Қаражал қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 29 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 мамырда № 18-20 болып тіркелді
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 28 наурыздағы №20 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша әлеуметтік көмектің қосымша түрлерін көрсету үшін мұқтаж азаматтардың жеке санаттағы топтарының тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №8-5-128 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова

О признании утратившим силу решение Каражалского городского маслихата
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 18 мая 2023 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 23 мая 2023 года № 18-20
Маслихат города Каражал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата от 28 марта 2012 года №20 "Об определении перечня групп отдельных категорий нуждающихся граждан для оказания дополнительных видов социальной помощи по решениям местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №8-5-128).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Пердседатель городского маслихата З. Оспанова