Сарысу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 65 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 сәуірде № 4993 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Сарысу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарысу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы С. Мамытов
2023 жылғы 14 сәуірдегі
№ 65 қаулыға қосымша
Сарысу ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 290 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №87 болып тіркелген);
2) "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiндегі жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы" Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы №45 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-9-135 болып тіркелген);
3) "Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы №21 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2552 болып тіркелген);
4) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы №59 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4940 болып тіркелген);
5) "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №175 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2730 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарысуского района
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 14 апреля 2023 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 апреля 2023 года № 4993
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Сарысуского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Сарысуского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима района С. Мамытов
Приложение к постановлению
от 14 апреля 2023 года № 65
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Сарысуского района
1) Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30 декабря 2009 года № 290 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №87);
2) Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2012 года № 45 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-135);
3) Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 января 2015 года №21 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2552);
4) Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 30 марта 2021 года №59 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4940);
5) Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 28 июля 2015 года №175 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2730).