Сәтбаев қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 30 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 маусымда № 28-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 05.12.2023 № 76 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап Сәтбаев қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристерді ораналастыру орындарындағы туристік жарна мөлшерлемелері – болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Сатпаев
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 7 июня 2023 года № 30. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 9 июня 2023 года № 28-20. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 5 декабря 2023 года № 76
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 05.12.2023 № 76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристкого взноса для иностранцев", Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по городу Сатпаев с 1 января 2023 года – в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов