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 9 а; Юрий Гагарин көшесі №№ 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 23, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9; Машкурбек Аманжолов көшесі №№ 24 В, 1, 10, 11, 12, 12 а, 13/1, 13/2, 13 а, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16 а, 17, 18, 19, 1 б, 2/1, 2/2, 20, 21, 22, 23, 23 а/1, 23 а/2, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 2 а, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 4, 4 а, 5/1, 5/2, 6, 7, 7 а, 8, 9; Дінмұхамед Қонаев көшесі №№ 10/1, 10/2, 100, 102, 104, 106, 108, 11, 110, 112, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 9, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4/1, 4/2, 40, 42, 43б, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56,5 8, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 8/1, 8/2, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 90, 92, 94, 96, 98; Бейсенжан Нұрланқұлов көшесі №№ 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5а, 61, 63, 65, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 8, 9; Байғұтты Керімқұлов көшесі №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 а, 61, 63, 65, 69, 7, 73, 79, 8, 81, 9; Мадуар Жұмағұлов көшесі №№1/1, 1/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1 а, 2/1, 2/2, 2 а, 21, 22, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 27 а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5 а, 7, 8, 9; Сабыржан Алабасов көшесі №№1, 1 б, 10, 11, 12, 13, 14, 15 а, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 18, 18 а,18 а/2, 18 а/3, 18 а/4, 18 а/5, 18 а / 6, 18 а / 7, 18 а / 8, 19, 1 а, 2, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Ынтымақ көшесі №№ 1, 2, 4; Ырыс көшесі № 12.
№ 264 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Отар ауылы, Бейсехан Атамқұлов көшесі 7 Б, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты Отар ауылдық Мәдениет үйі.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Отар, улица Самал 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №41 имени Кенен Азербаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Отар, улица Самал №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 16/1, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 16/15, 16/16, 16/17, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 26, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8; улица Николая Белашова №№ 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2; улица Кенен Азербаева №№ 1, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 15, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16 а, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 19, 2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25 а, 25 а/1, 25 а/2, 26/1, 26/2, 27, 29/1, 29/2, 3, 30, 35, 36, 37, 4, 44, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 9 а; улица Юрий Гагарина №№ 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 23, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9; улица Машкурбек Аманжолова №№ 24 в, 1, 10, 11, 12, 12 а, 13/1, 13/2, 13 а, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16 а, 17, 18, 19, 1б, 2/1, 2/2, 20, 21, 22, 23, 23 а/1, 23 а/2, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 2 а, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 4, 4 а, 5/1, 5/2, 6, 7, 7 а, 8, 9; улица Динмухамед Конаева №№ 10/1, 10/2, 100, 102, 104, 106, 108, 11, 110, 112, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 9, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4/1, 4/2, 40, 42, 43б, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56,5 8, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 8/1, 8/2, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 90, 92, 94, 96, 98; улица Бейсенжана Нурланкулова №№ 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 а, 61, 63, 65, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 8, 9; улица Байгутты Керимкулова №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 5 а, 61, 63, 65, 69, 7, 73, 79, 8, 81, 9; улица Мадуара Жумагулова №№ 1/1, 1/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1 а, 2/1, 2/2, 2 а, 21, 22, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 27 а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5 а, 7, 8, 9; улица Сабыржана Алабасов №№ 1, 1 б, 10, 11, 12, 13, 14, 15 а, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 18, 18 а, 18 а/2, 18 а/3, 18 а/4, 18 а/5, 18 а/6, 18 а/7, 18 а/8, 19, 1 а, 2, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 41, 42, 43, 5, 6, 7, 7 а, 8, 9; улица Ынтымак №№ 1, 2, 4; улица Ырыс 12.
Избирательный участок № 264
Местонахождение участка: Кордайский район, село Отар, улица Бейсехан Атамкулова 7 Б, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Отарский сельский Дом культуры".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Отар ауылы, Бейсехан Атамқұлов көшесі №№ 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11 а, 12, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 26/1, 29/2, 26/3, 26/4, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 20, 3/1, 3/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 25; Нүке Төлесбай көшесі №№ 1, 10/1, 10/2, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 11/2, 8, 12 а, 13, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16 а, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 2/1, 2/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28 а, 29, 3/4, 3/5, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 32, 33, 34, 35, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6 а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7 а, 8/1, 8/2, 8 а, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8; Қуаныш Жекенов көшесі №№ 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 2, 2/1, 2/2, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 48, 50, 52, 54, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8/1, 8/2, 8/3; Жамбыл Жабаев көшесі №№ 41 а, 10, 12, 14, 16, 18 а, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24 а, 25, 26, 28, 29, 29 а, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40 б, 40 в, 44, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 59, 6, 60/1, 60/2, 60 а/2, 62/1, 62/2, 67/1, 67/2, 69, 69 а, 77, 79, 8, 81, 83/1, 83/2, 84, 85, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4; Кебекбай Шешен көшесі №№1, 1 а, 100, 102, 104, 106, 106, 108, 11, 110, 112, 114/1, 114/2, 116, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2б, 2в, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 5, 55, 58, 59 а, 59 б, 6, 61, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 8, 80, 81/1, 81/2, 82, 83/1, 83/2, 84, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 88, 89/1, 89/2, 9, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 96, 98; Абай Құнанбаев көшесі №№1 б, 100, 100/1, 100/2, 2, 11, 13, 15, 17, 18/1, 18/2, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 30а, 30б, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 45а / 1, 45а/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 5, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 61, 65, 66, 67, 7, 71, 75, 79, 77, 8, 81, 83, 85, 87, 89, 9, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2; Қопа көшесі №№ 1,10,12, 14, 15, 16, 17/2, 18, 3, 4, 5, 6; Тұран көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 11, 12, 14, 16/1, 16/2, 2,7; Түрксіб көшесі №№ 1/1, 1/2, 11, 13, 13 а, 16, 16 б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8; Жарық көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/3; Шырақ көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 3; Достық көшесі №№ 31, 31 а.
№ 265 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Бел станциясы, Тәуелсіздік көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданының білім бөлімінің Оралхан Бөкей атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бел ауылы.
№ 266 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Гвардейский кенті, "Горнизон Офицерлер үйі" ғимараты.

Границы избирательного участка: село Отар, улица Бейсехана Атамкулова №№ 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 11 а, 12, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 26/1, 29/2, 26/3, 26/4, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 20, 3/1, 3/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 31, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9, 25; улица Нуке Толесбай №№ 1, 10/1, 10/2, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 11/2, 8, 12 а, 13, 14, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16 а, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 2/1, 2/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 23/1, 23/2, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28 а, 29, 3/4, 3/5, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30 а, 32, 33, 34, 35, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6 а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7 а, 8/1, 8/2, 8 а, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8; улица Куаныша Жекенова №№ 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 2, 2/1, 2/2, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/6, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 48, 50, 52, 54, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8/1, 8/2, 8/3; улица Жамбыла Жабаева №№ 41 а, 10, 12, 14, 16, 18 а, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24 а, 25, 26, 28, 29, 29 а, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40 б, 40 в, 44, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 59, 6, 60/1, 60/2, 60 а/2, 62/1, 62/2, 67/1, 67/2, 69, 69 а, 77, 79, 8, 81, 83/1, 83/2, 84, 85, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4; улица Кебекбай Шешен №№ 1, 1 а, 100, 102, 104, 106, 106, 108, 11, 110, 112, 114/1, 114/2, 116, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 б, 2 в, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 5, 55, 58, 59 а, 59 б, 6, 61, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 8, 80, 81/1, 81/2, 82, 83/1, 83/2, 84, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 88, 89/1, 89/2, 9, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 96, 98; улица Абая Кунанбаева №№ 1 б, 100, 100/1, 100/2, 2, 11, 13, 15, 17, 18/1, 18/2, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 30 а, 30 б, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 45 а/1, 45 а/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 5, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 61, 65, 66, 67, 7, 71, 75, 79, 77, 8, 81, 83, 85, 87, 89, 9, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2; улица Копа №№ 1,10,12, 14, 15, 16, 17/2, 18, 3, 4, 5, 6; улица Туран №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 11, 12, 14, 16/1, 16/2, 2,7; улица Турксиб №№1/1, 1/2, 11, 13, 13 а, 16, 16 б, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8; улица Жарык №№ 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3/1, 3/2, 3/3; улица Шырак №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 3; улица Достык №№ 31, 31 а.
Избирательный участок № 265
Местонахождение участка: Кордайский район, станция Бель, улица Тауелсиздик 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Оралхана Бокей отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Бель.
Избирательный участок № 266
Местонахождение участка: Кордайский район, поселок Гвардейский, здание "Горнизонного дома офицеров".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Гвардейск кентіндегі үйлер №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, №27, №29, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 44, 45, 46, 66, 68, 69, Ноғайбай би көшесі №1-ден аяғына дейін, Бауыржан Момышұлы көшесі №1-ден аяғына дейін, Заңғар көшесі №1-ден аяғына дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Гвардейский кенті, Тәуелсіздік көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы №43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Гвардейск кентіндегі үйлер №№ 34, 36, 37, 41, 42, 43, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61,62, 63, офицерлік қонақ үй, жатақхана.
№ 268 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Гвардейский кенті, "Әскери бөлімше клубы" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Гвардейский кенті.
№ 474 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Иса Байзақов көшесі 23 а, "Ахмет Байтұрсынов атындағы №51 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Иса Байзақов тұйық көшесі №№ 1 а, 3, 3 а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/40 17/1, 17/2; Иса Байзақов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а / 1, 21 а/2, 21 а/3, 21 а/4, 21 а/5, 21 а/6, 21 а/7, 21 а/8, 23, 25, 27, 29, 29 а, 31, 33, 35, 37, 39, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 4 А, 4 а/1, 4 а/2, 4 а/3, 4 а/4, 4 а/5, 4 а/6, 4 а/7, 4 а/8, 4 б/1, 4 б/2, 4б/3, 4 б/4, 4 б/5, 4 б/6, 4 б/7, 4 б/8, 6, 6 а/1, 6 а/2, 6 а /3, 6 а /4, 6 а/5, 6 а/6, 6 а/7, 6 а/8, 6 б/1, 6 б/2, 6 б/3, 6 б/4, 6 б/, 6 б/6, 6 б/7, 6 /8, 8, 8 а/1, 8 а/2, 8 а/3, 8 а/4, 8 а/5, 8 а/6, 8 а/7, 8 а/8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Бейбарыс Сұлтан көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 12/3, 14; Мұхтар көшесі Әуезов №№ 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 10/3; Санатбай Бегалиев көшесі №№ 31, 33, 35, 37, 37 а, 39, 41, 43, 45, 47, 47 а, 47 б, 49, 51, 53, 55, 55 а, 57, 59, 59 а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79 а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 42 а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70 а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Нығмет Сауранбаев көшесі №№ 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/3, 220/4, 222/1, 222/2, 224/1, 224/2, 226, 228/1, 228/2, 230/1, 230/2, 232/3, 234/1, 234/2, 236, 238/1, 238/2, 240/1, 240/2, 240/3, 240/4, 242/1, 242/2, 242/3, 145, 147, 149, 151/1, 151/2, 153/1, 153/2, 155/1, 155/2, 157/1, 157/2, 159/1, 159/2, 161/1, 161/2, 161/3, 163/1, 163/3, 163/4, 163 А, 163 Б, 165/1, 165/2, 167/1, 167/2, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 171/1, 171/2; Жеңіс көшесі 40 жылдығы №№ 186/1, 186/2, 187, 188/1, 188/2, 189, 190, 191, 192/1, 192/2, 192/3, 193, 194/1-2, 194/3, 194/4, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209/1, 209/2, 209/3, 210, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 215/1, 215/2, 215/3, 216, 217/1, 217/2, 217/3, 218, 219/1, 219/2, 220, 220/А, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243 а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253; Райымбек батыр көшесі №№ 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156; Домалақ ана көшесі №№ 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401; Жібек жолы көшесі №№ 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 364, 366, 368 а, 370/1, 370/2, 370/3, 370/4, 370/5, 370/6, 370/7, 370/8, 374, 376, 378, 386, 390, 392, 396, 398, 400, 402, 283, 285, 287, 289, 289 А, 291, 293, 295, 297, 299, 299 а, 301, 301а, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 319, 321, 323, 327, 329; Бәйдібек баба көшесі №№ 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246 а, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 2230, 225.
№ 475 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Аухатты ауылы, Наурыз 2 А тұйық көшесі, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: дома поселка Гвардейский №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 44, 45, 46, 66, 68, 69, улица Ногайбай би от №1 до конца, улица Бауыржан Момышулы от №1 до конца, улица Зангар от №1 до конца.
Избирательный участок № 267
Местонахождение участка: Кордайский район, поселок Гвардейский, улица Тауелсиздик 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №43 имени Бауыржан Момышулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: поселок Гвардейский дома №34, №36, №37, №41, №42, №43, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, №59, №60, №61, №62, №63, улица офицерская гостиница, общежитие.
Избирательный участок № 268
Местонахождение участка: Кордайский район, поселок Гвардейский, здание "Клуб военного отделения".
Границы избирательного участка: поселок Гвардейский, военные отделения.
Избирательный участок № 474
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Исы Байзакова 23 А, здание коммунального государственного казенного предприятия "средняя школа №51 имени Ахмет Байтурсынова".
Границы избирательного участка: село Кордай, тупик улицы Исы Байзакова №№ 1 а, 3, 3 а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/40, 17/1, 17/2; улица Исы Байзакова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а/1, 21 а/2, 21 а/3, 21 а/4, 21 а/5, 21 а/6, 21 а/7, 21 а/8, 23, 25, 27, 29, 29 а, 31, 33, 35, 37, 39, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 4 А, 4 а/1, 4 а/2, 4 а/3, 4 а/4, 4 а/5, 4 а/6, 4 а/7, 4 а/8, 4 б/1, 4 б/2, 4 б/3, 4 б/4, 4 б/5, 4 б/6, 4 б/7, 4 б/8, 6, 6 а/1, 6 а/2, 6 а/3, 6 а/4, 6 а/5, 6 а/6, 6 а/7, 6 а/8, 6 б/1, 6 б/2, 6 б/3, 6 б/4, 6 б/5, 6 б/6, 6 б/7, 6 б/8, 8, 8 а/1, 8 а/2, 8 а/3, 8 а/4, 8 а/5, 8 а/6, 8 а/7, 8 а/8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48 а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; улица Бейбарыс Султан №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 12/3, 14; улица Мухтар Ауезова №№ 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 10/3; улица Санатбай Бегалиева №№ 31, 33, 35, 37, 37 а, 39, 41, 43, 45, 47, 47 а, 47 б, 49, 51, 53, 55, 55 а, 57, 59, 59 а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79 а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 42 а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70 а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Ныгмет Сауранбаева №№ 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/3, 220/4, 222/1, 222/2, 224/1, 224/2, 226, 228/1, 228/2, 230/1, 230/2, 232/3, 234/1, 234/2, 236, 238/1, 238/2, 240/1, 240/2, 240/3, 240/4, 242/1, 242/2, 242/3, 145, 147, 149, 151/1, 151/2, 153/1, 153/2, 155/1, 155/2, 157/1, 157/2, 159/1, 159/2, 161/1, 161/2, 161/3, 163/1, 163/3, 163/4, 163 А, 163 Б, 165/1, 165/2, 167/1, 167/2, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 171/1, 171/2; улица Женистин 40 жылдыгы №№ 186/1, 186/2, 187, 188/1, 188/2, 189, 190, 191, 192/1, 192/2, 192/3, 193, 194/1-2, 194/3, 194/4, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209/1, 209/2, 209/3, 210, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 215/1, 215/2, 215/3, 216, 217/1, 217/2, 217/3, 218, 219/1, 219/2, 220, 220/А, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 243а, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253; улицаьРайымбек батыра №№ 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156; улица Домалак ана №№ 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401; улица Жибек жолы №№ 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 364, 366, 368 а, 370/1, 370/2, 370/3, 370/4, 370/5, 370/6, 370/7, 370/8, 374, 376, 378, 386, 390, 392, 396, 398, 400, 402, 283, 285, 287, 289, 289 А, 291, 293, 295, 297, 299, 299 а, 301, 301 а, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 319, 321, 323, 327, 329; улица Байдибек баба №№ 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246 а, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 2230, 225.
Избирательный участок № 475
Местонахождение участка: Кордайский район, село Аухатты, переулок Наурыз 2 А, здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Аухаттинский сельский Дом культуры".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Аухатты ауылы, Қ. Молдажанов көшесі №№ 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161; Астана көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190; Әулиешоқы көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 А, 76 Б, 77, 78 А, 78 Б, 79, 80 А, 80 Б, 81, 82 А, 82 Б, 83, 84 А, 84 Б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120 А, 120 Б, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 А, 133 Б, 134, 134 А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 153, 158, 163, 168, 179; М. Әуезов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65, 69 А, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 104 А, 107, 108, 109, 111, 112, 112 Б, 112 В, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 132, 134; Т. Рысқұлов көшесі №№ 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 81, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 97; Ш. Уәлиханов тұйық көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38; Жансай тұйық көшесі №№ 8, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19; Ақжазық тұйық көшесі№№ 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19; Наурыз тұйық көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Қалқағар тұйық көшесі №№ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Тереңсай тұйық көшесі №№ 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36; Қызылқия тұйық көшесі №№ 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Көккөзең тұйық көшесі №№ 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26; Қылжыр тұйық көшесі №№ 15, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26; Саялы тұйық көшесі №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20 А, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38; Арасан тұйық көшесі №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
№ 476 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі №49 А, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Қордай ауданы бойынша білім бөлімінің Әлия Молдағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: село Аухатты улица К.Молдажанова №№ 1 А, 1 Б, 2, 2 А, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47 А, 47 Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161; улица Астана №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190; улица Аулиешокы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 А, 76 Б, 77, 78 А, 78 Б, 79, 80 А, 80 Б, 81, 82 А, 82 Б, 83, 84 А, 84 Б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118 А, 119, 120 А, 120 Б, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 А, 133 Б, 134, 134 А, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 148, 153, 158, 163, 168, 179; улица М.Ауезова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 63, 65, 69 А, 70, 70 А, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 104 А, 107, 108, 109, 111, 112, 112 Б, 112 В, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 129, 132, 134; улица Т.Рыскулов №№ 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 48, 49, 50, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 81, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 97; переулок Ш.Уалиханова №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38; переулок Жансай №№ 8, 9 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19; переулок Акжазык №№ 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19; переулок Наурыз №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; переулок Калкагар №№ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; переулок Теренсай №№ 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36; переулок Кызылкия №№ 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; переулок Коккезен №№ 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26; переулок Кылжыр №№ 15, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26; переулок Саялы №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20 А, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38; переулок Арасан №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
Избирательный участок №476
Местонахождение участка: Кордайский район, село Сортобе, улица Баласагун №49 А, здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алия Молдагулова отдела образования по Кордайскому району управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Сортөбе ауылы, Шимар Дауров көшесі №№ 66, 68, 68 А, 70, 72, 72 А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 66 А, 66 Б, 66 В, 66 И, 66 К; 66 Е, 39, 39 А, 41, 41 А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Мансуз Вонахун көшесі №1; Алтын Орда көшесі №№ 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226; 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143 және, 143 К, 143 Л, 147, 149, 151, 153, 157, 159; Баласағұн көшесі №№ 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42 А, 29,31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 а, 43, 45, 47, 49; Масанчи дүкендері көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Лодан Парса көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Мұхамед-Аюб Биянху көшесі №№ 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136 А, 138, 140, 142, 144, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 А, 95 В, 95 г, 97, 99; Александр Пушкин көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 511 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Нұрлы жол көшесі 203 А "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты Қарасу ауылдық Мәдениет үйі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасу ауылы, Нұрлы жол көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; Кескентас көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, Александр Пушкин көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Майбұлақ көшесі №№ 1,1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 1, 2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Кемер көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Еспе көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Бәйтерек көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 28, 35, 41, 42, 40, 45, 51.
№ 512 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі 78, "Береке" гуманитарлық-техникалық колледжі мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: село Сортобе, улица Щимар Даурова №№ 66, 68, 68 А, 70, 72, 72 А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 66 А, 66 Б, 66 В, 66 И, 66 К; 66 Е, 39, 39 А, 41, 41 А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; улица Мансуз Вонахуна №1; улица Алтын Орда №№ 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226; 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143 И, 143 К, 143 Л, 147, 149, 151, 153, 157, 159; улица Баласагун №№ 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 29,31, 33, 35, 37, 39, 41,41А, 43, 45, 47, 49; улица Магазы Масанчи №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Лодан Парса №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Мухамед - Аюб Биянху №№ 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136 А, 138, 140, 142, 144, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95 А, 95 В, 95 Г, 97, 99; улица Александра Пушкина №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55.
Избирательный участок №511
Местонахождение участка: Кордайский район, село Карасу, улица Нурлы жол 203 А здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области Карасуский сельский Дом культуры".
Границы избирательного участка: село Карасу, улица Нурлы жол №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Кескентас №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, улица Александра Пушкина №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица Майбулак №№ 1,1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 1, 2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Кемер №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; улица Еспе №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; улица Байтерек №№ 2, 4, 6, 8, 28, 35, 41, 42, 40, 45, 51.
Избирательный участок № 512
Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы 78, здание учреждения "Гуманитарно-технического колледжа "Береке".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Жібек жолы көшесі №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 2, 4, 6, 8, 10 а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1, 42/2, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144; Нығмет Сауранбаев көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7 А, 7 Б, 7 Г, 7 В, 7 Д, 7 Р, 7 Е, 7 М, 7 Ж, 7 К, 7 П,9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 А, 43, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Талғат Бигелдинов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11 а, 13, 15 а, 17, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18 а; Жеңістің 40 жылдығы көшесі №№ 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 8 а, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Бәйдібек баба көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а, 23, 25, 27, 29, 31, 31 а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94; Әл-Фараби көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108 а, 11 а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154; Райымбек батыр көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Домалақ ана көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2, 127/1, 127/2, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165 а, 167, 167 А, 169, 171/1, 173/1, 175; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 92, 94, 94 А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194; Надырбек Әйтеков көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8; Елім ай көшесі №№ 21, 25, 25 а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 51, 53, 55, 57, 59 а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81 а, 83, 85, 87, 87/1, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/10, 87/11, 87/12, 89/1, 89/2, 89/3, 89/4, 89/5, 89/6, 89/7, 89/8, 89/8, 89/9, 89/10, 89/11, 89/12, 89/13, 89/14, 89/15, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 91/10, 91/11, 91/12, 91/13, 93, 93/1, 93/2, 93/3, 93/4, 93/5, 93/6, 93/6, 93/7, 93/8, 93/9, 93/10, 93/10, 93/11, 93/12, 93/13, 93/14, 93/15, 93/16, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 105/1, 105/2, 102/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 109/5, 109/6, 109/7, 109/8; 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116/1, 116/2, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; Көлтоған көшесі №№ 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 53, 55, 57; Бейбарыс Сұлтан көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 12/3, 14; Шоқан Уәлиханов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 28; Александр Пушкин көшесі №№ 1, 3/5, 5/7, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4 б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, Ойшы Шынтасов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 513 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: село Кордай, улица Жибек жолы №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 2, 4, 6, 8, 10 а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1, 42/2, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144; улица Ныгмет Сауранбаева №№ 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7 А, 7 Б, 7 Г, 7 В, 7 Д, 7 Р, 7 Е, 7 М, 7 Ж, 7 К, 7 П, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41 А, 43, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Талгата Бигелдинова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11 а, 13, 15 а, 17, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18 а; улица Женистин 40 жылдыгы №№ 1, 1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 8 а, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Байдибек баба №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21 а, 23, 25, 27, 29, 31, 31 а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28 А, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94; улица Аль-Фараби №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108 а, 11 а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154; улица Райымбек батыра №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Домалак ана №№ 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2, 127/1, 127/2, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165 а, 167, 167 А, 169, 171/1, 173/1, 175; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 92, 94, 94 А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194; улица Надырбека Айтекова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8; улица Елим ай №№ 21, 25, 25 а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 51, 53, 55, 57, 59 а, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81 а, 83, 85, 87, 87/1, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/10, 87/11, 87/12, 89/1, 89/2, 89/3, 89/4, 89/5, 89/6, 89/7, 89/8, 89/8, 89/9, 89/10, 89/11, 89/12, 89/13, 89/14, 89/15, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 91/8, 91/9, 91/10, 91/11, 91/12, 91/13, 93, 93/1, 93/2, 93/3, 93/4, 93/5, 93/6, 93/6, 93/7, 93/8, 93/9, 93/10, 93/10, 93/11, 93/12, 93/13, 93/14, 93/15, 93/16, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 105/1, 105/2, 102/3, 105/4, 105/5, 105/6, 105/7, 105/8, 105/9, 105/10, 105/11, 105/12, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/8, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/14, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 109/5, 109/6, 109/7, 109/8; 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116/1, 116/2, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; улица Колтоган №№ 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 53, 55, 57; улица Бейбарыс Султан №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 4, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 12/3, 14; улица Шокана Уалиханова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 28; улица Александра Пушкина №№ 1, 3/5, 5/7, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4 б, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, улица Ойшы Шынтасова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок №513

Учаскенің орналасқан жері: Қордай ауданы, Қордай ауылы, Ольга Волкова көшесі 1, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің №15 балалар-жасөспірімдер дене шынықтыру клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қордай ауылы, Абылай хан көшесі№№ 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275/1, 275/2, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 363, 365, 367, 94, 94 А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256 а, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278/1, 278/2, 278/3, 280, 284, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324/1, 324/2, 324/3, 324/4, 326/1, 326/2, 326/3, 326/4, 326/5, 326/6, 326/7, 326/8, 328, 328 а, 330, 332, 336, 338, 340, 342, 344, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 398; Шарапи Жылыбаев көшесі №№ 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 69/1, 81а, 83, 97, 145, 217, 42, 42 А, 42 А, 44, 44 а, 46, 46 а, 48, 48 а, 50, 50 а, 52, 56, 58, 60, 62, 62 а, 64, 64 а, 66, 70, 84, 116, 116 а, 118; Әліби Жангелдин көшесі №№ 1, 3, 5 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 а, 35 б, 37, 37 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 81 А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 2, а, 2 б, 4, 6, 6 а, 8, 8 а, 8 б, 8 в, 10, 10 а, 12, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68; Амангелді Иманов көшесі №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 а, 15, 15 а, 19, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 4 а, 6, 6 а, 8,10, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 18 а, 20, 22, 24, 26, 28, 28 а, 30, 32, 34, 34 а, 34 б, 34 в, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; Төле би көшесі №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 160, 162, 164, 166, 166 а, 168, 168 а, 168 б, 170, 172, 180 а, 180, 180 б; Өтеген батыр көшесі №№ 117, 119, 123, 125, 125/2, 127, 129/1, 131, 131/1, 133, 133 а, 135, 135/1, 135/2, 137 Б, 137 а, 137 Б, 137/2, 137/3, 137/4, 139/1, 139/2, 141/1, 141/2, 141/3, 145/1, 145/2, 147/1, 147/2, 149, 149 а, 149 б, 151, 104, 106, 108, 116, 116 а, 120, 126 А, 130, 132, 134, 138, 140, 144, 146; Өтеген батыр тұйық көшесі №№ 1/1, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2 а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20; Мұхаммед Хайдар Дулати көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Кебекбай шешен көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Наурызбай батыр көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Самен батыр көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Бөгенбай батыр көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Қабанбай батыр көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Бауыржан Момышұлы көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Рақымжан Қошқарбаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Сағадат Нұрмағанбетов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Хиуаз Доспанова көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35,37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Болашақ көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Халифа Алтай көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Шәкәрім көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Мәшһүр Жүсіп көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Қожа Ахмет Йассауи көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.

Местонахождение участка: Кордайский район, село Кордай, улица Ольга Волковой 1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеский клуб физической культуры №15" отдела физической культуры и спорта акимата Кордайского района Жамбылской области".
Границы избирательного участка: село Кордай, улица Абылай хана №№ 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275/1, 275/2, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 363, 365, 367, 94, 94 А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256 а, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274, 276, 278/1, 278/2, 278/3, 280, 284, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324/1, 324/2, 324/3, 324/4, 326/1, 326/2, 326/3, 326/4, 326/5, 326/6, 326/7, 326/8, 328, 328 а, 330, 332, 336, 338, 340, 342, 344, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 398; улица Шарапи Жылыбаева №№ 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 69/1, 81а, 83, 97, 145, 217, 42, 42 а, 42 б, 44, 44 а, 46, 46 а, 48, 48 а, 50, 50 А, 52, 56, 58, 60, 62, 62 а, 64, 64 а, 66, 70, 84, 116, 116 а, 118; улица Алиби Жангелдина №№ 1, 3, 5 а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 а, 35 б, 37, 37 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 81 А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 2, а, 2 б, 4, 6, 6 а, 8, 8 а, 8 б, 8 в, 10, 10 а, 12, 14, 14 а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68; улица Амангелди Иманова №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13 а, 15, 15 а, 19, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 4 а, 6, 6 а, 8,10, 12, 14, 14 а, 16, 16 а, 18, 18 а, 20, 22, 24, 26, 28, 28 а, 30, 32, 34, 34 а, 34 б, 34 в, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; улица Толе би №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 160, 162, 164, 166, 166 а, 168, 168 а, 168 б, 170, 172, 180 а, 180, 180 б; улица Отеген батыра №№ 117, 119, 123, 125, 125/2, 127, 129/1, 131, 131/1, 133, 133 а, 135, 135/1, 135/2, 137 Б, 137 а, 137 Б, 137/2, 137/3, 137/4, 139/1, 139/2, 141/1, 141/2, 141/3, 145/1, 145/2, 147/1, 147/2, 149, 149 а, 149 б, 151, 104, 106, 108, 116, 116 а, 120, 126 А, 130, 132, 134, 138, 140, 144, 146; переулок Отеген батыра №№ 1/1, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2 а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20; улица Мухаммед Хайдар Дулати №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Кебекбай шешен №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Наурызбай батыра №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; улица Самен батыра №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Богенбай батыра №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Кабанбай батыра №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Бауыржан Момышулы №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Ракымжана Кошкарбаева №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Сагадат Нурмаганбетова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Хиуаз Доспановой №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35,37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Болашак №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Халифа Алтая №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Шакарим №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; улица Машхур Жусип №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, улица Кожа Ахмет Йассауи №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.