Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 7/78 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қазанда № 63-20 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының
2023 жылғы 20
қазандағы
№ 7/78
шешіміне қосымша
Ұлытау облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастардың тізбесі
Ескерту. Тізбесіне өзгеріс енгізілді - Ұлытау облыстық мәслихатының 10.05.2024 № 128 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1
№316
"Жезқазған-Ұлытау"
2
№379
"Жезқазған-Қарсақпай"
3
№101
"Жезқазған-Сәтбаев"
4
№99
"Сәтбаев-Жезді"
5
№380
"Жезқазған-Сарысу"
6
№295
"Жезқазған-Қаражал"
7
№ 381
Жезқазған-Жәйрем-Жаңаарқа

Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 20 октября 2023 года № 7/78. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 30 октября 2023 года № 63-20.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к решению
маслихата области Ұлытау
от 20 октября 2023 года
№ 7/78
Перечень социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений области Ұлытау
Сноска. Перечень с изменением, внесенным решением маслихата области Ұлытау от 10.05.2024 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер маршрута
Наименование маршрута
1
№316
"Жезказган-Улытау"
2
№379
"Жезказган-Карсакпай"
3
№101
"Жезказган-Сатпаев"
4
№99
"Сатпаев-Жезды"
5
№380
"Жезказган-Сарысу"
6
№295
"Жезказган-Каражал"
7
№381
Жезказган-Жайрем-Жанаарка