Талас аудандық мәслихатының "Талас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету тарифтерін бекіту туралы" 2017 жылғы 28 қарашадағы №25-3 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 8-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қыркүйекте № 5084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талас аудандық мәслихатының "Талас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету тарифтерін бекіту туралы" 2017 жылғы 28 қарашадағы №25-3 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3637 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының төрағасы К. Садубаев

О признании утратившим силу решения Таласского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз твердых бытовых отходов по Таласскому району" от 28 ноября 2017 года №25-3
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2023 года № 8-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 26 сентября 2023 года № 5084
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз твердых бытовых отходов по Таласскому району" от 28 ноября 2017 года №25-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3637).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Таласского района К. Садубаев