Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 441 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 5134-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі №350 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4330 болып тіркелген) қаулысының;
"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы №05 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 152 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2586 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Амангелды Наметкулович Наметкуловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі ауданының әкімі Ж. Баубеков
Меркі ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 441 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округтер атауы
Орналасқан жері
1
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоған ауылы, Қосбармақов көшесі № 26 мекен-жайдағы щит.
Қазақдихан ауылы, Ниязбекұлы көшесі № 33 мекен-жайдағы щит.
2
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі № 146 мекен-жайдағы щит.
Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі № 160 мекен-жайдағы щит.
Жеміс Жидек ауылы, Құттыбекұлы көшесі № 25 мекен- жайдағы щит.
Талдыбұлақ ауылы, Жамбыл көшесі № 5 мекен-жайдағы щит.
Тұрлыбай батыр ауылы, Әсімов № 49 мекен-жайдағы щит.
3
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі № 167 мекен-жайдағы щит.
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі № 248 мекен-жайдағы щит.
Меркі шипажайы, Шипажай көшесі № 6 мекен-жайдағы щит.
Меркі ауылы, Сарымолдаев көшесі № 148 мекен-жайдағы щит.
4
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ойтал ауылы, Арайлы көшесі № 17 мекен-жайдағы щит.
Меркі стансасы, Шоқай көшесі № 30 мекен-жайдағы щит.
Ойтал ауылы, Достық көшесі № 19 мекен-жайдағы щит.
Мықанды ауылы, Мықанды көшесі № 1 мекен-жайдағы щит.
5
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қостоған ауылы, Тойлыбаев көшесі № 37 мекен-жайдағы щит.
Мыңқазан ауылы, Әкімбеков көшесі № 30 мекен-жайдағы щит.
Қызыл сай ауылы, Мустафаев көшесі № 22 мекен-жайдағы щит.
6
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кеңес ауылы, Тойшыманов көшесі № 40 мекен-жайдағы щит.
Жауғаш батыр ауылы, Жауғаш батыр көшесі № 19 мекен-жайдағы щит.
7
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Андас батыр ауылы, Шотайұлы көшесі № 39 мекен-жайдағы щит.
Қызылқыстақ ауылы, Қарпық батыр көшесі № 38 мекен-жайдағы щит.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 15 декабря 2023 года № 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 20 декабря 2023 года № 5134-08
В соответствии с пунктами 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Меркенской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 13 сентября 2019 года за №350 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330) "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями";
Постановление акимата Меркенского района от 16 марта 2015 года за №152 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2586) "О внесении изменении в постановление акимата Меркенского района от 30 января 2015 года №05 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Наметкулова Амангелды Наметкуловича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Меркенского района Ж. Баубеков
Приложение к постановлению акимата Меркенского района от 15 декабря 2023 года № 441
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование сельских округов
Место размещения
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Актоган, улица Косбармакова № 26.
Щит по адресу село Казахдихан, улица Ниязбекулы № 33.
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Жамбыл, улица Исмаилова № 146.
Щит по адресу село Жамбыл, улица Исмаилова № 160.
Щит по адресу село Жемис-жидек, улица Куттыбекулы № 25.
Щит по адресу село Талдыбулак, улица Жамбыла № 5.
Щит по адресу село Турлыбай батыра, улица Асимова №49.
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Мерке, улица Исмаилова № 167.
Щит по адресу село Мерке, улица Исмаилова № 248.
Щит по адресу Санаторий Мерке, улица Шипажай № 6.
Щит по адресу село Мерке, улица Сарымолдаева №148.
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Ойтал, улица Арайлы № 17.
Щит по адресу станция Мерке, улица Шокай № 30.
Щит по адресу село Ойтал, улица Достык № 19
Щит по адресу село Мыханды, улица Мыханды № 1.
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Костоган, улица Тойлыбаева № 37.
Щит по адресу село Мынказан, улица Акимбекова № 30.
Щит по адресу село Кызыл сай, улица Мустафаева № 22.
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Кенес, улица Тойшыманова № 40.
Щит по адресу село Жаугаш батыр, улица Жаугаш батыра № 19.
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Андас батыр Меркенского района"
Щит по адресу село Андас батыр, улица Шотайулы № 39.
Щит по адресу село Кызылкыстак, улица Карпык батыра № 38.

Гранитогорск ауылы, Жеңіске 40 жыл көшесі № 1 мекен-жайдағы щит.
Арал-қыстақ ауылы, Арал-қыстақ көшесі, № 49 А мекен-жайдағы щит.
8
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарымолдаев ауылы, Исмаилов көшесі № 390 мекен-жайдағы щит.
Екпінді ауылы, Рысқұлов көшесі № 123а мекен-жайдағы щит.
Ойтал ауылы Жауғаш батыр көшесі № 39 мекен-жайдағы щит.
9
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тәтті ауылы, Мектеп көшесі № 3 мекен-жайдағы щит.
Қарасу ауылы, Абай көшесі № 29 мекен-жайдағы щит.
Беларық ауылы, Сарымолдаев көшесі № 6 мекен-жайдағы щит.
Ақжол ауылы, Төленді көшесі № 20 мекен-жайдағы щит.
Шемен разъезді, Шемен көшесі №5 мекен-жайдағы щит.
Тасөткел разъезді, Тасөткел көшесі №4 мекен-жайдағы щит.
10
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сұрат ауылы, Шөкеұлы көшесі № 64 мекен-жайдағы щит.
Тескентоған ауылы, Сыпатай көшесі № 21, мекен-жайдағы щит.
Аққайнар ауылы, Рысқұлов көшесі № 39, мекен-жайдағы щит.
11
"Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақермен ауылы, Төле би көшесі № 27 мекен-жайдағы щит.
Ақкөз - қайнар ауылы, Ақкөз - қайнар көшесі № 1/2 мекен-жайдағы щит.
Алтынарық ауылы, Қонаев № 10 мекен-жайдағы щит.
12
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақарал ауылы, Сейтімбет көшесі № 20 "А" мекен-жайдағы щит.
Сыпатай ауылы, Орталық көшесі № 54 мекен-жайдағы щит.
13
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аспара ауылы, Аспара көшесі №1 мекен-жайдағы щит.
Қайындысай ауылы, Шұғыла көшесі № 39 мекен-жайдағы щит.
14
"Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Интернациональный ауылы, Талапты көшесі № 3 мекен-жайдағы щит.
Рысқұлов ауылы, Көбейұлы көшесі № 35 мекен-жайдағы щит.

Щит по адресу село Гранитогорск, улица 40 лет Победы №1.
Щит по адресу село Арал-кыстак, улица Арал-кыстак, №49 А.
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Сарымолдаева, улица Исмаилова № 390.
Щит по адресу село Екпинди, улица Рыскулова № 123а.
Щит по адресу село Ойтал, улица Жаугаш батыра №39.
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Таттинского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Татти, улица Школьная № 3.
Щит по адресу село Карасу, улица Абая №29.
Щит по адресу село Беларык, улица Сарымолдаева №6.
Щит по адресу село Акжол, улица Толенды №20.
Щит по адресу разъезд Шемен, улица Шемен №5.
Щит по адресу разъезд Тасоткел, улица Тасоткел №4.
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Сурат, улица Шокеулы № 64.
Щит по адресу село Тескентоган, улица Сыпатай № 21.
Щит по адресу село Аккайнар, улица Рыскулова № 39.
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Акермен, улица Толе би № 27.
Щит по адресу село Аккоз - Кайнар, улица Аккоз - Кайнар №1/2.
Щит по адресу село Алтынарык, Кунаева №10.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Акарал, улица Сейтимбет № 20 "А".
Щит по адресу село Сыпатай, улица Орталык №54.
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Аспара, улица Аспара № 1.
Щит по адресу село Кайындысай, улица Шугыла №39.
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"
Щит по адресу село Интернациональная, улица Талапты № 3.
Щит по адресу село Рыскулова, улица Кобейулы № 35.