Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 наурыздағы "2023 жылға тыңайтқыштарға субсидиялар тізбесін және нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" №83 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 қарашадағы № 370 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 21 қарашада № 93-19 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 наурыздағы "2023 жылға тыңайтқыштарға субсидиялар тізбесін және нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" №83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179276 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 27 марта 2023 года №83 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Постановление акимата области Жетісу от 17 ноября 2023 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 21 ноября 2023 года № 93-19. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в Постановление акимата области Жетісу от 27 марта 2023 года №83 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №179276).
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев

Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 17 қарашадағы № 370 Қаулыға қосымша
2023 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі
Облыс атауы
Субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі, теңге
1.
Жетісу облысы
2 733 108 000,0
Барлығы
2 733 108 000,0

Приложение к постановлению акимата области Жетісу от 17 ноября 2023 года № 370
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2023 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1.
Область Жетісу
2 733 108 000,00
Всего
2 733 108 000,00