Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын және халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифі бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 маусымдағы № 4-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 шілдеде № 5053 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Мойынқұм ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурыков
Мойынқұм аудандық мәслихаты 2023 жылғы 23 маусымдағы № 4-10 шешіміне қосымша
Мойынқұм ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Қосылған құн салығынсыз, теңге
Жайлы үйлер
айына 1 тұрғынға

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мойынкумскому району Жамбылской области
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 23 июня 2023 года № 4-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июля 2023 года № 5053
В соответствии со статьей 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мойынкумского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мойынкумскому району Жамбылской области, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков
Приложение к решению маслихата Мойынкумского района от 23 июня 2023 года № 4-10
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мойынкумскому району
Наименование
Расчетная единица
Без налога на добавленную стоимость, тенге
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя