2023 жылға Жетісу облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 267 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылға Жетісу облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по области Жетісу на 2023 год
Постановление акимата области Жетісу от 31 августа 2023 года № 267. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по области Жетісу на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі Б.Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы "___" ____________ № _____ қаулысына қосымша
2023 жылға арналған Жетісу облысының мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны бір айға (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы 3 жасқа дейінгі тәрбиеленушілер үшін ата-ана төлемақысының бір айға мөлшері (теңге)

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким области Б.Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "___" _________ 2023 года № _____
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по области Жетісу на 2023 год
Наименование
Количество воспитанников в организациях дошкольного
воспитания и обучения
Средняя стоимость
расходов на один месяц на одного воспитанника в
организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Размер родительской платы
на один месяц в организациях дошкольного воспитания и обучения для воспитанников до 3 лет (тенге)
Размер родительской платы
на один месяц в организациях дошкольного воспитания и обучения для воспитанников