2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 73 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 17 наурызда № 5-19 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бекітілсін.
2. "Жетісу облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Жетісу облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Жетісу облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год
Постановление акимата области Жетісу от 16 марта 2023 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 17 марта 2023 года № 5-19. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян по области Жетісу на 2023 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Жетісу;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Жетісу после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетысу Б. Исабаев
"Согласовано"
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан

Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 73 қаулыға қосымша
Субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша Жетісу облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі
мың теңге
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
қажет етілетін ақшалай қаражат
соның ішінде:
бірегей тұқым-дар
элиталық тұқым-дар
бірінші репродукция тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
элиталық көшеттер

Приложение к постановлению акимата области Жетысу от 16 марта 2023 года № 73
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян по области Жетісу на 2023 год
тысяч тенге
Всего требуемых денежных средств на субсидирование развития семеноводства
в том числе:
оригинальные семена
элитные семена
семена первой репродукции
семена гибридов первого поколения
элитные саженцы