Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 шілдедегі № 5-6 шешімі. Жамбыл облысы департаментінде 2023 жылғы 26 шілдеде № 5066 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 шілдедегі № 5-6 шешіміне қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 23-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2171 болып тіркелген);
2. "Т.Рысқұлов аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 25-12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2285 болып тіркелген);
3. "Табысы аз отбасыларына коммуналдық қызметтерді тұтынуға берілетін бір жолғы материалдық көмек көрсету Тәртібін бекіту туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 26 ақпанындағы №4-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2010 жылғы 15 қарашадағы № 29-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №112 болып тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых решений маслихата района Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 21 июля 2023 года № 5-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июля 2023 года № 5066
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений маслихата района Т.Рыскулова согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Т.Рыскулова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение к решению маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 21 июля 2023 года № 5-6
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата района Т.Рыскулова
1. Решение маслихата района Т.Рыскулова от 28 марта 2014 года № 23-6 "Об утверждении регламента маслихата района Т.Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2171);
2. Решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 июня 2014 года № 25-12 "Об утверждении положения государственного учереждения Аппарат Т.Рыскуловского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2285);
3. Решение маслихата района Т.Рыскулова от 15 ноября 2010 года №29-5 "О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 26 февраля 2008 года №4-5 "Об утверждении Порядка оказания единовременной материальной помощи на потребление коммунальных услуг малообеспеченным семьям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №112).