Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 14/02 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 наурызда № 11-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 ақпандағы № 12/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы әкімдігінің 23.02.2024 № 12/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата области Ұлытау от 15 марта 2023 года № 14/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 15 марта 2023 года № 11-20. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 23 февраля 2024 года № 12/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 23.02.2024 № 12/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы мөлшері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 настоящему постановлению.

2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 1 тармағы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің

2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, пункт 1 распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
приложение 1 к постановлению
Акимата области Ұлытау

2023 жылғы 15 наурыздағы
№ 14/02
қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беретін ұйымдардың түрлері
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын топтары, жалпы білім беретін мектептің жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
Түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық топтары
Ауыл

от 15 марта 2023 года
№ 14/02
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Неселенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных организаций образования
Средняя стоимость расходов на одного воспитанникка в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовым режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с неполным днем пребывания, классы предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
Группы коррекционного типа с 10,5 часовым режимом пребывания
Село