"Т.Рысқұлов аудандық мәслихат аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы №26-14 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 шілдедегі № 5-5 шешімі. Жамбыл облысы департаментінде 2023 жылғы 25 шілдеде № 506409 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Т.Рысқұлов ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Т.Рысқұлов аудандық мәслихат аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы №26-14 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3837 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов

О признании утратившим силу решения маслихата района Т.Рыскулова от 18 мая 2018 года №26-14 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата района Т.Рыскулова"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 21 июля 2023 года № 5-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2023 года № 506409
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Т.Рыскулова от 18 мая 2018 года № 26-14 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата района Т.Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3837).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Абуталипов